Labioplapsi ameliyatı için yardım ve öneri...

Lulula

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2018
2
0
37
Merhaba arkadaşlar...
Öncelikle bu portalın sıkı takipçisi olmakla beraber, henüz üye olabildim.Benim doğuştan olarak vajinal bölgemde ki dudaklar sarkık, koyu renkli.Zaman geçtikçe daha da şişmeye başladılar.Pantolon giyerken artık canımı acıtıyorlar ve yaz aylarında kişisel hijyenime inanılmaz dikkat etmeme rahmen hijyen problemi yaşıyorumCinsel açıdan da kendimi huzursuz ve mutsuz buluyorum.Rahat olarak cinsel hayatımı yaşayamıyorum.Kimse için değil ama kendim için bu operasyonu geçirmek istiyorum.Bir kaç doktordan fiyat aldım ama zaten bu ücreti zar zor birleştirebildim.Okuduğum yorumlarda ve konularda bir çok sıkıntı yaşayan kişi olmuş.Gerçekten iyi. Bir doktora, süreç bilgisine ve öneriye ihtiyacım var...Şimdiden teşekkür ederim.

bende de benzer sıkıntılar vardı. bende ankara da ikamet etmekteyim . sevtap hamdemir kılıç diye bir doktor kesfettim instagram da muayene oldum daha sonra labioplasti yaptırdım . simdi ise yapılan sonuçtan çok memmnunum. tavsiye ederim

Çok teşekkür ederim.Bir kaç sorum daha olacak...Kendisi Ankara’da mı ikamet ediyor, iyileşme süreciniz ne kadar sürdü, ortalama olarak ne kadar ödediniz?

Ben 13 gün önce ameliyatı oldum yürüyemiyordum sürekli batıyor beni rahatsız ediyordu.Kardeşimde önceden olmuştu Esra Çabuk Cömert doktorumuz Ankarada muayenehanesi kardeşimde görmem beni daha da cesaretlendirdi 13 günde ödem şişlikler yok denecek kadar azaldı yani şuan işimin başındayım ilk hafta hayli zor bir süreç ama değer psikolojik sorun oluyor bir süre sonra siz de aynısınız sanırım.Lazer ile yapılıyor operasyon 1 ayda çoğu kişide hiç sorun kalmıyor dikkat edilirse kardeşimde 1 ayda tamamen iyileşti.

Bende labioplasti+klitoriplasti yaptırdım yaklaşık 24. Gün Esra çabuk cömerte yaptırdım kendisi hem dr olarak hemde insani yönden çok iyi bir bayan çok ilgili ilk 3 gün dışında çok agrım olmadı yürümek biraz zor oluyor ilk zamanlar şuan hiçbirşey kalmadı şeklinden çok memnun kaldım tavsiye ederim

Merhaba arkadaşlar...
Öncelikle bu portalın sıkı takipçisi olmakla beraber, henüz üye olabildim.Benim doğuştan olarak vajinal bölgemde ki dudaklar sarkık, koyu renkli.Zaman geçtikçe daha da şişmeye başladılar.Pantolon giyerken artık canımı acıtıyorlar ve yaz aylarında kişisel hijyenime inanılmaz dikkat etmeme rahmen hijyen problemi yaşıyorumCinsel açıdan da kendimi huzursuz ve mutsuz buluyorum.Rahat olarak cinsel hayatımı yaşayamıyorum.Kimse için değil ama kendim için bu operasyonu geçirmek istiyorum.Bir kaç doktordan fiyat aldım ama zaten bu ücreti zar zor birleştirebildim.Okuduğum yorumlarda ve konularda bir çok sıkıntı yaşayan kişi olmuş.Gerçekten iyi. Bir doktora, süreç bilgisine ve öneriye ihtiyacım var...Şimdiden teşekkür ederim.
Ben daha olmadım ama Esra Çabuk Cömert e gidicem ilk genital beyazlatma yapıldı çok güven aşılıyor yani kafamdaki sorular da kalmadı çok korkuyorum şu işlemden olunca tekrar burda paylaşırım zaten.

Merhaba arkadaşlar...
Merhaba sen bu başlıgı açtığında ben bu ameliyatı olmuştum ! Sorun varda bana sorabilirsin yalnız buraya bugün üye oldum biraz acemiyim . Ama çözücem

labio için bende sevtap hamdemır kılıç a gıtmıstım sorularınız varsa alabılrıım

Reklam yapmayın Allah aşkına yeter. Ebru zülfikaroğlu gibi şimdi bu doktorun reklamı yapılıyor. Aynı doktora hem tüp bebek yaptırıp hem de ardından labioplasti yaptırdın öyle mi. Diğer mesajların bütün gerçekliği çürüttü maalesef. Insanların ahını alırsınız diyorum yeter artık.
labio için bende sevtap hamdemır kılıç a gıtmıstım sorularınız varsa alabılrıım

X