Labioplasti ameliyatı olmak istiyorum, çok çok kararsızım ve korkuyorum

Arkadaşlar merhaba, labioplasti ameliyatı olmak istiyorum çok uzun zamandır. Çevremde kiminle konuşsam niye bu kadar takılıyorsun, genital bölge zaten estetik bir yer değil gibi tepkiler alıyorum ama ben kafama çok taktım nedense. İç dudaklardan birisi daha uzun ve kırışık. Gerçekten takılıylrum bu konuya, aylardır araştırıyorum doktor ve hasta yorumlarknı. Araştırdıkça daha da kafam karışıyor, lütfen yaptıranlar veya benim gibi bu konuyu kafasına takanlar yorum yapabilir mi, gerçekten bu konuda yalnız hissediyorum.
Ben bugun oldum,sabah saat 10 da.Cok amma cok agrim oldu.ameliyatdan cikdikdan sonra,bashim dondu,bulanti ve kaytardim.Shimdi iyiyim,agrim yok,amma o bolgeye de hic bakmiyorm.bakalim ireli gunler nasil gecicek.Yaptirin yaptirin derim

sizin sonuç nasıldı
Bugun tam 29.gunum, yarin kontrolum var, ilk iki haftayi cok kolay gecirmedim, agrilar, odemler,morluklar,kasinti,akinti cok zorlandim gercekten, iki haftadan sonra tam anlamiyla normale dondum, suan yukardan bakinca goruntu cok guzel, ama comelip aynayla bakinca biraz degisik ama normali nasil oluyo bilmiyorum, daha once o sekilde hic incelemedgim icin, kontrolde belli olacak doktorum ne diyecek bakalm

Arkadaşlar merhaba, labioplasti ameliyatı olmak istiyorum çok uzun zamandır. Çevremde kiminle konuşsam niye bu kadar takılıyorsun, genital bölge zaten estetik bir yer değil gibi tepkiler alıyorum ama ben kafama çok taktım nedense. İç dudaklardan birisi daha uzun ve kırışık. Gerçekten takılıylrum bu konuya, aylardır araştırıyorum doktor ve hasta yorumlarknı. Araştırdıkça daha da kafam karışıyor, lütfen yaptıranlar veya benim gibi bu konuyu kafasına takanlar yorum yapabilir mi, gerçekten bu konuda yalnız hissediyorum.
Ben yaptırdım.Doç.Dr.hanifi şahine .Çok memnun kaldım

Benim 6. günüm ve aşırı pişmanım keşke olmasaydım çok kolay ameliyat diyorlar ama asla öyle değil 6. günüm ve hala acıdan ağlıyorum ben böyle bir acı böyle bir ağrı görmedim. Sanki derin bir yaranız var ve limon sıkıyorlar yada tuz basıyorlar gibi düşünün çok gereksiz bir ameliyat her kadında var bende kafayı takıyordum ama bu acıya asla değmez çok pişmanım keşke yaptırmasaydım.

benim tavsiye edecegim bir doktor var ve gercekten bu kadar kolay olacagini tahmin etmemistim onur parlak bey di cokta uzun zaman oldu maltepedeydi o zamanlar muayenehanesi 2019:m da labiaplasti oldum ve gercekten cok kotu uzun dudaklarim vardi lazerle yapti kendisi dikis olmadan operasyon sonrasi hicbir agri sizi hisetmedim resmen birde yurt disindan gelmistim okadar kolay gelip gittimki kesinlikle onunla iletisime gec okadar memnun kalirsin ki benimki bide baya kotuydu ic dudaklarim herangi bir iz bile yok cokta bilindik bir doktorda degil acikcasi ama bende mukemmel bir is cikardi bende cok korkunc gozukecegini dusunmustum ve korkular icerisindeydim keske oncesi ve sonrasini paylasma imkanim olsaydi ozaman gorebilirdiniz

Ben hem estetik hem dolgu yaptırdım. Bugün 6.günüm. Dolgu yüzünden çok zor geciyor. Sadece estetik olsaydım keşke. Dev bir sosisli ile yengec gibi yürüyerek yasamaya calışıyorum. İlginç ve acılı bir deneyim oldu. Benimki sarkıktı dolgu sebebim buydu. Çok pişmanım. Sonuç çok güzel olabilir belki bilmiyorum ama bu acıya katlanılmaz. Sadece labioplasti daha kolay.
Merhabalar ben de 20 gün önce yaptırdim. Kesinlikle katılıyorum dolgu zorluyor. Labioplasti vajinoplasty ve basenimden alınan yağ dolgusu yapıldı. Bı taraf daha çok ödemli oldu. Dolgu olmasaydı şimdiye kadar iyileşmiş tüm diye düşünüyorum. Çünkü hala bı tarafta taş gibi sertlik var ilk haline göre azaldı ama devam ediyor. Siz şimdi nasılsınız? Dolgu ödemi 1. Ayın sonuna doğru geçti mi?

Merhabalar siz özgür beye ameliyatınizi yaptırdiniz mı?

X