Labioplasti Ameliyatı sonrası iyileşme sürecim

Pansumana temizliğe çok dikkat ettim dar giymedim elbise giydim evde kendi mi çok zorlamadım her tuvalette batikonlu su versiler 15 gün kadar onu hep kullandım hastaneden vermezseler 3-4 litre alın izotonikli so içine baticon döküyorsunuz. Sakince sürecin geçmesini bekleyin kesinlikle ikisini beraber olun daratmadan daha önemli labioplasti benim önceden kuruluk problemim vardı şu an şoktayım hiç sorun yok

Ayyyy çok sevindim canım benim darısı başımıza

Çok teşekkür ederim ben de artık kesin bi şekilde karar verdim fazla araştırma yaparak kafamı iyice karıştırmadan içime sinen doktora ameliyat olucam sorunsuz bi şekilde gecer umarım benim de teşekkür ederim bilgileriniz için

Ben hiç araştırmadım öncesinde doktorumla görüşmedim bu konuda kafam biraz rahattı güvendim başka bir ameliyat için gittim 2 ameliyat beraber oldum süper oldı hiç düşünme yaptır gitsin

Bunu başka insanlardan da duydum. Labialar büyük olunca sadece girişte sorun yaratmıyor, kuruluk problemi de oluyor. fazlalıklar gittiğinde epey rahatlanıyormuş. Çok çok sevindim sizin adınıza

Ben hiç araştırmadım öncesinde doktorumla görüşmedim bu konuda kafam biraz rahattı güvendim başka bir ameliyat için gittim 2 ameliyat beraber oldum süper oldı hiç düşünme yaptır gitsin
Bayramdan sonra yaptırıyorum ben de karar verdim dr Barış korkmaz ile ameliyat sürecim başlicak inşallah her şey istediğim gibi olur ameliyattan sonra sürecimi sizinle paylaşırım teşekkür ederim bilgileriniz için

Bunu başka insanlardan da duydum. Labialar büyük olunca sadece girişte sorun yaratmıyor, kuruluk problemi de oluyor. fazlalıklar gittiğinde epey rahatlanıyormuş. Çok çok sevindim sizin adınıza
Birliktelik sonrası bile kuruluk oluyordu orgazm olsamda kuruluk oluyordu ben şaşırıyordum ama şimdi daha başlangıçta başlıyor kuruluk filan kalmadı. Daha açık anlatırım ama burayı daha yeni kullanıyorum ne anlatılır ne anlatılmaz sapık gibi görünmemek için yazamıyorum ama unutmayın bu konular konuşulmalı utanılmamalı yemek içmek gibi normal

Aynen içine sinem doktora ol aklında en ufak soru varsa olma doğru el çok önemli bir milim hata tüm cinsel hayatını bitirmesin

Arkadaşlar dikiş izlerini en kolay ne geçirdi. 24. Gundeyim hala sertlik ve dikiş izleri var genel anlamda rahatım ama. Bu izler kalıcı olurmu geçermi. Bide sertlik için ne yapabilirim

Merhaba hangi doktora oldunuz

Ayyyy çok sevindim canım benim darısı başımıza
Labioplastinin nur
Vaginoplasti degil,,, tek basinaLabioplastinin nasil kuruluk ve cinsel iliski kalitenizi arttidigi inanilmaz birsey keske tek basina dis gorunuse estetik yaptirmak.herkesde boyle sihirli.deynek etkisi yatarsa

Merhaba. Cinsellği ben de aroyorum bulamadım.öncelikle çık teşekkür ederim. Ya benim 42. Gün oldu. Fakat klitorisin sağ tarafında halen hassasiyet ve şişlik var. Cinsel birliktelikten korkuyorum. Ve daha dikişlerim duruyor. Doktorum 2 ay bekle dedi ama ne bileyim. Sizinde klitoris öyle zorladı mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…