Labioplasti Ameliyatı sonrası iyileşme sürecim

2 hafta önce Labioplasti ameliyatı Oldum . Öncesinde bir araştırmam inanın olmadı. Tek istediğim iç dudakların görünmemesiydi . Farklı bir ameliyatın yanında bu ameliyatıda yaptırdım. Ameliyat bitti uyandım hiç bir ağrım yoktu doktorum o ameliyatı yapmadı sandım😅 o derece bir hissislik vardı . O gün hiç ağrım olmadı 1 gece hastanede kaldım. Furocinli ped 10 gün kullandım ve 15 . Gündeyim temizlikte batikonlu sular berildi hastaneden taburcu olurken onları kullanıyorum ama sanırım onuda ilk 10 gğn kullanmak yeterli yanıma verilenler bitinceye kadar ben batikona devam ediyorum zararı yok neticede. Ara ara dikişlerde sızlama oluyor . Bu çok normal boydan boya dikiş oluyor . Şimdi ameliyat sonrası görünümden bahsedeyim. İlk baktığımda iç dudaklar alınmış muazzam düzgün görünüyordu. Sonraki günler dış dudaklar şişti 3. Gün tüm dış dudaklar klitoris üstü komple kömür karası oldu Gangren oldu sandım inanılmaz endişelendim . Doktorum normal olduğunu söyledi . Ame istemsiz bir endişe oluyor doktorunuza güvensenizde ama çok incelemeden1 ayın sonunu beklemek gerekiyor bu teslimiyeti sağlarsanız kafanız rahat eder ben hergün ayna ile inceleme modundayım😅😅 ödemler ilk hafta bitti bu arada ağrı olmuyor dediğim hibi ara ara sızlamalar oluyor. Morluklar çok az var 2. Haftadayım ki bunlar aslında gerçekten normal çok hassas bir alan işlem yapılan bölge şişlik morluk tabiki olur.
Ödem gitti ama iki dış dudak arasında boşluk kaldı yani öyle barbi vajen denilen görüntü yok baya 1 cm açık kaldı dudaklar doktorumun asistanı ödemden sonra dğzelicek merak etme dedi ama ödem bitti hala düzelmedi demekki dış dudaklar birleşmicek ayrı kalıcam dedim. Taa ki 15 gün bugüne kadar Tamamen olmasada birleşme başladı. İnanılmaz mutluyum . İyiki olmuşum sizi tek söylemek istediğim sabırlı olun 2 iki hafta kendinizi pişman etmeyin anca toparlanıyor. Bir ay sonrayı çok merak ediyorum .
Şimdi ben aslında neden yazmak istedim ameliyat sonrası merak ettiklerimi araştırırken bu form yazılarını okudum . Sonra deneyimimi yazmak istedim çünkü bazı sorularıma cevap bulamadım.
mesela
ilk cinsel ilişkide sorun yaşadınız mı?
ağrı oldumu
Öncesine göre fark hissettiniz mi? Bunlar çok önemli deneyimlerimide uygun bir dille size 2 hafta sonra aktarıcam. İlk 1 ay yasak bittince ama deneyimleyenler fikir verirse sevinirim☺️
Merhaba hangi doktora ameliyat oldunuz ?

Komple alınmasını siz mi istediniz?
Ben dediğim gibi hiç araştırmadım ameliyat yöntemlerini bilmiyorum öncesinde muayene olmadım . Başka bir ameliyatım vardı bu şikayetimi dile getirdim eğer yapılıcak bir durumsa yani söylediğin gibi büyükse yaparım demişti doktorum 😀😀 ben sorgulamadım doktoruma alanında çok güveniyorum sonuç mükemmel yarısını alsa açık kalır nasıl birleşicek ki ozaman şuan kötü bir görüntü yok vajen girişi iç dudak gini oluyor gayet estetik benim biri küçük biri büyükmüş anatomik bozukluk şu an süper düşünmeyin yaptırın Birde özgür hoca var oda bu alanda çok başarılı

Ben dediğim gibi hiç araştırmadım ameliyat yöntemlerini bilmiyorum öncesinde muayene olmadım . Başka bir ameliyatım vardı bu şikayetimi dile getirdim eğer yapılıcak bir durumsa yani söylediğin gibi büyükse yaparım demişti doktorum 😀😀 ben sorgulamadım doktoruma alanında çok güveniyorum sonuç mükemmel yarısını alsa açık kalır nasıl birleşicek ki ozaman şuan kötü bir görüntü yok vajen girişi iç dudak gini oluyor gayet estetik benim biri küçük biri büyükmüş anatomik bozukluk şu an süper düşünmeyin yaptırın Birde özgür hoca var oda bu alanda çok başarılı
Biliyorum Özgür hocaya ben de muayene oldum mesela Özgür bey asla bütün iç dudakları almaz. İç dudakların tamamini aldığında his kaybı olabileceğini düşünüyorum bu forumda böyle şikayetler okumustum şu an çok şaşırdım açıkçası. Doktorunuz kimdi?

Biliyorum Özgür hocaya ben de muayene oldum mesela Özgür bey asla bütün iç dudakları almaz. İç dudakların tamamini aldığında his kaybı olabileceğini düşünüyorum bu forumda böyle şikayetler okumustum şu an çok şaşırdım açıkçası. Doktorunuz kimdi?
His kaybı olucak mı bunu deneyimlemeden söylemem mümkün değil 🙅‍♀️ ama olmucağını düşünüyorum iç dudaklar değil önemli olan klitoris iç dudaklarla orgazm bağlantısı varmı bilmiyorum ama özgür hoca diyorsa doğrudur işin uzmanı onlar bende deneyimleyince yazabilirim size eğer his kaybı derken orgaz olmaktan bahsediyorsak dokunduğunda o kısımda bir his kaybı yok

Pardon iç dudak büyük demişsiniz yarısı alınıp yarısı kaldıysa biraz açık kalır benim iç dudaklar komple alındı
Tamamen alındı derken iç dudakların olduğu yer dümdüz mü? Benim iç dudaklar da çok kalın ve etli. Maddi durumum müsait olduğu zaman tamanen aldıtırmayı düşünuyorum. Forumda labioplasti yaptıranların bir kısmı dudakların kesilmemiş kalıntıları kaldığından yakınıyor, aynı durumla ben de karşılaşabilirim, doktor konusunda teredütlerim var.
Sizin doktor kim ve yaptırdığınız hastande nerede?
Galiba özelden yazacaksınız şimdiden teşekkürker.

Bunu görmemişim evet 6 hafta dedi. Şu an 4 bitmek üzere. Labialar ok ama hud kısmı biraz gergin. İlişkiye girebileceğimi sanmıyorum. Benim dikişlerimi doktor 10. günde almıştı, erimesini beklemedi. O yüzden sertlik vs yok.

Benim 10. ayım. Valla ilk zamanlar ben de burada forumu birbirine katmıştım. İyileşmem geç oldu ama şuan iyi ki olmuşum diyorum. Cinsel ilişkiyi deneyimleyemedim henüz:110: umarım sorunsuz olur. Şuan tek merakım o

X