labioplasti ameliyatı yaptırmayı

Kimi önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    25
"Daha açıp incelemedim fakat ameliyat sonrası doktorum fotoğrafını gösterdi öyle bile güzeldi.. Görüntü ve iyileşme hakkında gelişmeleri yazacağım.. Ve sıra geldi doktoruma Allah ondan bin kere razı olsun bu kadar ilgili sabırlı iyi kalpli bir doktor görmedim.. beni ameliyat öncesi son ana kadar sakinleştiren üzülme elimden gelenin en iyisini yapıcağım diyip motive eden doktoruma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum... Kızlar olmak isteyenler doktorunu iyi seçip olsunlar bu ameliyatta en önemlisi doktor. Darısı olmak isteyenlerin başına doktoruma burdan bir kez daha cok cok teşekkür ediyorum"

Merhaba, çok geçmiş olsun. Aramıza hoş geldin :KK76: özgür beyin hastası olarak çok mutlu oldum. Sanırım bu gidişle tüm doktorlar bu işi bırakacak :KK71::halay:[/QUOTE]

"Daha açıp incelemedim fakat ameliyat sonrası doktorum fotoğrafını gösterdi öyle bile güzeldi.. Görüntü ve iyileşme hakkında gelişmeleri yazacağım.. Ve sıra geldi doktoruma Allah ondan bin kere razı olsun bu kadar ilgili sabırlı iyi kalpli bir doktor görmedim.. beni ameliyat öncesi son ana kadar sakinleştiren üzülme elimden gelenin en iyisini yapıcağım diyip motive eden doktoruma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum... Kızlar olmak isteyenler doktorunu iyi seçip olsunlar bu ameliyatta en önemlisi doktor. Darısı olmak isteyenlerin başına doktoruma burdan bir kez daha cok cok teşekkür ediyorum"

Merhaba, çok geçmiş olsun. Aramıza hoş geldin :KK76: özgür beyin hastası olarak çok mutlu oldum. Sanırım bu gidişle tüm doktorlar bu işi bırakacak :KK71::halay:
[/QUOTE]
ben ilk duydum özgür beyi
plastik cerrah mı ?

ay çok şükür oldu, bitti. ilk gün biraz ağrı vardı.. ama buz, pansuman biraz yorucu...cuma kontrole gideceğim. korkudan bakamadım :KK43:.. kuzenim baktı, şiş tabi

ay çok şükür oldu, bitti. ilk gün biraz ağrı vardı.. ama buz, pansuman biraz yorucu...cuma kontrole gideceğim. korkudan bakamadım :KK43:.. kuzenim baktı, şiş tabi

Gecmis olsun:) benim de yarin kontrolum. Bakmadim derken, alt kisimlara mi bakmadiniz? Oralara ben de bakmadim ama islem sonrasi fotosunu gordum. Bi de krem falan surerken az da olsa goruyorum:) cuma kontrolunuz olduguna gore bugun 3. Gununuz falan mi? Genel olarak memnun musunuz her seyden?

Valla ben de çok memnunum. İnanamıyorum goruntuye, ahahah açıp gösteresim geliyo herkese :KK70: kaşıntı falan var simdi öyle bi süreç. Dar kot ya da sert seyler giyemiyorum rahatsız ediyor. Dikişler gidince bu kadar rahatsız etmez diye düşünüyorum. Sizde durum nasıl? Fonksiyonellikle alakalı yorum yapmam icin cok erken ama goruntu olarak cok memnunum. Sizin adınıza da cok sevindim. Boyle iyi geçen operasyonlara sahit olmak cok guzeeeel:)

sabah gittim , ve ilk defa gördüm..içim rahatladı .. çok beğendim.. uçta bir dikiş vardı doktor hanım onun ucunu kesti. 10 gun sonra tekrar gideceğim

Merhabalar suleyman beye oldunuz mu bende duşunuyorum fakat bikac olumsuz yorum okudum siz memnun kal
Bende eser agar a aldim randevu. Ayin 28 inde olcam insallah. Ama bi tirsma bi korku var icimde. Fakat doktor cok guzel ilgileniyor...
Merhaba suleyman beyden memnun kaldiniz mi nasil gecti bende dusunuyorum da

merhaba, labioplasti ameliyatı yaptırmayı uzun süredir düşünüyorum fakat doktor konusunda çok kararsızım. Yaptıranlar veya düşünenler hangi doktorları öneriyorsunuz? Süleyman eserdağ ve gökçen erdoğan bu işin eğitmenleri gibi. Esra çabuk cömert içinde çok fazla olumlu yorum var.
Lütfen yardım edin.
birde doktor tuğrul abacıoglu bakın bu meslekte yıllarını vermiş bir doktor ben oldum ve memnunum çok arkadaşımı yolladım ve memnunlar çok kıbar anlayıslı ve işini bilen bir doktor bakın derım kızlar danışma hatlarını araya bılırsınız eger randevusu boş bulabılırsenız şanslısınız demektır oradakı kızlar yardımcı olacaklar hepsı birer arkadas
web sitesini inceleyin anlıcaksınız türkiyede 3 doktordan birincisi

X