Labioplasti olanlar acil yardım !

Aynen canım. Ben de Süleyman Eserdağ’ı çok istiyordum sonra ameliyatı öğrenince hiç bahsettiği gibi kolay bir ameliyat olmadığını anladım. Burada çok kişiyle özelden mesajlaştım. Bir arkadaş bana Süleyman Eserdağ’ın ona “Çok mu mastürbasyon yapıyorsun, rengi de kararmış” gibi bir şey söylediğinden bahsetmişti. İyi ki ona gitmemişim terbiyesiz adam. Birçok kişinin de vulvalarını tamamen kestiğini duydum. Onun hakkında dikkatli olun.

Bende araştımalarımda denk geldim özellikle istememin nedeni kendisi genital estetik derneği başındaki üyelerden ve bu işi ülkemize getirenlerin başını çekmesi. Hala hocalık yapıp workshoplar düzenliyormuş O kadar araşırıyorum ki bu formaları okuyunca ise biraz endişerleirm arttı. Hatta acaba olmasammı demeye başladım.

Öncelik bu ve benzeri bir sayfada ilk kez böyle bir yorum yapıyorum. Buna zaman harcıyorum cünkü yıllarca labioplasti ameliyatlarını arastırmaktan kafayı yiyecektim. Önce yaptırsam mı yaptırmasam mı, benimle benzer sorunları yasayanlae var mı yok mu tamam karar verdim bu sefer en sıkıntılı süreç hangi doktora yaptıracağım. Bu sitede labiolpastiyle ilgili yorumları kaç defa okudugumun sayısıno ben bile unuttum:) yazacaklarımın samimiyetine inanıp inanmamak size kalmış tabi çok ii biliyrm reklam mı acaba doğru mu söylüypr gibi şüpheler kafanızda oluşacak kendim de bu süreci yıllarca yasadgm için biliyrm. Kullanıco adımdan da anlaşılacağı üzre vakti zamanında sitede araştırma yaparken insanlrdan cvp almak için açmştm. Ameliyata gelicek olrsak yaklaşık 2 ay önce özgür kartal a ameliyat oldum. Hem klitorisin üst ksımı hem de iç dudaklar vs oldukça sorunlı bir yapıydı estetik olarak. Suan diyorum ki iyiki iyiki defalarca iyi ki. İlk korkum his kaybı gibi bir sorun yasamaktı sonra da estetik olarak memnuniyetsiz olmaktı. Çok şükür hiçbiri olmadı. Yıllarca internette arastırmalarımo iyi ki yapmışım ve özgür bey e olmuşum. Burda okudugm yorumlardan sonra ameliyatta sonra sancışı bir süreci bile göze almştm çünkü bir cok kişide öyle olmuş. Ama ben tek bir agrı kesici bile kullanmadım(ki canım çok tatlıdır:) sonuç olarak sunu söyleyebilirim ki en azından buralarda kafa yoracağınıza kesinlikle muayeneye gidin o zaman kafanoz tamamen netleşecek. Ben ebru zülfikaroğlı, esra cömert ve süleyman eserdag a da muayene için gittim ama özgür bey konusunda muayenelerden sonra kafam daha da netleşti. Umarım herkes istediği gibi bir sonuç alır. Ben inanılmaz mutluyummmmmmm....
çok memnun oldum adınıza. Bende kararsızım. Özgür kartal kliniktemi yapıyor? Dikişler nasıl geçiyor ve ne kadar sürede?

çok memnun oldum adınıza. Bende kararsızım. Özgür kartal kliniktemi yapıyor? Dikişler nasıl geçiyor ve ne kadar sürede?
Hayır hastanede yapıyor genel anesteziyle(en azından benimki öyle oldu) dikişler kendiliğinden düşen dikişler. 10 gün sonra kontrole gittim. O zamana kdr bir kısmı düşmüştü düşmeyenleri dr kontrolde aldı doktor bey. Kontrole gitmeseydim kendi kendine hepsi ne kdr süredr düşerdi bilemyrm açıkcası. Naçizane fikrim kararsız olacak bir durum yok bir an önce kurtulun bu dertten derim. Öyle büyütğlecek bir operasyon değil. (

İnşallah yarar canım ... çünkü ben herşeyi deneyen ve 45 doktora giden biri olarak söylüyorum maalesef ... hatta ülkemizdeki 2 nöropelviolog da vvs (vulvar vestibulit) e inanmıyor asla .... kasların gerginliğiyle ilgili bi olay olduğu için bu pudendal sinir den kaynaklanıyor ... blokajla da inşallah çözülecektir 🙏❤️
peki o zaman pudental blokaj olupta iyilesemeyen bir suru insan var?

Arkadaslar suleyman engin akhan mukemmel bir doktordur. Lusii adi altinda acmis oldugu hesapta gercekten adama bir kufur etmedigi kalmis. Suleyman bey kimseyi zorla ameliyat etmez, eminim siz zorlamissinuzdir cunku bende zorlamistum buna ragmen ameliyata 2 gub kala beni vazgecirdi. Kaslarin kasilmasinin sebebi zaten vestibulun verdigi aci, benimkilerde kasildi, cunku iliskide canim aciyor e tabi kafamda da aciycak korkusu var zaten boylece daha da kasiyorum. Inanmayin arkadaslar pudendal sinir sikismasi olmak cok zor bi sey dogum yapilmali, ustune sert dusmek veya cok agir bisiklet sporu yapmak gerekiyor vb

Arkadaslar suleyman engin akhan mukemmel bir doktordur. Lusii adi altinda acmis oldugu hesapta gercekten adama bir kufur etmedigi kalmis. Suleyman bey kimseyi zorla ameliyat etmez, eminim siz zorlamissinuzdir cunku bende zorlamistum buna ragmen ameliyata 2 gub kala beni vazgecirdi. Kaslarin kasilmasinin sebebi zaten vestibulun verdigi aci, benimkilerde kasildi, cunku iliskide canim aciyor e tabi kafamda da aciycak korkusu var zaten boylece daha da kasiyorum. Inanmayin arkadaslar pudendal sinir sikismasi olmak cok zor bi sey dogum yapilmali, ustune sert dusmek veya cok agir bisiklet sporu yapmak gerekiyor vb
Size vvs tanısı mı kondu?

Banada suleyman eserdag ne o kocab seni terketmedi mi dedi gercekten terbiyesiz. Prp yaptirdim vulvam sisti mesajlar attim takmadi beni parayi cukkaladi oh tabi. 6 bin lira verdim. Suleyman engin demisti yaptirma bosuna diye dinlemedim yaptirdim

Size vvs tanısı mı kondu?
Benimki cok dusuk skorlu vvs evet ilacla gecicegibi dusunuyor suan, hala ilaclari kullaniyorum. Bide sizinli gibi saat 6 yonunde degil de sag sol seklinde kaslarimda kasilma var fizik tedaviye basladim kesinlikle oneririm. Suleyman beyin o verdigi cam aparatla (babada verdi), sag sol saat 6 yonu yavasca masaj gibi kaslarinizu acmaya calisabilirsinuz

Benimki cok dusuk skorlu vvs evet ilacla gecicegibi dusunuyor suan, hala ilaclari kullaniyorum. Bide sizinli gibi saat 6 yonunde degil de sag sol seklinde kaslarimda kasilma var fizik tedaviye basladim kesinlikle oneririm. Suleyman beyin o verdigi cam aparatla (babada verdi), sag sol saat 6 yonu yavasca masaj gibi kaslarinizu acmaya calisabilirsinuz
Ya ben o kas açma işini yapıyorum ama benim derdim esasında vajina girişindeki duvarda. Acayip yanma var. Kırmızı kırmızı yanıyor. Ben de blokaj yaptırdım Ahmet Kale’ye dün. Bakalım nasıl ilerleyecek durumum.

X