Labioplasti olmayı düşünenler burada birleşelim

Kızlar ben de labioplasti oldum.bugün dokuzuncu günüm.iğnelenmek denir ya batmalar oluyor.sızı ve biraz da kaşıntı.şuan aşırı bir kaşıntım yok ama yazılanlardan dolayı kaşıntıdan korkuyorum..ameliyatı olmayı çok istemiştim..bir anda karar verdim ve oldum.açıkcası olmadan önce burayı çok okumamıştım.ameliyat olduktan sonra açılmış ne kadar yazı varsa okudum.bazen içim çok sıkıldı iyi mi yaptım kötü mü diye.kötü olduğunu yazanlar memnun kalanlar var.benim sonuç da umarım güzel olur, şekli de değişir umarımm☺️
Çok geçmiş olsun , kime oldunuz ameliyatınızı

Teşekkür ederim.Süleyman eserdağa oldum
Tüm bahsettiğiniz şikayetlerin olması çok normal şu an çok yeni çünkü operasyonunuz. Kaşıntı konusuna gelince bence endişelenmeyin çünkü bende de burada bahsedilenler gibi bir kaşıntı olmamıştı, bünyeden bünyeye değişiyor o bence. Şeklinin tam anlamıyla oturması 3 ayı buluyor diyorlar ama 1. Aydan sonra belli olmaya başlıyor. Siz içinizi ferah tutun, kaygılanmayın hiç inşallah allahın izniyle güzel olur :)

Gerçekten sirkeyi bıraktım kaşıntı azaldı ,
Canım uyuşturucu krem sürüp beklemesi gerekiyor 15 dk , işler en fazla 7 8 dk sürüyor . Daha sonra 10 dk da buz yapıyorsun .
yarım saat 40 dk ya biter diye düşünüyorum . Ben il dışındayım bu yasaklarla nasıl gidecem bilmiyorum 🤦🏻‍♀️
Yaa senin için kötü olmuş belki hafta içi sabahtan alıp öğlene dönmek daha mantıklı olur canım

Tüm bahsettiğiniz şikayetlerin olması çok normal şu an çok yeni çünkü operasyonunuz. Kaşıntı konusuna gelince bence endişelenmeyin çünkü bende de burada bahsedilenler gibi bir kaşıntı olmamıştı, bünyeden bünyeye değişiyor o bence. Şeklinin tam anlamıyla oturması 3 ayı buluyor diyorlar ama 1. Aydan sonra belli olmaya başlıyor. Siz içinizi ferah tutun, kaygılanmayın hiç inşallah allahın izniyle güzel olur :)
Çok tşk ederim..ama yazılanlar ürküttü beni..umarım iyiki ameliyat olmadan önce okumamışım bunları diye söylerim şekli oturduktan sonra..çünkü yazılanlar etkiliyormuş gerçekten insanı,bir anda olamazdım bunları okusaydım..ilk iki üç gün hassasiyetim çoktu.gazlı bez değdikçe çok rahatsız ediyordu..o ara pişmanlık duydum çünkü rahatsız ediyor sizi..sonra yazılanları okuyup ayrı bir pişmanlık başladı hissizlik oluyormuş ya bende de olursa,kaşıntı çokmuş ya deli gibi kaşınırsam diye kaygılarım arttı..dün doktorla konuştum telde.çok rahatlattı içimi.tabi erkenmiş herşey için rahatsızlıklarım normalmış.bekleyecekmişiz.bana çok güzel oldu merak etme dedi.umarım öyle olmuştur.ben de merakla bekliyorum.☺️Bu arada Gökçen Erdoğanı da çok duymuştum ve onunla da görüştüm o da 14.500₺ fiyat söyledi.zaten şuan estetik operasyonlarına ara vermiş,yapmıyormuş pandemiden dolayı.

S

Sizin bir kaç ay oldu sanırım di mi..oturdu mu şekli küçüldü mü.şimdi memnun musun..bacaklarımı birleştirince tamam sarkmıyor dışarı bişey artık ama tam içinde görünmez değil..önden görünüyor..şiş ödemli dedi doktor.inicek dedi.klitoris çevresindeki katlantıda alındığı için şişlik fazla dedi..bugün de adet oldum🙈bakalım temizliğime çok dikkat ediyorum.umarım kaşımtım olmazz..bu arada ilk gün berbat bir görüntü vardı.bu ne dedim kendi kendimee..kabullenemedim.boğum boğumdu..estetik dikiş onlar gidicek doku kendini toparlıycak dedi.bugün onuncu gün ve yandan bakınca o boğumlu hal bayağı azalmış.dikişler düşünce daha iyi toparlar sanırım.

S

Sizin bir kaç ay oldu sanırım di mi..oturdu mu şekli küçüldü mü.şimdi memnun musun..bacaklarımı birleştirince tamam sarkmıyor dışarı bişey artık ama tam içinde görünmez değil..önden görünüyor..şiş ödemli dedi doktor.inicek dedi.klitoris çevresindeki katlantıda alındığı için şişlik fazla dedi..bugün de adet oldum🙈bakalım temizliğime çok dikkat ediyorum.umarım kaşımtım olmazz..bu arada ilk gün berbat bir görüntü vardı.bu ne dedim kendi kendimee..kabullenemedim.boğum boğumdu..estetik dikiş onlar gidicek doku kendini toparlıycak dedi.bugün onuncu gün ve yandan bakınca o boğumlu hal bayağı azalmış.dikişler düşünce daha iyi toparla

S

Sizin bir kaç ay oldu sanırım di mi..oturdu mu şekli küçüldü mü.şimdi memnun musun..bacaklarımı birleştirince tamam sarkmıyor dışarı bişey artık ama tam içinde görünmez değil..önden görünüyor..şiş ödemli dedi doktor.inicek dedi.klitoris çevresindeki katlantıda alındığı için şişlik fazla dedi..bugün de adet oldum🙈bakalım temizliğime çok dikkat ediyorum.umarım kaşımtım olmazz..bu arada ilk gün berbat bir görüntü vardı.bu ne dedim kendi kendimee..kabullenemedim.boğum boğumdu..estetik dikiş onlar gidicek doku kendini toparlıycak dedi.bugün onuncu gün ve yandan bakınca o boğumlu hal bayağı azalmış.dikişler düşünce daha iyi toparlar sanırım.
Benim 2 ay olacak evet baya şekil oturdu sadece sinirimi bozan klitorisin üstündeki dikiş izleri onlarda gider inşallah. Ödem olması çok normal ilk zamanlar bende sizin gibiydim nereden yaptırdım diyordum hele ki buradaki yorumları okuyunca iyice korkmuştum ve neredeyse her gün ağlıyordum. Siz benim gibi yapmayın çünkü inanın ki zaman geçtikçe tüm sıkıntılar gidiyor. Ben hassasiyet hiç gitmeyecek diyordum kendi kendime çok şükür şimdi o da gitti. Hissizlik konusuna gelince ben de öyle bir şey olmadı ki doktorumun söylediğine göre de klitoris zaten çok içerde kalıyormuş ve ona dokunmuyorlarmış zaten. O yüzden içiniz rahat olsun. Ben de reglimdeyken sık sık ped değiştirip hijyene dikkat etmiştim zaten onun dışında pek bir şey yapılmıyor o dönemde krem vs. Gibi. Ben ilk günler baktığımda şok olmuştum çok şükür ki hepsi gidiyor vücut kendini onarıyor merak etmeyin:) aklınıza takılan bir şey olursa özelden de. Cevaplarım. Sağlıklı günler:))

Yaa senin için kötü olmuş belki hafta içi sabahtan alıp öğlene dönmek daha mantıklı olur canım
Evet canım büyük ihtimal öyle yapacam artık 🤗 ama bu kaşıntılar beni öldürecek şimdi 16. Günüm ve çok kaşıntı var kaşıntı kremi sürsem de fayda etmiyor

Evet canım büyük ihtimal öyle yapacam artık 🤗 ama bu kaşıntılar beni öldürecek şimdi 16. Günüm ve çok kaşıntı var kaşıntı kremi sürsem de fayda etmiyor
Benim bi gün kaşıntım bayağı artmıştı alerji hapı içtim bi tane çok rahat ettim.doktorunuza sorun isterseniz içilirse siz de deneyin.gerçi ben sormadan kendim içtim🙈

Benim bi gün kaşıntım bayağı artmıştı alerji hapı içtim bi tane çok rahat ettim.doktorunuza sorun isterseniz içilirse siz de deneyin.gerçi ben sormadan kendim içtim🙈
Canım ben soğuk kompleks uyguluyorum o rahatlatıyor hap içmeyi çok sevmiyorum 😅

Ya gerçekten mi 😫 zaten iyileşmiyor ve kötüye gidiyor 2 gündür dikiş yerlerimde ağrı vardı . Bugün sabah baktım şişlikler var ufak ufak ağrısı da var dokunamıyorum, çok korkuyorum enfeksiyon anlamına mı geliyor acaba

İltihaplı sivilce olur ya onun gibi şişlikler başına böyle bir şey gelen var mı acaba

X