Labioplasti olmak istiyorum.

Hastane ortaminda olun bu ameliyati klinikte olmayin SAKIN UYUYARAK OLUN yoksa ameliyatin yarisinda anestezini etkisi geciyo caniniz yana yana oluyorsunuz bu ameliyati aglaya aglaya ben oyle oldum şahsen keşke sonucu iyi olsaydi oda olmadi🥺🥺🥺🤲🤲

Merhaba arkadaşlar ben labioplasti olmak istiyorum.Bunun için birikim yaptım ve doktor konusunda yardımcı olmanızı istiyorum.Ankara'da yaşıyorum takıntı haline getirdim artık düzelsin isitiyorum.Ankara içinde ameliyat olmayı düşünüyorum ama İstanbul da olabilir.Kime gidebilirim?

Özgür Kartal
Süleyman Eserdağ
Esra Çabuk Cömert
Gözde Erten Kılıç
Ebru Zülifkaroğlu

(Bunlar benim bildiğim doktorlar siz kime oldunuz? Fiyat aralıkları ne ? Çok ağrı oluyor mu yürümemde bozukluk falan olur mu? Ameliyat için hazırlamam gereken bişey var mı? Nekadar sürüyor bunları benimle de paylaşırsanız sevinirim.
Doktor takvimini kurcaladım yorumları okudum şimdi burdan da bakıcam sadece yorumla gitmek istemiyorum.Tecrübeli arkadaşlar lütfen reklam yapmayanlar bana süreci ve yaşadıklarını özelden de olsa anlatın
Merhaba sanırım kararsız kalmışsın yardımcı olayım o zaman ben bir ay önce Doktorum Süleyman Eserdağ Hocamı tercih ederek ne kadar doğru bir karar verdiğimi söylemek istiyorum. Ben labioplastiyle beraber bir kaç operasyon daha geçirdim ertesi günü ayağa kalkabiliyorsun yürümende bir fark olmuyor 4 güne kendini toparlarsın ve sonuçtan gayet memnunum .Kararını etkilemek istemem ama Süleyman Eserdağ hocamı düşünürsen kendinde ne kadar doğru bir karar verdiğini anlayacaksın zaten çok güleryüzlü ve sıcakkanlı ekibiyle kendini durumun stresinden de uzaklaşmış hissediyorsun .Fiyat bilgilendirmesi yapamıyorum muayeneye göre size fiyat bilgisi veriyorlar zaten.Ben ameliyata sabah girdim akşam gayet güzel yürüyerek çıktım hastaneden umarım yardımcı olmuşumdur aklına takılan birşey varsa yardımcı olabilirim sağlıklı günler dilerim

Merhaba. Suleyman bey cok pahaliya yapiyor ve burda surekli reklamini yaptırıyor fake hesaplarla. Ebru Zülfikaroglu hakkinda ozellikle hastalarini asagilayici tavriyla cok kotu yorumlar okudum o yüzden ben onu hic dusunmedim.Gozde hanimi da arastirdim fakat labioplasti ile ilgili cok da paylasimini ve hastasini bulamadim. Esra hanima oldum ameliyatimi, 40 gun oldu. Iyilesme icin 1. 5 - 2 ay, tam sonuc icin en az 6 ay beklemem gerekiyormuş suan icin pek bir sey soyleyemicem ama doktor cok sıcakkanlı birisi ameliyatim da iyi geçti benim. Cok iyi araştırın derim. Sevgiler
Helal olsun dogru bir yorum yaptigin icin tebrikler vallaa🤲🤲🤲👍

Merhaba arkadaşlar ben labioplasti olmak istiyorum.Bunun için birikim yaptım ve doktor konusunda yardımcı olmanızı istiyorum.Ankara'da yaşıyorum takıntı haline getirdim artık düzelsin isitiyorum.Ankara içinde ameliyat olmayı düşünüyorum ama İstanbul da olabilir.Kime gidebilirim?

Özgür Kartal
Süleyman Eserdağ
Esra Çabuk Cömert
Gözde Erten Kılıç
Ebru Zülifkaroğlu

(Bunlar benim bildiğim doktorlar siz kime oldunuz? Fiyat aralıkları ne ? Çok ağrı oluyor mu yürümemde bozukluk falan olur mu? Ameliyat için hazırlamam gereken bişey var mı? Nekadar sürüyor bunları benimle de paylaşırsanız sevinirim.
Doktor takvimini kurcaladım yorumları okudum şimdi burdan da bakıcam sadece yorumla gitmek istemiyorum.Tecrübeli arkadaşlar lütfen reklam yapmayanlar bana süreci ve yaşadıklarını özelden de olsa anlatın
acaba karar verebildiniz mi bende
Teşekkürler ben Esra çabuk cömert'e gittim şuan çok iyiyim.Daha şekil belli olmasa da çok şişlik kalmadı 1 ay sonra tahmini tamamen oturur şekli diye düşünüyorum.Siz nasılsınız ödemleriniz indimi dikişleriniz düşmeye başladı mı? Hepimize geçmiş olsun :)
bende dediğiniz doktorlarda karar vermeye çalışıyorum sizin karar vermenizde ne etkili oldu acaba

Özgür Kartal
Süleyman Eserdağ
Esra Çabuk Cömert
Gözde Erten Kılıç
Ebru Zülifkaroğlu

Merhaba.Ben 1 yıl önce silivride eser ağara oldum çok memnunum hiç sorun yaşamadım.Süleyman eserdağ klinikte yapıyormuş muayene için gitmiştim tecrübeli fakat çok yüksek fiyatı. Özgür kartal çok iyi diye duymuştum.Ameliyat sonrası hemen normal hayata dönemiyorsun o hikaye yani. Bi kere popo üstüne dik oturmayacaksın dikişler çok hassas ben. 1 hafta sürekli yattım hareketlerine ve temizliğine çok dikkat edeceksin.Ama iyikide olmuşum çok rahat ettim.Doktor çok önemli.Öyle klinikte yapılacak basit bi ameliyat değil bu.Cinsel hayat içinde 1 ay değil kesinlikle 4-5 ayı buluyor.

bende dediğiniz doktorlarda karar vermeye çalışıyorum sizin karar vermenizde ne etkili oldu acaba
merhaba.
siz oldunuz mu ? ben ankaradayım. bir iki kişi var listemde ama reklamcılara kalmadan ilerlemek istiyorum. var mı öneriniz ?

merhaba.
siz oldunuz mu ? ben ankaradayım. bir iki kişi var listemde ama reklamcılara kalmadan ilerlemek istiyorum. var mı öneriniz ?
Dikkat edin lutfen benim hayatim kaydi simdi bosanma derecesinde kavgalarla basbasayim adam diyo para gittii saglikta diye homurdaniyo cok iyidusunun iletisim kuracaginiz bi doktor olsun ne yapacagini onceden size anlatan bi doktor olsun iletisim cok onemli bide sans ankaranin en iyi doktiru alanin en iyi doktoru dediler adam para icin kesti bicti durum vasat ki ne vasat onun umrundami keyf yapiyo simdi acilarla siz basbasa kaliyorsunuz

Merhaba.Ben 1 yıl önce silivride eser ağara oldum çok memnunum hiç sorun yaşamadım.Süleyman eserdağ klinikte yapıyormuş muayene için gitmiştim tecrübeli fakat çok yüksek fiyatı. Özgür kartal çok iyi diye duymuştum.Ameliyat sonrası hemen normal hayata dönemiyorsun o hikaye yani. Bi kere popo üstüne dik oturmayacaksın dikişler çok hassas ben. 1 hafta sürekli yattım hareketlerine ve temizliğine çok dikkat edeceksin.Ama iyikide olmuşum çok rahat ettim.Doktor çok önemli.Öyle klinikte yapılacak basit bi ameliyat değil bu.Cinsel hayat içinde 1 ay değil kesinlikle 4-5 ayı buluyor.
Sadece iç dudaklarımı müdahale oldu yoksa kritoris bölgesinede müdahale edildimi

merhaba.
olmayan arkadaşlar için bilgi verebilirim. ankara bu iş için alternatifi bol olan bir yer. kendinizi rahat hissedeceğiniz ve maddi açıdan sizi yormayacak bir yer olması önemli bence. dileyene yaşadıklarımı paylaşabilirim.
merhaba kime oldunuz ameliyatı ve süreci anlatabilirmisiniz

Ben de yaptıralı ortalama 1 ay oldu Esra Çabuk Cömert'e yaptırdım şekil oturdu diyebilirim.Canım çok tatlıydı atlatamam hiç bitmeyecek diyodum ama bitti şükür cesaretimi toplamışken yaptırıp atlattım.Evet doktor cidden çok önemli ilk ay oturmakta kalkmakta falan zorlandım ama geçti şimdi bişey kalmadı dikişler geçen ay döküldü zaten.

Ben karar verirken en büyük etkenlerden biri Esra Hanım oldu.Güven vermeli doktor yoksa cesaret edemiyorsunuz ben diğer doktorlarla da görüştüm ama bu kadar güven duygusu oluşmadı.Bir kaç hastasıyla da görüşme imkanım oldu sorularım bittikten sonra ameliyatı oldum.İlk ayı atlatmak çok mühim işte şimdi bitti 2 ay oldu nerdeyse korkum çoktu ama şuan cesaret edip yaptırdığım için mutluyum.

Ameliyat olmadiysaniz 4 ay once ameliyat olmus biri olarak Esra Hanim'i onerebilirim. Karar vermek zor ama cesaret gerekliymis.İlk tanistigimizda doktorumla baya soru cevap yaptik sonra kararimi aldim.Ben klinikte ameliyat oldum ve memnun kaldim suan zaten tamamen goruntu duzeldi.Sislik vs kalmadi ama ilk ay gercekten zahmetli.

Dikkat edin lutfen benim hayatim kaydi simdi bosanma derecesinde kavgalarla basbasayim adam diyo para gittii saglikta diye homurdaniyo cok iyidusunun iletisim kuracaginiz bi doktor olsun ne yapacagini onceden size anlatan bi doktor olsun iletisim cok onemli bide sans ankaranin en iyi doktiru alanin en iyi doktoru dediler adam para icin kesti bicti durum vasat ki ne vasat onun umrundami keyf yapiyo simdi acilarla siz basbasa kaliyorsunuz
Siz memnunmu kaldiniz yoksa pismanmi oldunuz profilinizi inceledimde en son durumdan pisman olmussunuz?

[/QUO
Dokularda sertlik ve acı tam olarak ne zaman geçti acaba. Benim hala dokular sert.. 3wy bittiği halde. anormal bir durum mu acaba

Bence işi ticarete dökmüş biriis bana sen yapamazsın diyor bence bir insna isterse herseyin üstesinden gelir ve yapar kimse sizin enerjinizi ve gücünüz elinizden almasına izin vermeyin inanin yeterli hersey olur

ben olsam ona güvenmem beden dilini ve yüz hatlarını okudum bana samimi gelmedi istersen git görüş yap ama ben gözlemleme güveniyorum ben olsam ona asla gitmem

X