Hera klinik labioplasti

Yliiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2023
6
1
38
Merhabalar, Dr. Süleyman ESERDAĞ'ın Labioplasti yaptığı hastalardan biriyim.
Sizlere geçirdiğim ameliyat sürecimden bahsetmek istiyorum. Uzun yıllardır şikayetçi olduğum hatta, neredeyse piskolojimi bozan, bu sorun ile ilgili cesaretimi toplayıp, internetten araştırmam sonucu, görüşmek için İstanbul Nişantaşı'ndaki Hera kliniğine gittim. Daha sonra muayene sonrasında, değerli doktorumun yönlendirmesiyle birlikte süreç başlamış oldu.. bana; kişiye uygun amelylar yapıldığını söyledi çünkü her kadınin farklı olduğu için, ve sayısız ameliyatlar yaptığı için , kadın anatomisi uzmanıydı... bundan dolayı gönül rahatlığıyla ameliyat surecim başlamış oldu
21 Haziran 2023 tarihinde klinikte yapıldı ameliyatım, Labioplasti klitoris ve perine duzeltmemde beraberinde yapıldı ameliyatım yaklaşık bir veya bir buçuk kadar sürdü. İlk kez ameliyat olmama rağmen hiç korkmadım, çünkü emin ellerdeydim Oldukca başarılı bir ameliyat gerçeklestirdi. doktorum; zaten işin ehli olduğu için hayet konforlu geçti hiç bir sorun yaşamadım
Ameliyattan sonrada hiç ağrım sızım olmadı, hatta hiç yoktu. Ameliyattan sonra da ilk iki saat dinlendirdiler
Belki ufak bı komplikasyon olur diye
Kontrol amaçlı bekledim
Hatta. Acele ettim gitmek için
"Ben iyiyim gitmem gerek diye" vapura dönüş için, yetişmem gerekiyordu il disindan gelmiştim. Yürüyerek çıktm
Ne ağrı ne sizi bir bişey yoktu gayet iyiydim.
Çıkmadan önce bana reçete ettikleri kremleri ilaçları düzenli şekilde yaptım
Hijyenime dikkat ettim süreç çok güzel ilerlerdi çok iyi sonuçlar aldım hızlı iyileşmem oldu , bana iki ay bakmamam soyledi ama ben eve gider gitmez hemen bakmıştım bu hali bile güzel olmuşken iki ay sofrası beni daha bı heyecanladiriyordu... özgüvenim simdiden yerine gelmisti bile ,
Evde iki gün istirahattan sonra, normal günlük rutin işlerime kaldığım yerden devam ettim. Değerli doktorum, Süleyman ESERDAĞ hocam çok kibar ve anlayışlı ,
Sayenizde hayata daha pozitif bakıyorum
Siz ve muhteşem ekibinize sonsuz teşekkür ediyorum 🙏🏻iyi ki sizi tercih etmişim.
Gözünüz kapalı kendinizi emanet edeceğiniz tek adres, Dr. Süleyman ESERDAĞ
Eğer bu ameliyatı yaptırmayi düşünüyorsaniz benim gibi kararsızsanız,
Süleyman hocama danışmadan yaptırmayin derim,
Yolunuz Hera kliniğine denk gelsin 🤗

Operasyon olalı olmuş baya. Tam iyileşme sağladınız mı ameliyatı hastanede mi oldunuz ve ne kadara olmuştunuz. Operasyonlu bölgeyle iki günde normal hayatınıza nasıl dönebildiniz bunun için kullandığınız bi ilaç var mıydı

Tam iyileşme bir ay , hatta daha da kısa sürdü . Dikişler bir ayda falan kayboluyor.
Tabi kremler ilaçlar düzenli kullandım
Bu kişiden kişiye değişiyor sanırım iyileşme süreci
Aslında ilk gün bile bişey yoktu
Kimse bu ameliyatı olduğumu bilmiyordu bende söylemedim zaten
Hiç fark edilmeden toparlandım

Tam iyileşme bir ay , hatta daha da kısa sürdü . Dikişler bir ayda falan kayboluyor.
Tabi kremler ilaçlar düzenli kullandım
Bu kişiden kişiye değişiyor sanırım iyileşme süreci
Aslında ilk gün bile bişey yoktu
Kimse bu ameliyatı olduğumu bilmiyordu bende söylemedim zaten
Hiç fark edilmeden toparlandim
alışmışız olumsuz senaryolara hep bi.şey olmasını bekledim😂

Aynen bende çok kötü yorumlara denk geldim. Ama ameliyatı yaptıktan sonra mesajları okudum yoksa yaptiramazdim bu kadar olumsuz mesajları okuduktan sonra . Asla yaptiramazdim

Merhaba bende suanda olmayı düşünüyorum da Süleyman bey e iz kalıyormu bu benim ıcın çok önemli iz kalıyorsa olmuyacam çünkü yaptıranlar yardımcı olabilir mi lüt
Bu mesajı yazan kişi face büyük bir ihtimal klinik çalışanı... çünkü burası ile ilgili olumsuz cok yorum okuduk burda.ve dikkat ederseniz üyelik açılmış konu yazılmış bir dahada ne selam ne sabah😁😁biz tecrübeli kk üyeleri yemiyoruz her yeni üyeden gelen mesajı bence sizde aldanmayın

X