Labioplasti ve hudoplasti

limondondurma

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2023
8
0
32
Esra Çabuk Cömert
Esra Demir Yüzer
Süleyman Eserdağ
Özgür Kartal

Herkese merhabalar,
Haftalardır bu sitede yer alan labioplasti ve hudoplasti üzerine çok konu okudum ama hala karar veremiyorum (her doktor için olumlu olumsuz birçok yorum bulunmakta). Bu doktorlardan Özgür bey istanbulda olması sebebiyle whatsapp üzerinden konuştum. İkisi ile yüz yüze görüşme şansım oldu, çarşamba günü de bir diğer hocamız ile görüşmeye gideceğim. Lakin işin içinden çıkamıyorum.

Bu doktorlardan olumlu veya olumsuz tecrübe yaşayanınız varsa bana yardımcı olabilir misiniz?

Bu doktorlardan hangisine oldunuz olsanız yine aynı doktora olur muydunuz? Ya da onun yerine şu doktora olurdum dediğiniz bir öneriniz var mı?

Bir de bu karar verme sürecinde hangi hususlara dikkat etmeliyim?

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Özgür beye oldum, iyi ki ona oldum, başkasına olsaydım aklım onda kalırdı, kararımdan ve sonuçtan memnunum.

Esra Çabuk Cömert
Esra Demir Yüzer
Süleyman Eserdağ
Özgür Kartal

Herkese merhabalar,
Haftalardır bu sitede yer alan labioplasti ve hudoplasti üzerine çok konu okudum ama hala karar veremiyorum (her doktor için olumlu olumsuz birçok yorum bulunmakta). Bu doktorlardan Özgür bey istanbulda olması sebebiyle whatsapp üzerinden konuştum. İkisi ile yüz yüze görüşme şansım oldu, çarşamba günü de bir diğer hocamız ile görüşmeye gideceğim. Lakin işin içinden çıkamıyorum.

Bu doktorlardan olumlu veya olumsuz tecrübe yaşayanınız varsa bana yardımcı olabilir misiniz?

Bu doktorlardan hangisine oldunuz olsanız yine aynı doktora olur muydunuz? Ya da onun yerine şu doktora olurdum dediğiniz bir öneriniz var mı?

Bir de bu karar verme sürecinde hangi hususlara dikkat etmeliyim?

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.
Eğer olursanız burada bilgilendirirmisiniz öok mutlu olurum

Bende özgür beyde oldum şu an 3 günümdeyim ama gerçekten ağrı falan hiçbir şey yaşamadım süreci çok ağrılı geçenleri gördükçede iyi ki özgür hoca diyorum başka bir doktorlada görüşmüştüm ve daha uygun bir fiyat almıştım hatta acaba oldum biraz ama yinede kendimi riske atmak istemedim çünkü özgür hoca bu işte en iyisi gözüm kapalı güvendim içim rahat şekilde ameliyat oldum başka doktor olsaydı bu kadar rahat olamazdım

Bende özgür beyde oldum şu an 3 günümdeyim ama gerçekten ağrı falan hiçbir şey yaşamadım süreci çok ağrılı geçenleri gördükçede iyi ki özgür hoca diyorum başka bir doktorlada görüşmüştüm ve daha uygun bir fiyat almıştım hatta acaba oldum biraz ama yinede kendimi riske atmak istemedim çünkü özgür hoca bu işte en iyisi gözüm kapalı güvendim içim rahat şekilde ameliyat oldum başka doktor olsaydı bu kadar rahat olamazdım
Fiyat bilgisi paylaşabilir misiniz? Görüşme ücretli mi?

Muayeneden ücret almıyor 1 saatte detaylı bilgi veriyor. Yapılacak işleme göre fiyat değişkenlik gösterebiliyor benim ki 35 bin tuttu ama hastane fiyatı arttıracağı için fiyatta değişiklik olacağı söylendi

hiç ağrı yaşamamanız mümkün mü ya gerçekten en kötü bi elimizi kesiyoruz acı ağrı yaşıyoruz ki genital bölge hem hassas hem hareket ettikçe etkilenen bir yer

Benim canım normalde çok tatlıdır ama gerçekten hafif yanma ara ara batma dışında ki bunlarda çok normal hiçbir büyük ağrı çekmedim en büyük korkum benimde oydu ama öyle olmadı çok şükür şu an 5 günümdeyim sonra ki günler ne olur bilmiyorum tabii ama şu an gayet iyiyim

Esra Demir Yüzer le labioplasti için görüşmeye gitmiştim. Kendisi ilgili bir doktor, ön görüşme ücretli. Ocak ayında 700 tl ödemiştim. Eğer ameliyat olacaksanız bu ücret ameliyat ücretinden düşülüyor.
Benim kafam da çok karışıktı. kadın doğum mu, plastik cerrah mı derken...... Plastik cerrahta karar kıldım. Sonuç itibari ile çok ama çok memnunum😍 hemen olun, hiç düşünmeyin😍labioplasti çok kolay bir işlem.

X