Labioplasti sonrası nolur yardım edin

Evet uçuk durumu. Ancak şöyle ki ben bu durumu çok taktığımdan düşüncem hep genital bölge odaklı. İç dudaklarım baya sarkık eskiden rahatsız etmezken şu an sürekli algım orada olduğundan sürekli iç dudakların çamaşıra yapışması, değmesi feci derece rahatsız ediyor ve delirtiyor. Sürekli değmesinden kurtarmaya çalışıyorum erkekler yapar ya pantolonu böylr çekerler öyle işte. Ama işte labioplasti sonrası çamaşıra değen kısım neresi olacak, benim yine algım orda olduğundan bu sefer de ameliyatlı yer rahatsız eder mi pantolonun ağ bölgesi araya mı girer vs gibi sıkıntılı sorularım var. Bir de ilişki durumunda ameliyatlı deri hassas olduğundan sürekli yırtılma aşınma yaşar mıyım bunları bilemiyorum. Aşınma olması açık yara olması benim uçuğu karşı tarafa bulaştırma ihtimalimi yükseltir malesef. Korkularım bunlar
Benim biri allaha biri toprağa bakıyor. Zaten tek taraflı olmuştum. Olduğum yerin ameliyat olduğu ben burdayım diye el sallıyor ve tabii vvs. Muhtemelen ameliyat sonrası bir hasar kaldı. Cinsel ilişki benim için ızdırap resmen. Doktorunu çok iyi araştır. Ben genç kızken oldum. Ne annem bilir ne ben. Kör cahil gittim ameliyat oldum 2 kez. İlkini yapamadılar tekrar uzadı filan. Keşke araştırıp gitseydim. Çok pişmanım.

Herhangi bir psikologla görüştün mü? Bu düşünceler yüzünden belki de o kadar etkili hisler hissediyorsun 🤔

Benim biri allaha biri toprağa bakıyor. Zaten tek taraflı olmuştum. Olduğum yerin ameliyat olduğu ben burdayım diye el sallıyor ve tabii vvs. Muhtemelen ameliyat sonrası bir hasar kaldı. Cinsel ilişki benim için ızdırap resmen. Doktorunu çok iyi araştır. Ben genç kızken oldum. Ne annem bilir ne ben. Kör cahil gittim ameliyat oldum 2 kez. İlkini yapamadılar tekrar uzadı filan. Keşke araştırıp gitseydim. Çok pişmanım.

Herhangi bir psikologla görüştün mü? Bu düşünceler yüzünden belki de o kadar etkili hisler hissediyorsun 🤔
Benim estetik kaygım yok nasıl görünürse görünsün umrum değil. Sadece bu hislerden kurtulmak istiyorum. Evet psikiyatriye gidiyorum. İlaç kullanımına başladım 2 hafta oldu ama daha bir değişiklik hala yok. Bakalım neler yaşayacağım daha 😔

Arkadaşlar labioplasti sonrası ilişki içerisinde alınan kesik darbelerinden dolayı tahriş, yırtık, hasar, çatlak vs vs gibi durumlar yaşayanlar oluyor mu acaba ? Deri ilişki yasağından sonra kendine geliyor toparlıyor, problemsiz mi oluyor? Yoksa darbelerden kaynaklı bu tarz sıkıntı yaşayan var mı acaba ?

görüntü cok rahatsız etmiyorsa olma ben köpek gibi pişmanım asla kolay iyilesme sureci olan bir ameliyat değil illaki yaptiricam dersen cok iyi bir doktor arastirmalisin ben gecen sene18 aralikta oldum bütün ic dudaklarımı kesmiş kloristim igrenc duruyor ve klorist altı hassasiyetim hala geçmedi hocaya resim gösterdim sakin bu sekilde olmasin dedigim halde tamda o sekil yapmış Allahin belasini versin
Kime oldunuz mesaj atar mısınız

Arkadaşlar labioplasti sonrası ilişki içerisinde alınan kesik darbelerinden dolayı tahriş, yırtık, hasar, çatlak vs vs gibi durumlar yaşayanlar oluyor mu acaba ? Deri ilişki yasağından sonra kendine geliyor toparlıyor, problemsiz mi oluyor? Yoksa darbelerden kaynaklı bu tarz sıkıntı yaşayan var mı acaba ?
istanbul Nisantaşı azimet ozdemir

ben sana labio ameliyatımı anlattım mı? benim için bin pişmanlık sebebi. bana kalırsa yaptırma asla. bir de labia ile senin rahatsızlığının alakası ne? senin uçuk yok muydu? labialar küçülünce ne değişecek ki?
Merhaba siz hangi doktora olmuştunuz ameliyatınızı

X