Labioplasti sonrası sertlik

2156hmd

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2019
26
1
32
Merhaba, 3 ay once labioplasti ameliyatı oldum. Bir tarafın dikiş yeri acirken diğer tarafta da doku sert ve çok çok yavaş yumusuyor. Benzer sorunu yasayan var mı? Sertlikler tam olarak kaçıncı ayda yumusuyor?

Benim 2bucuk ayda bitti tamamen hissetmedim sonradan sertlik falan.

İki kez ameliyat oldum sormak istekdikleriniz varsa yardimci olurum 1.ameliyatim.berbatti

Merhaba, 3 ay once labioplasti ameliyatı oldum. Bir tarafın dikiş yeri acirken diğer tarafta da doku sert ve çok çok yavaş yumusuyor. Benzer sorunu yasayan var mı? Sertlikler tam olarak kaçıncı ayda yumusuyor?
AYnı durum bende de var 1 ay oldu düzeldi mi sizin şikayetleriniz

aynı sorun bende de var taşa oturuyor gibiyim mahvoldum kaçıncı ayda eski haline döndü deri lütfen yardımcı olun contractubex jel sürdüm bir hafta hala geçmedi bıraktım kremi

Merhaba şuan nasıl geçti mi sertlikler benımde yan üst taraflar iç kısımlar ser deri içi sert benım bide kilotorisin alt tarafı top top geçiyormu acaba :KK43: ben 1 ay oldu ameliyat olalı

Biraz daha yumuşadi ama eski haline daha dönmedi. Bı nokta da hala çok sert.
Benim oturma kalkmada sorun yok ameliyat olalı beş gün oldu sertlik var dikiş yerlerimde ve küçük top gibi sertlik var bi tane sertlikler normal mi ne zaman geçer sizde geçti mi yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba şuan nasıl geçti mi sertlikler benımde yan üst taraflar iç kısımlar ser deri içi sert benım bide kilotorisin alt tarafı top top geçiyormu acaba :KK43: ben 1 ay oldu ameliyat olalı
Geçti mi sertlik aynı durum bende de var dikiş yerlerinde ve top top bi tane sertlik beşinci günümdeyim ameliyatta normal mi bu geçti mi sizin

Sıkıntılarım çoğunlukla geçti çok sukur. Teşekkür ederim.
Sertlik geçti mi sizin ve ne kadar sürede geçti bide küçük oyuncak mermi gibi bir top sertlik var doktor ödemli şuan dedi beşinci günümdeyim doktorum sertlik 15 20 günde geçmezse o küçük top gibi sertlikten bahsediyorum bir dakika da alırım dedi

Tam olarak iyileşmesi 6 ayı buldu. Sertlik kalmadı. Beni rahatsız eden bir şey yok şu an. Diğer bahsettiğiniz aynı şekilde mi ikimizin de bilmiyorum ama küçüldü rahatsız edecek şekilde değil ama tamamen gitmedi.. alınacak bir şey gibi durmuyordu benimki. Sizinki muhtemelen farklı bir şey.

X