Labioplasti sonrası

Öncelikle çok teşekkürler:) benim 7. Günüm doldu hala ağrılar ve batmalar mevcut ve mümkün değil ki normal popo üstü oturamıyorum yani öyle oldu bitti hadi normal hayata döneyim tarzı bir ameliyat değilmiş onu belirteyim. Yine de çok takıntı yapıyorsanız durumunuzu doktor araştırarak yaptırabilirsin ama bana kalırsa sağlık açısından bir sorun yoksa hiç yaptırmayın tabi bunları şimdilik bu çektiğim sıkıntılarla söylüyorum
Ben ameliyattan çıktıktan sonra oturmaya başladım ve hiç bahsettıgınız gıbı agrılarım olmadı ılk gün bıraz yanma hıssettım o kadar ertesi 2 gün sonra işe başladım bugün 19.günüm hatta ben en fazla bor ay sonra birliktelik olur düşünüyorum acaba işleminizmi farklıydı

bakın ben bu konuda çok kişiyle özelden mesajlaştım. Ben erken iyileşenlerdenim. Annem maalesef ameliyatın üçüncü gününden sonra yanımda olamadı. Ben tam bir hafta sonra evde halı kaldırıp temizlik yapmıştım. Acım tuvalete gitme haricinde yoktu ama sertliğim yani dokunduğum zaman olan acı bir aydan fazla sürdü. Bir haftadan sonra kolaylıkla işe gidebilirsiniz bence.
doktorunuz kimdi acaba?

Ben ameliyattan çıktıktan sonra oturmaya başladım ve hiç bahsettıgınız gıbı agrılarım olmadı ılk gün bıraz yanma hıssettım o kadar ertesi 2 gün sonra işe başladım bugün 19.günüm hatta ben en fazla bor ay sonra birliktelik olur düşünüyorum acaba işleminizmi farklıydı
doktorunuzu paylaşabilir misiniz? Herkese soruyorum ama bende düşünüyorum ve burda okuyunca yorumları açıkcası çok endişeleniyorum.

X