Labioplasti sonrası

Umarım 1 2 hafta yeterli olur . Ben de çok istiyorum fakat cesaret edemiyorum . Gerçek yorumlarla doktor önerisinde bulunabilecek arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim . Size de çok geçmiş olsun umarım en kısa sürede iyileşirsiniz 🙏🏼
Ben 1 hafta dinlendim ama 3. Günden sonra hiç sıkıntım kalmadı doktorum da 2 gün dinlenmemin yeterli olacağını söylemişti. Burda sıkıntılı süreç yaşayanları okuyup üzülüyorum açıkçası ben Barış Korkmaz da yaptırdım daraltma ve labiyoplasti birlikte çok memnun kaldım 💗

Merhabalar arkadaşlar özellikle labioplasti olup süreci atlatan arkadaşlara sorularım olacaktı. Ben 5 gün önce labioplasti oldum ama hiç oturamıyorum ve antibiyotikten dolayı mantarım başladı. Allah aşkına tecrübeli arkadaşlar cevaplasın ne zaman normale dönebilirim ben düzgün oturabilecek seviyeye ne zaman gelirim. Bir de aranızda iyileşme sürecinde dikişlere kantron yağı kullanan var mıydı acaba? Resmen durup durup ağlıyorum psikolojim bozuldu, yardımm lütfen.

Forumu takip eden ve olmayı düşünenler için tekrar düzenliyorum çünkü bu süreç gerçekten herkeste farklı seyrediyor. Bugun 1 ay oldu olalı önceden de bahsettiğim gibi ilk bir iki hafta baya zorlandım açıkcası oturmada kalkmada ama bu süreçte pansumana ve hijyene çok dikkat ettim. 10. Gün ilk dikişlerim düşmeye başladı 20. Gün hepsi düşmüştü, aklına takılanlar için de ben operasyondan 20 gün sonra falan regl oldum bir sıkıntı olmadı çok şükür. Beni bu süreçte en çok zorlayan akıntı oldu ama doktor dikişler erirken akıntının olabileceğini korkulacak bir durum olmadığını söyledi kontrolde. Bir ay sonunda şekli yavaş yavaş oturmaya başladı ama hala gözüme takılan yerler var tam oturması 3 ay sürüyormuş. Cinselliğe gelince de henüz cinsellik yaşamadım o yüzden bilmiyorum ki zaten 6 hafta yasak var. Şimdilik sürecim böyle ilerliyor. Ama şundan emin olun ki herkesin bedeni operasyona çok farklı tepki gösteriyor birinde olan birinde olmuyor düşünenler için diyebileceğim tek şey operasyondan sonra sürekli iletişim halinde olabilecekleri bir doktor seçmeleri lazım. Aklına takılan eden düşünen varsa özelden yazabilir,elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Kontrolden sonra yine editlerim, allah olan ve olmayı düşünen kimseyi pişman etmesin ve herkes beklediği sonucu alsın inşallah. Sağlıkla kalın ☺️
Doktorunuz kimdi ben de olacam kararsızım doktor olarak

Evet bir çok yorum var iyi veya kötü bu tamamen doktor ve kişinin bedenine ait bir süreç bence. Herkesin bünyesi farklı olduğu için normal hayata dönüş sürecide farklı olmuş ama kendi adıma konuşacak olursam bugun 8. Günüm ve hala yatıp dinleniyorum ufak tefek işlerimi yapabiliyorum bereket şu ara çalışmıyorum yoksa işe falan gidemezdim ben mesela
Doktorunuz kimdi

Merhabalar arkadaşlar özellikle labioplasti olup süreci atlatan arkadaşlara sorularım olacaktı. Ben 5 gün önce labioplasti oldum ama hiç oturamıyorum ve antibiyotikten dolayı mantarım başladı. Allah aşkına tecrübeli arkadaşlar cevaplasın ne zaman normale dönebilirim ben düzgün oturabilecek seviyeye ne zaman gelirim. Bir de aranızda iyileşme sürecinde dikişlere kantron yağı kullanan var mıydı acaba? Resmen durup durup ağlıyorum psikolojim bozuldu, yardımm lütfen.

Forumu takip eden ve olmayı düşünenler için tekrar düzenliyorum çünkü bu süreç gerçekten herkeste farklı seyrediyor. Bugun 1 ay oldu olalı önceden de bahsettiğim gibi ilk bir iki hafta baya zorlandım açıkcası oturmada kalkmada ama bu süreçte pansumana ve hijyene çok dikkat ettim. 10. Gün ilk dikişlerim düşmeye başladı 20. Gün hepsi düşmüştü, aklına takılanlar için de ben operasyondan 20 gün sonra falan regl oldum bir sıkıntı olmadı çok şükür. Beni bu süreçte en çok zorlayan akıntı oldu ama doktor dikişler erirken akıntının olabileceğini korkulacak bir durum olmadığını söyledi kontrolde. Bir ay sonunda şekli yavaş yavaş oturmaya başladı ama hala gözüme takılan yerler var tam oturması 3 ay sürüyormuş. Cinselliğe gelince de henüz cinsellik yaşamadım o yüzden bilmiyorum ki zaten 6 hafta yasak var. Şimdilik sürecim böyle ilerliyor. Ama şundan emin olun ki herkesin bedeni operasyona çok farklı tepki gösteriyor birinde olan birinde olmuyor düşünenler için diyebileceğim tek şey operasyondan sonra sürekli iletişim halinde olabilecekleri bir doktor seçmeleri lazım. Aklına takılan eden düşünen varsa özelden yazabilir,elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Kontrolden sonra yine editlerim, allah olan ve olmayı düşünen kimseyi pişman etmesin ve herkes beklediği sonucu alsın inşallah. Sağlıkla kalın ☺️
Doktorunuz kimdi ben de olacam da korkuyorum kararsızım

bakın ben bu konuda çok kişiyle özelden mesajlaştım. Ben erken iyileşenlerdenim. Annem maalesef ameliyatın üçüncü gününden sonra yanımda olamadı. Ben tam bir hafta sonra evde halı kaldırıp temizlik yapmıştım. Acım tuvalete gitme haricinde yoktu ama sertliğim yani dokunduğum zaman olan acı bir aydan fazla sürdü. Bir haftadan sonra kolaylıkla işe gidebilirsiniz bence.
Doktorunuz kimdi

Yaa süreç nasıldı özgür kartal için hastalardan sonradan his kaybı olanlar olmuş keşke olmasaydım diyenler falan sizin süreç nasıldı özgür bey gerçekten ilgi alaka bilgisi nasıldı konuya gerçekten hakim mi sonrasında da durum nasıl iyileşme süreci

Benim ameliyatimdan 1 yil gecti hersey guzel gitti.Esra hanima gitmekle dogru bir karar aldigimi dusunuyorum.İnsallah sizinde istediginiz gibi olur.
Bende bu hafta esra hanıma gideceğim bakalım sonuçlar nasıl olacak.Ben ıyi olacağını dusunuyorum.Guzelce araştırdım teşekkür ederim yorum için.

X