Labioplasti

Merhaba ben de Hasan beye 5 gün önce oldum. Gerçekten sorunusuz operasyon geçti fakat orta kısımda aşırı hassasiyet var dokununca ya da ped koyarken. sizde de oldu mu? zamanla geçer umarım
Ben de bu konu hakkında yazmak içim girdim foruma aşırı hassasiyetten şikayetçitim elimle bile dokunamıyorum. Sanırım o klitoris denen şey çok açıkta kaldı 6 ay oldu hassasiyet hala azalmadı çok üzülüyorum

Ilk gune gore biraz azaldi benim ama ben de dokunamıyorum. Bir de cok ilgisiz sıkıntıları anlattıkça gözlerini deviriyor saka gibi. Boyle olacağını ve ilgisiz kalacağını bilseydim istanbula gidip yaptırırdım. Asla Hasan Yıldız a gitmezdim

Sırf bu yüzden yıllardır ameliyattan kaçıyorum. Ankara'da Esra hanıma mı ameliyat oldunuz siz?

Ben izmirde ameliyat oldum. Kaçmayın konuyu doktorunuza söyleyin o şekilde yapmasın tamamını almasın yani hadaas noktaları örtecek bişiler kalsın içerde :)))
Merhaba bende çarşamba günü Hasan Yıldız’a ameliyat olmayı düşünüyorum . Bu konu hakkında konuşabilir miyim sizinle

Güncelleme Ameliyat olalı 2 buçuk yıl olmuş iyi ki de olmuşum her şey eskisi gibi sağlıklı kontrollerime gidemedim Oturduğum yere çok uzak doktor otobüsle 2 buçuk saat ama zaten bir sıkıntım olmadı ağda bile yapıyorum rahatça şekli 1 buçuk yıla oturdu pamuk gibi düm düz oh be dünya varmış..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…