Labioplasti

lotusssss

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2023
5
0
28
Merhabalar labioplasti düşünüyorum lütfen doktor tercihinde yardımcı olur musunuz kafam cok karışık bu işi en iyi bilen yapan kim nasıl öğrenebilirm

Merhaba arkadaşlar. 3 ay önce sevgili doktorum Burcu Akdağ Özkök e labioplasti ameliyatı oldum. Aşşırı iyi enerjisi olan böyle arkadaş gibi seni ürkütmeden incitmeden düzelten harika bi doktor ve harika bi kadın. Bu alanda adı bilinmiş bir kaç doktora daha gitmiştim. Bunlara hastalara 1.5 saat gereksiz tıbba giriş oryantasyonu veren hocamız dahil. Burcu doktorum hem ağrısız hem acısız her sorumu yanıtlayarak beni rahatlatarak beni bebek gibi bir seye kavuşturdu. Sağlığına duacıyım hem ona hem can Ezgi hemşireme. İyi ki varlar. Aramayın direkt tek adres. Reklam değil. Sorunuz varsa özelden yazın sıradan bir evlenecek kadınım bu da kocişe düğün hediyesi oldu :)

Merhaba. Ben geçen hafta labioplasti yaptırdım. Adana da Ortadoğu Hastanesinde Doç.Dr.Hakan Nazik yaptı.Doktorumun ve ekibin ilgisi ve yaklaşımı çok iyiydi. Süreci neredeyse ağrısız diyebileceğim kadar çok rahat geçirdim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Doktorun Instagram sayfasından da bilgi alabilirsiniz.

X