Gebeliğe Hazırlık Laboqucik ovulasyon test

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağol canım güzel dileklerin için. Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda kavuştursun. Şuan için 50 adetli olandan aldım. Daha ilk defa alıyorum.
Ben geçen ay aldım test ama hiç memnun kalmadim ne zaman yapsam hep ikinci çizgi silik bir türlü iki çizginin koyulugunu tutturamadim üstelik adet bitiminden itibaren yapmama rağmen ben de mi sorun var testtemi cozemedim ben de internetten aldım 50 adet olanından ama bence iyi bir marka değil çünkü gidip eczaneden başka marka aldım mesela o daha belirgin ve netti

Ben geçen ay aldım test ama hiç memnun kalmadim ne zaman yapsam hep ikinci çizgi silik bir türlü iki çizginin koyulugunu tutturamadim üstelik adet bitiminden itibaren yapmama rağmen ben de mi sorun var testtemi cozemedim ben de internetten aldım 50 adet olanından ama bence iyi bir marka değil çünkü gidip eczaneden başka marka aldım mesela o daha belirgin ve netti
Ya bazı insanlar da yumurtlama problemi olabiliyo aslında. Benim amacım da yumurtlama görüp görmediğim kurban sonu özel hastaneye gideceğim eger hamile kalamaz isen

Merhaba arkadaşlar 3 yıldır hamile kalamıyorum yaklaşık evlendiğimin ilk 2 senesi gitmediğim doktor kalmadı. Eşimde ve kendimde hiç bir sağlık problemine rastlanmadı. Son çare olarak ovulasyon testi kullanmaya karar verdim. Şuan sipariş verdim. Bu ürünü kullanıp hamile kalan memnun olan varmı. Tavsiyeleriniz nelerdir test hakkında.?
Kullandığım ilk ay hamile kaldın ovulasyon testiyle mutlaka deneyin

Ya bazı insanlar da yumurtlama problemi olabiliyo aslında. Benim amacım da yumurtlama görüp görmediğim kurban sonu özel hastaneye gideceğim eger hamile kalamaz isen
Devlet hastanesinde de ultrasonla bakıyorlar aslında yumurtlama olup olmadığına tabi özel de daha detaylı sorabiliyorsun oda var.

Devlet hastanesinde de ultrasonla bakıyorlar aslında yumurtlama olup olmadığına tabi özel de daha detaylı sorabiliyorsun oda var.
Bir yıl once gittiğim de yumurtlama da vs bir problem yok dedi rahim filmi cektirmiştim

1 yıldır bebiş deniyorsunuz olmuyor mu?
Hayır 3 yıldır istiyoruz olmuyor bir yıl once rahim filmi cekildimm evlendiğimin ilk senesi doktora gittim ikinci senesi ise rahim filmine bakıldı bu 3. Senem

Hayır 3 yıldır istiyoruz olmuyor bir yıl once rahim filmi cekildimm evlendiğimin ilk senesi doktora gittim ikinci senesi ise rahim filmine bakıldı bu 3. Senem
Aralıkda 4 yıl olacak bende çareyi yumurtlama testinde buluruz diye düşündüm öyle umuyorum inşallah da oyle olur

X