Lahana mucizesi

ben de bayılırım lahanaya zaten karadenizliyim sevmesem olmaz dimi yani her gün olsa yerim

arkadasllar hepinize cok tsk ederim dun beyaz lahana aldim annem icin zayiflamayi cok istiyor fakat fazla kilolarindan birturllu kurtulamiyor insallah bu lahana kuruyllen sagliklli bi sekilde fazla kilolarindan kurtulur:dance: hepinizi kocaman mucuxladim tekrardan tskller:1hug:a.s.

kızlar bu ılk bes gun gunde ıkı bardak ıcecegız ya sonrakı ıkı gun aramı vercegız yoksa guınde bı bardagamı dusurecegız..oyle aralalıklı oldugunu duymustum

Gerçekten Lahananin Gücünü Biliyorum
Ne Zaman Lahana Yesen Kendimi Daha Iyi Hissediyorum.oyüzden Lahana Aşiği Oldum.ayrica Bi Dipnot..
Karadenizliler Lahanayi çok Yedikleri Için Kolay Kolay Yaşlanmaz.

kızlar beyaz lahana ile kilo vermiştim ama çok sıkı bir rejim yapmadım 4-5 kg fazlam vardı ama zaten çok yemek yemem biraz tatlı düşkünlüğüm var 1 ay boyunca gündüz yemeğimi yedim ama akşamları haşlanmış lahana çorbası yedim 6 kilo uçtu 8 aydır da geri almadım..

bilgilerinize.....

senin lahana çorbası da bu tariflerdekindenmiydi efsun,eğer farklıysa yaz lütfen....

ben denemedim ama bir komşum birinden duyarak denemiş.lahanayı karpuz gibi kesip her gün bir dilimini 5 dk kaynatmış. bu kaynayan suyu bir leğene(bulaşık veya sebze yıkanan alçak küçük leğenler var ya ondan) boşaltıp içine oturmuş.(vajina suya değecek şekilde diz üstü) 5 dakika da böyle beklemiş. sonra belden aşağısını yıkayıp sıcak tutmuş kendini. 1 hafta sonra kendini belli etmiş ve zamanla akıntıları kaybolmuş.yumurtalılkarda iltihap varmış onlar da gözle görülür derecede geçmiş.doktoru çok şaşırmış şimdi bunu hastalarına öneriyormuş.komşum şu an 2 çocuk annesi rahatsızlığı da yok ama her lahana mevsimi 15 günde bir yapıyormuş bunu.hatta oturma banyosu için özel bir leğeni bile var.
ben o kadar uğraşamam ama şöyle bir fikir geldi aklıma: pede lahana suyu döksek ped emiyor ya, bunu sıkmayan bir iç çamaşırımıza takıp 5 dk beklesek olur heralde.haftasonları yapcam bunu evde kimse yokken:eek:

Bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim.Eşim şeker hastası uygulayacağım.Sağlıklı günler dileği ile hoşçakal.

kızlar bende 5li zayıflama cayı içiyorum. fena halde kaptırdım kendimi bu sabahta lahana kürüne basladım ikisi zararlı olurmu sizce. 2ayda 8kg verdim 5kg daha var.

kızlar bende 5li zayıflama cayı içiyorum. fena halde kaptırdım kendimi bu sabahta lahana kürüne basladım ikisi zararlı olurmu sizce. 2ayda 8kg verdim 5kg daha var.

ben ikisini iki haftadir yapiyorum
daha bir kilo verebildim

ben bu lahana suyunu 3 hafta ictim devam edebilirmiyim yoksa kesmem mi lazim
hafta sonlari icmedim ama sadece hafta ici 5 gün ictim iki gün ara verdim
haftaya devam etsemmi bilmiyorum
yardimci olurmusunuz

Lahanayı hiç sevmiyorum ama yazılanlar çok dikkat çekici. Denemekte fayda var. Teşekkürler ~cano~

ben lahananın yağsız yemeğini yapıyorum.2.haftamda devam ediyorum.5i biryerde çayı da içiyorum.2 kilo civarında verdim. devam ediyorum

lülülülülülüyav bişi diyim mi b lahana kürü saçmalığını yaptım ben iğreçti ama sonunda zayıflamak olduğu için katlandım.... ve sonuç kötü.. nasıl kötü ben bu iğrenç çorbayı yaptım içtim yanında spor yaptım ve yanında 5i 1 arada saçma caydan içtim işte sonuç 1 ayda zoraki 4kilo ben bu irenç çorbasızda verirdim bu 4 kiloyu denemeyin midenize yazık ekmeği hamur işini tatlıyı kesin 4 kilo kendiliğinden gider.....naniknaniknaniknanik

sadece 5i bir yerde çayıylamı 8 kilo verdin ben 1.5 ay içtim tık yok :sm_confused:

nolur bana yardım edin 2yıl oldu doğum yapalı tık yok:1no2:halen emziriyorum sütten nasıl kescem bilmiyorum önerileriniz armıfisfisfis

X