Cilt Bakımı Ürünleri Lancome Mucizesi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

spring155

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2016
68
30
Merhaba arkadaşlar... Yaz geldi tüm yılın yorgunluğu bitti peki cildiniz yaza ne kadar hazır? Bir süredir severek kullandığım ürünleri sizlerle paylaşmak istedim :) Öncelikle ben 21 yaşındayım cildim karma ve siyah nokta-sivilce oluşumuna çok meyilli . Böyle olduğu içinde cildime özen göstermek zorundayım hem gözeneklerimin sıkılaşmasını hem de yaşlanma belirtilerini elimden geldiğimce geciktirmek istiyorum . Tüm bu istekler beni lacome un 3 ürünüyle buluşturdu şimdi onları inceleyelim ^^^

1.olarak bayıla bayıla kullandığım Lancome Energie De Vie Nuit Gece maskesi. Bu ürün 75 ml harika bir kokusu var ve uyku maskesi olarak da geçiyor . Günün tüm yorgunluğunu cildinizden söküp atıyor gözenekler konusunda da çok başarılı. 1 er gün arayla gece yüzümü temizledikten sonra bunu sürüp uyuyorum ve sabah a capcanlı bir ciltle uyanıyorum şiddetle tavsiye ederim . Fiyatı: 200 tl olması gerek özel indirim günlerine denk gelirseniz oldukça şanslısınız :))
23737988.jpg
2.olarak sabah uyandığımda yüzümü yıkadıktan sonra dışara çıkacaksam bioderma akn spf30 güneş kremimi sürüyorum çıkmıcaksam eğer Lancome Visionnaire kremimi sürüyorum bu krem tamamen gözeneklerle ve ciltteki izlerle savaşıyor . en az 3 hafta kullandıktan sonra hayrete düşüp gelip gidip aynada yüzünüze bakıyorsunuz :KK70: bu da 30ml olarak almıştım ben 149 tl olması gerek.
10525_13460_1474377531_52f623.jpg
3.olarak da hafta da 1 ya da 2 defa kullandığım beyaz kil maskesi var yüzünüzü güzelce temizledikten sonra kuru cildinize uygulayıp 5 dakika bekletiyorsunuz ardından ılık suyla duruluyorsunuz ve yumuşacık bir cilt karşılıyor sizi :)) bu da 190 lira gibi bir şey olmalıydı fiyatı
LA5.jpg

X