lanet blumia ve kilo vermedeki istikrarsızlığım nolur yardımcı olun

tugcekpln

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2013
218
191
ben 72 kılodan 58 kıloya ındım sporla ve saglıklı dıyetle 2 sene korudum kılomu ama rahatsızlandım serumlar falan derken bayada yedım ve 2 ayda 76 kıloya kadar cıktım. kılo vermek ıstedımmı verıyorum ama hırsım yok hemen vazgecıyorum kendımı cok kotu hıssedıyorum dıyete basladıgım zaman harfıyen uyuyorum uymadıgım zaman bozuyorum ve yeme krızlerı gecırıyorum ve sonuç.. kılo vermek ıstedımmı verıyorum ama dedıgım gıbı dıyete gırınce butun abur cuburlar cazıp glıyo mıllet yıyo ben nıye yıyemıyorum dıyıp psıkolojımıde alt ust edıyorum arada bır yrdıklerımıde cıkarıyorum tıka basa yıyorum ve kusuyorum cıkmaz bı yoldayım hep başa sarıyorum nolur yardımcı olurmusunuz

Canim merhaba. Anlattigina gore bu sorun sende yeni yeni baslamis gorunuyor. Bu psikolojik bir durum ve maalesef biz burdan sana cok yardim edemeyiz. Bir uzmana gidip derdini anlatsan daha cok yarari olacaktir. Sorunun iyice cikmaza girmeden ve sagligin elden gitmeden lutfen bir doktora gorun derim. Benim sana verebilecegim tavsiye diyet yaparken kendini cok kisitlamaman. Kisitlanmislik hissi sende bu her seyi yeme istegini uyandiriyor olabilir.

Zaten diyetisyenlerin de tavsiyesi belli araliklarla istedigin, caninin cektigi seyleri yemek yonunde. Belki boylesini de denemissindir bilmiyorum ama diyet yaparken arada kendine izin ver. Ama her ne yersen ye asla asla asla yediklerini cikarma canim cunku bu isin sonu yok maalesef. Umarim bu durumdan kisa surede kurtulacaksin uzmana gorunmeyi sakin ihmal etme.

Canım günlüğün hayırlı olsun öncelikle

ama çok üzüldüm bıumia çok lanet bir hastalık belli ki daha yerleeşmemiş lütfen hemen dr git ve hemen diyetisyene git ama iana çözüm bu değil

kendi kendini bitirirsin allah korusun

maymunu ehlileştirmek kitabını okumuştum kız biri deri bir kemik kalıyor ölmek üzere ve hala kendini kilolu görüyordu
tüm yağları kasları yok oluyor ısınmak için yapıştığı yerler vucudunu yakıyordu düşün

her derdin bir çaresi var allah daha büyük hastalık vermesin,bir diyetisyene bakar

ben de kilolarala boğuşuyorum iki yıl olacak artık giyinmek istemiyorum düşün moralim bozuk
ama şükür 5,6 kilo fazlam kaldı

yani iste ve başar,spor yap kendine meşgale bu,ödüller koy önüne kilo verdikçe kendini mutlu et,güzel giysiler al

senden güzüel haberler bekliyoruz...

Bana da gına geldi bu kilo işinden bakma şok diyet yapacam birkaç gün olmuyor kalbim sıkışıyor,tansiyonum düşüyor yoksa en azından oynatırdım şu kiloları yerinden

neyse iyi geceler,yarınlar hepimize güzellikler ve mutluluklar getirsin

Zaten diyetisyenlerin de tavsiyesi belli araliklarla istedigin, caninin cektigi seyleri yemek yonunde. Belki boylesini de denemissindir bilmiyorum ama diyet yaparken arada kendine izin ver. Ama her ne yersen ye asla asla asla yediklerini cikarma canim cunku bu isin sonu yok maalesef. Umarim bu durumdan kisa surede kurtulacaksin uzmana gorunmeyi sakin ihmal etme.

canım cok saol bundan kurtulmayı bende istiyorum ama kesinlikle yemin ettim ve kusmıcam artık uzmanada gittim doktorada diyetisyenede ama midemde karnımda bi rahatsızlık beni mahvediyo metabolizmam kendinden geçti ve bugünden itibaren kesinlikle saglıklı beslenmeye basladım sporda yapıyorum mide kendini 2 haftaya yeniler diyorlar umarım 1 aya geçer bu rahatsızlıgım cok huzursuz hissettiriyor gercekten

Canım günlüğün hayırlı olsun öncelikle

ama çok üzüldüm bıumia çok lanet bir hastalık belli ki daha yerleeşmemiş lütfen hemen dr git ve hemen diyetisyene git ama iana çözüm bu değil

kendi kendini bitirirsin allah korusun

maymunu ehlileştirmek kitabını okumuştum kız biri deri bir kemik kalıyor ölmek üzere ve hala kendini kilolu görüyordu
tüm yağları kasları yok oluyor ısınmak için yapıştığı yerler vucudunu yakıyordu düşün

her derdin bir çaresi var allah daha büyük hastalık vermesin,bir diyetisyene bakar

ben de kilolarala boğuşuyorum iki yıl olacak artık giyinmek istemiyorum düşün moralim bozuk
ama şükür 5,6 kilo fazlam kaldı

yani iste ve başar,spor yap kendine meşgale bu,ödüller koy önüne kilo verdikçe kendini mutlu et,güzel giysiler al

senden güzüel haberler bekliyoruz...

Bana da gına geldi bu kilo işinden bakma şok diyet yapacam birkaç gün olmuyor kalbim sıkışıyor,tansiyonum düşüyor yoksa en azından oynatırdım şu kiloları yerinden

neyse iyi geceler,yarınlar hepimize güzellikler ve mutluluklar getirsin

ne güzel söyledin inşallah yarınlar hepimiz için mutluluk getirir ve ben bunu atlatırım . bugünden itibaren basladım saglıklı beslenmeye umarım düzenimi kurabilirim

X