Lanet ev ve insancıkları

Rus vatandaşıyım.ama eger boşanırsam evim olmadığı için vatana gideceğim
Evet tabi ki var.ama ben Rus değilim işte o yüzden bizim ulkede gelin=köle desek yerine gelir
Nilu ben anlamadım, Rus vatandaşı mısın yoksa kalıcı oturum gibi bir şey mi var? Vatana gitmek kötü mü, vatan dediğin Azerbeycan. Yani soyun sopun anan baban hepsi orada. Kayınvaliden de gidecekmiş, takıl peşine götür çocuklarını. Ailen kapıyı mı açmayacak eve mi sokmayacak sizi? İkna et, çalışıp size de para veririm falan de.

Sende hiç yaşadığın hayatı kabullenme durumu yok.
Boşanamiyorsun, evden ayrılamıyorsun o zaman atar gider yapmayacaksın durduğun yerde.
Eşyaları atmak, değişik ergen tavırları, sonra laf isitince de kendi kendine delirmeler.
Havan kime derler en basiti.
Hepiniz birbirinizin aynısınız, cennet mahallesi kıvamında bir hayat.

Nilu bu nasıl ev bitmek bitmedi. Sorun mu var acaba
6. sayfada foto eklemiş, kaç katlı apartman gayet bitmiş görünüyor dışarıdan. Ben olsam piknik tüpü yer yatağı kağıt karton bardak tabak kullanırım yine de kalırdım evde. Şu an halihazırda kullandıkları yatak döşek yorgan battaniye var. Yavaş yavaş veya mecbur kala kala alınır eksik gedik. Ev bitmedi deyip duruyor ama nedenini ben de anlamadım.

Bilirsen necedir bu kişi ne deyib onun dediğini edibler deye omların söz haqqı yox ve mene de hemişe sus deyirler kişi ne isteyir o olmalı yoxsa dava qırgın salacak .değişe Nilüfer işlemesin demeli Nilüfer işlememeli yoxsa qırgın olacaq o sebebden men de hemişe susmuşam
🙄cahil adam.Yoldaşdan çox şey aslıdır o atasına menim aileme qarışma demelidir.

6. sayfada foto eklemiş, kaç katlı apartman gayet bitmiş görünüyor dışarıdan. Ben olsam piknik tüpü yer yatağı kağıt karton bardak tabak kullanırım yine de kalırdım evde. Şu an halihazırda kullandıkları yatak döşek yorgan battaniye var. Yavaş yavaş veya mecbur kala kala alınır eksik gedik. Ev bitmedi deyip duruyor ama nedenini ben de anlamadım.
Siz söyleyince baktım baya bitmiş ev, belki dolaplar falan yapiliyordur sadece çevre düzenlemesi kalmış gibi gözüküyor. Yakında oturulmaya başlanır. Bitmeyecek gibi gözüküyor deyince hala inşaat aşamasında sandım

Siz söyleyince baktım baya bitmiş ev, belki dolaplar falan yapiliyordur sadece çevre düzenlemesi kalmış gibi gözüküyor. Yakında oturulmaya başlanır. Bitmeyecek gibi gözüküyor deyince hala inşaat aşamasında sandım
Ama kilidi vermiyorlar

Bu konudaki tartışmayı siz başlatmışsınız.
Ben mutfaktayken biri gelip bulaşıkları atsa tuhaf tuhaf hareketler yapsa ben de hayırdır senin derdin ne derim.

Anlamadığım şey kocanız çok mu vazgeçilmez. Yani tokatlar hakaretler havada uçuyor ben annemin evine gidiyorum ya ev bulursun ya da boşanırız resti çekemiyorsunuz.
Hele kaynanam bana gelip şişeyi kafanda kırarım diyecek gerisini düşünemiyorum o mutfakta neler olur.

Bu arada evin içi 1 ayda biter. Hem de boş ev kırılacak fayans çıkacak dolap falan da yok. Eşiniz sizi oyalıyor.

X