Laporoskopi ve hiperoskopi olanlar lütfen bilgi paylaşımı yapalım

Zumrayas

Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2021
61
10
22
Arkadaşlar tüpüm birisi hsgden sonra açıldı biriside tam dolmadı ilaçla. rahim yapım biraz küçükmüş normale göre. Doktorum hiperoskopi ve laporoskopi yapıcam dedi çizik atacakmış rahme bu durumu yaşayan ve gebe kalan varmı aranızdaa yardım edin lütfen 🙏

Ben histereskopi oldum polip vardı onu almak için belden aşağısını uyuşturmuşlardı kolay bir operasyon

Hmm anladım klomen kullandınızmı bana klomen verdi ama çatlatma iğnesi vermedi doktor bakalım inşallah hayırlısı ile herkesin gönlüne göre versin rabbim. Sizde hayırlısı ilr kucağınıza alın inşallah

Hmm anladım klomen kullandınızmı bana klomen verdi ama çatlatma iğnesi vermedi doktor bakalım inşallah hayırlısı ile herkesin gönlüne göre versin rabbim. Sizde hayırlısı ilr kucağınıza alın inşallah
Evet önce klomen kullandım 5 gün sonra yumurtalıkların büyümüşmü diye bakıyor duruma höre iğne veriyor size neden vermedi

Bu işlemler hangi durumlarda uygulanıyor acaba benim 5 6 haftalıktan Sonra düzensiz hcg artışı ya da düşükle sonuçlanıyor sizce bu işlemler bir çözğm oluyor mu bilginiz var mı

X