Lastik bant ile basen eritmek !

helin008

Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2014
31
2
33
Arkadaslar basenlerimden kurtulmak için sürekli araştırma yapıyorum spor yapıyorum ama sanırım alt kısmı çalıstırıcak hareketler yapmamısım bu zaman kadar. Geçenler de lastik bant diye bir şey okudum bildiğimiz plates lastiği. Normal bacak için yaptığım hareketleri lastikle yapmayı düşünüyorum. Sizce yararını görürmüyüm ? Bu lastikle incelen oldu mu hangi hareketleri yapıyorsunuz? Yardımcı olun lütfen.. :KK43:

nasıl hareketler onlar acaba
benimde alt bacaklarım kalın daha doğrusu arkaya sanki balon bağlanmış gibi duruyor
evde 3 lü pilates bandım var hareketleri öğrensem yapmak isterim

nasıl hareketler onlar acaba
benimde alt bacaklarım kalın daha doğrusu arkaya sanki balon bağlanmış gibi duruyor
evde 3 lü pilates bandım var hareketleri öğrensem yapmak isterim

Canım ben daha öncede yan yatıp bacaklarımı indirip kaldırıyordum ayakta bir kaç hareket yapıyordum. Sadece 1 cm inceltebildim. Bir sitede video buldum kalça için bu benim yaptığım hareketi bant ile yapıyorlar. Ve denedim bantsız 30da filan acı hissetmeye baslıyordum simdi 10 kere yapsam yanmaya baslıyo. Açıkcası etkili olabiliceğini düşünüyorum ama extra hareketlerde yapmak istediğim için bu konuyu açtım. Umarım bi çözüm buluruz çok rahatsız oluyorum :KK43:

video linkini bana gönderebilir misiniz
ben leslie 3 mil ve mari winsor un bacak kalça için olan pilates videosunu yapıyorum eğer kafama yatarsa bunuda yapar sonucu yazarım buraya

video linkini bana gönderebilir misiniz
ben leslie 3 mil ve mari winsor un bacak kalça için olan pilates videosunu yapıyorum eğer kafama yatarsa bunuda yapar sonucu yazarım buraya

Link gönderemiyorum ancak resimle anlatiyim ;

Bu şekilde yapıp indirip kaldırıyorum acıyasıya kadar.
Ve ayakta baaklarımı omuz hizasında açıyorum oturup kalkıyorum ;
İç bacak içinde ;

Bu hareketi yapıyorum.
Umarım açıklayıcı olmustur

Son düzenleme:
Link gönderemiyorum ancak resimle anlatiyim ;
Eki Görüntüle 1077887
Bu şekilde yapıp indirip kaldırıyorum acıyasıya kadar.
Ve ayakta baaklarımı omuz hizasında açıyorum oturup kalkıyorum ;
İç bacak içinde ;
Eki Görüntüle 1077888
Bu hareketi yapıyorum.
Umarım açıklayıcı olmustur

anladım bunların aynısı mari winsor videosunda var yani bunları bende yapıyorum 30 gün tamamladıktan sonra demek ki bende lastikle yapabilirim aynı videoyu

anladım bunların aynısı mari winsor videosunda var yani bunları bende yapıyorum 30 gün tamamladıktan sonra demek ki bende lastikle yapabilirim aynı videoyu

Yani daha etkili olduğunu düsündüm ben 10.da yanma hissedince. Ebru şallının bacak inceltme videolarına bi göz atarsan videoda bu hareketler var çoğunlukla..

Yani daha etkili olduğunu düsündüm ben 10.da yanma hissedince. Ebru şallının bacak inceltme videolarına bi göz atarsan videoda bu hareketler var çoğunlukla..

selülitsavar dvd si var bende sadece bir kez yapmıştım çok hamdım o zaman evet hatırlıyorum vardı

X