lasz adet olmak isteyenler,deneyin grn 'soan kr' mkemmel sonu veriyor.

Benim de adetim 1,5-2 ay gecikiyor.Doğum kontrol haplarına da alerjim varmış,doktorum ilaç yazamıyor.Offf,sinirden kendimi parçalayasım geliyor yaa!.. Dün öğrendim soğan kürünü,bugün başlıycam.ışallah iyi gelir...:Saruboceq:Bu arada,adet gecikmesi olmasına rağmen hamile kalınır mı?Doktorum bana kaliteli yumurta üretemediğimi,bu yüzden zor hamile kalacağımı söyledi.Bu doğru mu sizce?

soğan kürünü bende yaptım ama hala adet görmedim 5 gün geçti
doktorumda fartural verdii

benim de adet düzensizliğim war yaklaşık 6 aydır olmuorum ayrıca pko luyum :KK43:
soğan suyuna başladım pazartesi günü...saraçoğlu2nun sitesinde ilk ya da 2.günü bol miktarda akıntı gelebilir diyodu ama bende hiç öyle bişey olmadı :KK43:
uzun zamandır regl olmadığım için 15.gün ya da 10.gün ne zaman onu da bilmiorum...ilaç almak da istemiorum çünkü kilo yapıyor daha önce de kullandım bırakınca tekrar düzensizleşti... offff benneyaptımki
hawanacım benımde durumum aynı senınle sogan bende ise yaramadı:1no2:sende ise yarıcakmı cok merak ettım sonucunu yazar mısın cnm,tekrar baslarım belkı bende

hawanacım benımde durumum aynı senınle sogan bende ise yaramadı:1no2:sende ise yarıcakmı cok merak ettım sonucunu yazar mısın cnm,tekrar baslarım belkı bende

wala canım ben dün içemedim 1 gün atlamış oldum bilmiorum bu çok bi sorun yaratır mı...annem de bırak boşwer doktora götüreyim seni diyor..ilaç werecek yine farklı birşey yapacağını sanmıyorum...
ama dewam edicem ben bi gelişme olursa paylaşırım tabiki de...

bende bı kere dene en azından doktor yıne dogum kontrol hapı verıcek sonucta 15 gun daha kullamasan bı zararın olmaz ama sogan işe yararsa haplara elvedaahihoyyyt

bende bı kere dene en azından doktor yıne dogum kontrol hapı verıcek sonucta 15 gun daha kullamasan bı zararın olmaz ama sogan işe yararsa haplara elvedaahihoyyyt

ewet bi deneyelim bakalım...bi de o ilaçlar kilo aldırıyor..yani benim bünyemde o etkiyi yaratıyor ben de kullanmak istemiorum napim :KK43:

bende başladım bugün..bardak elimde bakıyorum nası içicem ya...iğğğğğğğğğğğğ

ya bide kafama bişey takılıyo benim...1 ay gecikti adetim...2 tane test yaptım hamilelik yok...ama çevremdekiler..bazen çıkmaz testte diyolar...ya hamileysem...bi zararı olur mu acaba..

kızlar selammm...
ben ikinci kürü uyguladım..ilk kür başarılıydı hemen içtigimin 7inci günü geldi.
adetime 10 gün kala ikinciye başladım...yine 7inci günde kahverengi akıntım oldu ama sökülmedi...
19 gün geçti hem adetim...sizce bendede mi işe yaramadı...ama gelmese önceki ay gelmezdi:KK43:((kafam karıştı valla...

kızlar yok mu soruma cevapp:KK43:(( hala adet olamadım..doktora da rahim filmi çekilmeden gitmeyecegim..gitsemde verecegi söktürücü zaten.

sogan kullanan arkadaslarım hiç bu kadar geciken oldu mu?birde unutmadan ben adet olacagım gün grip ilaçları içtim antibiyotik falan...o da kesmiş olabilir mi?kesse bile hala gelmemimş olması ilginç..çok oldu ilaçlar biteli.

kızlar selammm...
ben ikinci kürü uyguladım..ilk kür başarılıydı hemen içtigimin 7inci günü geldi.
adetime 10 gün kala ikinciye başladım...yine 7inci günde kahverengi akıntım oldu ama sökülmedi...
19 gün geçti hem adetim...sizce bendede mi işe yaramadı...ama gelmese önceki ay gelmezdi:KK43:((kafam karıştı valla...

canım kullandığın ilaçlar kesmiş olabilir.pko luysan sökmesi biraz zor oluyo bendede aynı sorunlar oldu kistlerin dayanıklılığıyla ilgili bidurum sanırım.dr git istersen ama dediğin gibi adet söktürücü verecekler yinede ultrasonda yumurtalıklarına baktırırsın kist bilgisinide dr un söyler zaten.

bugün 2. günüm ...henüz bişey yok...ama inanılmaz idrar atıyo ve tok tutuyo...aklıma yemk hiç gelmiyo desem yeridir...bir taşla 2 kuş:))

canım kullandığın ilaçlar kesmiş olabilir.pko luysan sökmesi biraz zor oluyo bendede aynı sorunlar oldu kistlerin dayanıklılığıyla ilgili bidurum sanırım.dr git istersen ama dediğin gibi adet söktürücü verecekler yinede ultrasonda yumurtalıklarına baktırırsın kist bilgisinide dr un söyler zaten.

canım gidecem gitmesine de dedigim gibi olacak...hem doktorum rahim filmi istemişti onu çektiremedim daha...doktora gitmek istemiyorum boş yere...

bende ilaçların kesebilecegini düşündüm,ama kaç gün oldu biteli ilaçlar hala yok...
arıca ilk kürde hemen gelmişti:KK43:((

slm kızlarr. bende adet düzensilziği yaşıyorum.35 günü rahat buluyorumm baze geçebilyoda ve hamile kalamıyorum. korunmadığım haldee. doktorada gitmeme rağmen bi sorun çıkmadıı testlerimde . bende soğan kürünü denemeye başladımm. ama ben adetim başladığı gün soğan kürüne başladımm. bugünn 7 günüm . herkes adete 15 gün kala başlanıyoo yazmışş. ama ben ibrahim sarçoğlunun sitesine baktımm. orda öyle bişey yazmıyoo. bende adetimin ilk günü başlamaya karar verdimm. normaldee 5-6 gün sürerdi adetim. soğan kürünü yapmaya başladımm. ilk 3 gün kırmızı kanamam oldu bunun yanındaa parça parça kan pırtısı şekilde parçacıklar düştüü. 3 gün sonundada 4 ve 5 günn ise siyahh akıntımm olduu.onda sonrada akıntım kahverengi lekelenme şeklinde geldii. şimdi normale döndüü. ama akıntım çokk şuanda. sanırımm adetliyken içtiğim içinn içeriyii temizlemey başladıı adetle beraberr. . kürüm bittikten sonra adetimi bekliycemm. yeniden adetim başladığında 10 günlük küre başlıycam yenidenn. bana adetliyken başlamak daha mantıklı geldii. adete yakın içincee gününde şaşma olabilyomuş adetinn. ama adetliyken başlarsamm diğer adete kadar vücut toparlar diye düşünüyorumm. bakalım görücez nasıl olucakk .

Son düzenleme:
slm kızlarr. bende adet düzensilziği yaşıyorum.35 günü rahat buluyorumm baze geçebilyoda ve hamile kalamıyorum. korunmadığım haldee. doktorada gitmeme rağmen bi sorun çıkmadıı testlerimde . bende soğan kürünü denemeye başladımm. ama ben adetim başladığı gün soğan kürüne başladımm. bugünn 7 günüm . herkes adete 15 gün kala başlanıyoo yazmışş. ama ben ibrahim sarçoğlunun sitesine baktımm. orda öyle bişey yazmıyoo. bende adetimin ilk günü başlamaya karar verdimm. normaldee 5-6 gün sürerdi adetim. soğan kürünü yapmaya başladımm. ilk 3 gün kırmızı kanamam oldu bunun yanındaa parça parça kan pırtısı şekilde parçacıklar düştüü. 3 gün sonundada 4 ve 5 günn ise siyahh akıntımm olduu.onda sonrada akıntım kahverengi lekelenme şeklinde geldii. şimdi normale döndüü. ama akıntım çokk şuanda. sanırımm adetliyken içtiğim içinn içeriyii temizlemey başladıı adetle beraberr. . kürüm bittikten sonra adetimi bekliycemm. yeniden adetim başladığında 10 günlük küre başlıycam yenidenn. bana adetliyken başlamak daha mantıklı geldii. adete yakın içincee gününde şaşma olabilyomuş adetinn. ama adetliyken başlarsamm diğer adete kadar vücut toparlar diye düşünüyorumm. bakalım görücez nasıl olucakk .

canım inşallah işe yarar...bende içtim okumşsundur belki..ikinci kürde gelmedi adetim...ama gelmedigi halde yine önceki adet tarihimi baz alarak adetime 10 gün kala başlayacagım...20 gün geçti adetim içmeme ragmen...antibiyotik kullanmıştım 15 gün önce bitti...o kesmiştir dedim..ama kaç gün geçti hala tık yok...bakalım devam edecegim.
senin dediginde mantıklı aslında...nasıl olsa adetliykende içilebiliyor...

canım inşallah işe yarar...bende içtim okumşsundur belki..ikinci kürde gelmedi adetim...ama gelmedigi halde yine önceki adet tarihimi baz alarak adetime 10 gün kala başlayacagım...20 gün geçti adetim içmeme ragmen...antibiyotik kullanmıştım 15 gün önce bitti...o kesmiştir dedim..ama kaç gün geçti hala tık yok...bakalım devam edecegim.
senin dediginde mantıklı aslında...nasıl olsa adetliykende içilebiliyor...

canım antibiyotikte geçiktirmiş olabilir adetini. bende en son 24 şubatta adet olmuştumm.16 martta 3 gün kahverengi lekelenme oldu damla damla. sonra adetimm başlamdıı. nisanın 7 sinde adet oldumm. düzensiz olunca. bende adet başlasınn küre başlıycam dedimm. başladım.bana adet günü başlamak mantıklıı geldii içeriyii adetle beraber temizler diye düşündümm. hem diğer adetime kadarda vucütt toparlar kendinii. sen öyle dene bende böyle deneyeyimm:):) bakalımm ne olucakk. inşallah ikimizded işe yarar canımm.

kızlar bende başladım 2 gün oluo...ben geçen ay adet olamdım ondan önceki ay soğan kürüyle adet olmuştum..ama geçen ay olamadım..tekrar başladım umarım adet olurum...ve adetim biarn önce düzene girerde şu pko illetinden kurtulurum

canım antibiyotikte geçiktirmiş olabilir adetini. bende en son 24 şubatta adet olmuştumm.16 martta 3 gün kahverengi lekelenme oldu damla damla. sonra adetimm başlamdıı. nisanın 7 sinde adet oldumm. düzensiz olunca. bende adet başlasınn küre başlıycam dedimm. başladım.bana adet günü başlamak mantıklıı geldii içeriyii adetle beraber temizler diye düşündümm. hem diğer adetime kadarda vucütt toparlar kendinii. sen öyle dene bende böyle deneyeyimm:):) bakalımm ne olucakk. inşallah ikimizded işe yarar canımm.

evet canım yaaa..ben şimdi düşünüyorum normal adetimi gününde olmuş gibi diger adete 10 gün kala mı yapsam,yoksa senin dedigin gibi adetim başlarsa başladıgı gün mü yapsam bilemedim yaaa...eger 10 gün kala başlarsam 18inde başlamam gerek...:çok üzgünüm:

X