lasz adet olmak isteyenler,deneyin grn 'soan kr' mkemmel sonu veriyor.

evet canım yaaa..ben şimdi düşünüyorum normal adetimi gününde olmuş gibi diger adete 10 gün kala mı yapsam,yoksa senin dedigin gibi adetim başlarsa başladıgı gün mü yapsam bilemedim yaaa...eger 10 gün kala başlarsam 18inde başlamam gerek...:çok üzgünüm:

canım istersenn adetin başlamaısnı bekle adetin başlayınca başla küree. şimdii adete 10 gün kala yaparsan belki gene gecikmeli olabilirr vücudunda dengesini bozabilirsinn. bence adetin başlasınn ve 10 günlük küre başlaa. hem adetinle beraber başlarsann adet günlerinidee doğru düzgün hesaplayabilirsinn. şimdi gecikmeli oluyoo zatenn nezaman başlayacağınıda bilemiyosunn. bence adetinin başlamasını bekle.vücutta kendini toparlasın. adetinle beraber küre başla hem içinide temizlemiş olurrr. inan ben temizlediğine inanıyorumm. normalden farklı bir adet geçirdimm. normalde 4- 5 günü kanamlıı geçirridimm. ama kürü yapmaya başladıktan sonra. inan kanamanın rengi bile farklıydıı. resmenn içerideki pisliğii attıı. ve dünden beridee. çörek otu bal ve tarçın karışımını yiyorumm sabhları aç karına akşamları yemekten 1 saat öncee ve yatmadan birer tatlı kaşığı yiyorumm. sonuçta bu yediğimiz yaptığımız kürlerr zararlı şeyler değill.sende hamilelik varmı canımm

canım istersenn adetin başlamaısnı bekle adetin başlayınca başla küree. şimdii adete 10 gün kala yaparsan belki gene gecikmeli olabilirr vücudunda dengesini bozabilirsinn. bence adetin başlasınn ve 10 günlük küre başlaa. hem adetinle beraber başlarsann adet günlerinidee doğru düzgün hesaplayabilirsinn. şimdi gecikmeli oluyoo zatenn nezaman başlayacağınıda bilemiyosunn. bence adetinin başlamasını bekle.vücutta kendini toparlasın. adetinle beraber küre başla hem içinide temizlemiş olurrr. inan ben temizlediğine inanıyorumm. normalden farklı bir adet geçirdimm. normalde 4- 5 günü kanamlıı geçirridimm. ama kürü yapmaya başladıktan sonra. inan kanamanın rengi bile farklıydıı. resmenn içerideki pisliğii attıı. ve dünden beridee. çörek otu bal ve tarçın karışımını yiyorumm sabhları aç karına akşamları yemekten 1 saat öncee ve yatmadan birer tatlı kaşığı yiyorumm. sonuçta bu yediğimiz yaptığımız kürlerr zararlı şeyler değill.sende hamilelik varmı canımm

tamam canım sagol yardımcı oldugun için..dediklerin mantıklı...bende adeti bekliyim o zaman..umarım gelmez tabii:)))hamilelik yok canım...ama daha önce düşügüm oldu malesef kimyasal gebelik.

tamam canım sagol yardımcı oldugun için..dediklerin mantıklı...bende adeti bekliyim o zaman..umarım gelmez tabii:)))hamilelik yok canım...ama daha önce düşügüm oldu malesef kimyasal gebelik.

inşallah bebiş seninledir canımm. yapmadınmı kan testii hiç??*

Bendede ocak ve Şubat ayında doktorum hep kıst gÖrmÜŞtÜ ultrason muayenemde. Nısanda gıttım kıst yok dedı bende soĞan kÜrÜnÜ ugulamıŞtım.gerÇekten ıÇerdekı herŞeyı temızledeĞı kesın.bana yaradı.henÜz bebek yok.ama allahın ıznıyle oda gelecek.ben ınanıyorum.yaradanım bu uĞraŞlarımızın karŞılıĞın verecek dıye dÜŞÜnÜyorum.zamanını o bılıyor.rabbım hayırlı olanını bızlere ver hayırlı zamanda fazla bekletmeden.dualarımızı kabul et allahım.sen bÜyÜksÜn senden yardım beklıyoruz sadece.bol hazınenden bızım kucaklarımızıda doldur. Amın

Bendede ocak ve Şubat ayında doktorum hep kİst gÖrmÜŞtÜ ultrason muayenemde. Nİsanda gİttİm kİst yok dedİ bende soĞan kÜrÜnÜ ugulamıŞtım.gerÇekten İÇerdekİ herŞeyİ temİzledeĞİ kesİn.bana yaradı.henÜz bebek yok.ama allahın İznİyle oda gelecek.ben İnanıyorum.yaradanım bu uĞraŞlarımızın karŞılıĞın verecek dİye dÜŞÜnÜyorum.zamanını o bİlİyor.rabbİm hayırlı olanını bİzlere ver hayırlı zamanda fazla bekletmeden.dualarımızı kabul et allahım.sen bÜyÜksÜn senden yardım beklİyoruz sadece.bol hazİnenden bİzİm kucaklarımızıda doldur. Amİn

amin canımm inşallahh. hepimiizn kucağına bebişlerimizi verirr rabbimm. sen nezman başladınn kürü uygulamay canımm. nekadar uyguladınn??

Bendede ocak ve Şubat ayında doktorum hep kİst gÖrmÜŞtÜ ultrason muayenemde. Nİsanda gİttİm kİst yok dedİ bende soĞan kÜrÜnÜ ugulamıŞtım.gerÇekten İÇerdekİ herŞeyİ temİzledeĞİ kesİn.bana yaradı.henÜz bebek yok.ama allahın İznİyle oda gelecek.ben İnanıyorum.yaradanım bu uĞraŞlarımızın karŞılıĞın verecek dİye dÜŞÜnÜyorum.zamanını o bİlİyor.rabbİm hayırlı olanını bİzlere ver hayırlı zamanda fazla bekletmeden.dualarımızı kabul et allahım.sen bÜyÜksÜn senden yardım beklİyoruz sadece.bol hazİnenden bİzİm kucaklarımızıda doldur. Amİn
canım rabbim o güzel dualarını kabul etsin inşallah...
inşallah bebiş seninledir canımm. yapmadınmı kan testii hiç??*
şubatın 25inde kan testi yaptırdım negatifti...yaptırmamın sebebi de grip oldugum için ilaç kullandım o sıra...aynı zamanda soganı da bitirmek üzereydim 3 gün kalmıştı bitmesine adet oldum sandım ama sökülmedi...ilaçlarda kesmiş olabilir tabi...

canım öenmli ayrıntılar var. soğan beyaz olmalı ortaboy olmalı.çok soyulmadan sadece dış kabuğu soyularak yapılmalı.5 dk dan fazla kaynamayacak ve kesinlikle ılıkken içilecek ,her defasında taze yapılacak. 15 gün içilecek.birde en önemlisi her ne kadar iğrenç olsada severek içilecek.çünkü sevmeyerek yenilen içilen şeylerin biotermal resimlerinde olumlu enerji olmuyor.sevmek ve inanmak gerekiyor.
ben faydasını gördüm ve hayretler içindeyim.bunun sadece pko ya da adet düzensizliği değil onlarca rahatsızlığa faydası varmış..umarım faydalanabilirsiniz..

bende içmeye başladım 2 gündür şifa allahtan deyip içiyorum ama iğrenilmiycek gibi değilki:nazar:
kaynattıktan sonra mutfağı falan havalandırıyorum :1no2:
inşallah işe yarar faydası olacağına çok inanıyorum

merhabalar ben henuz evlenmedım arnıza bende yenı katıdım
benım de bıhafta fılan gecıkmeler oluyodu ama bu ay ne oldugunu anlayamadım 1 ay oldu daha regl olmadım soğan suyunun bı faydası olurmu oksa doktara mı gıdıyım ya kıst fılan varsa ama ben daha cook gencım cok korkuyorum

slm kızlar soğan küründeki 3. ayım iki ay ilaçsız soğan suyuyla adet oldum prolaktinim yüksek ve ilaç içmeden adet olamazdımki iki aydr oluyorum bgn yine başladım 10 içicem sonuçları yazarım ilk kürü uygularken 15 gün sonraki dönemde 10 gün içtim

ya bide kafama bişey takılıyo benim...1 ay gecikti adetim...2 tane test yaptım hamilelik yok...ama çevremdekiler..bazen çıkmaz testte diyolar...ya hamileysem...bi zararı olur mu acaba..
kızlar bende soğan kürü uyguluyorum ve bende birçok arkadaş gibi gerçekten işe yaradığını düşünüyorum.Küre adetliyken başladım ve içeride baya temizlik yaptı sanırım diğerlerinden çok farklıydı bu kez umarım bu defa gününde olurum
ayrıca arkadaşım bu kürün düşük tehlikesi yok yani gönül rahatlığıyla yapılabilir saraçoğlunun sitesinde ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsinizyerimseniben

arkadaşlar bendede adet dzensizliği var ama çocuk tedavisi görüyorum bu kürü içsem zararı olurmu acaba

Kızlar bende adet olamadım geçen ayda 10 gün gecikti.bu ayda olmam gerekiyodu 2 gün geçti vicutta tüm belirtiler var.2gündür içiyorum ama hala adet olamadım bıraksam mı acaba?ıyice şaşıracakkafamçokkarıştı zamanını sanırsam:1shok:

kızlaarrr ben bugün adet oldumhihoyyyt.2 gün soğan suyu içtim şimdi kalktım adet olmuşum:teytey:.Ama soğan suyuna devam etsem mi?:uhm::uhm::uhm:

biraz önce ibrahim saraçoğlunun sitesine baktım.Soğan suyunu içmeye başladığımıza adet olunca deavm etmek gerekiyomuş.Ve ben sabah hazırlayıp akşamda içiyordum.Meğer yanlışmış
sabah taze akşam taze tüketmek gerkiyormuş:kahve:

X