Param boşa gitti sanırım :(

Zaren

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
104
330
Arkadaşımın lazer salonu vardı ve eğitim de veriyordu. Bir sure ucretsiz izindeyken ben de can sıkıntısından gidiyordum alt katımdaydı ve baya bir hakim olmustum olaya ve hatta asiri derecede memnuniyet almistim 😁

lazer yaptirirken en onemli hususlar...
-Cihaz
-Yapan kişi
-Yapılan kişi

Bu olayda çok hile döner mesela ucuza kapatılacaksa 4000 atışı 1500 atarsın müşteri anlamaz bile. Bu yüzden biz cihazdaki saýıları gösterip anlatırdık dürüst çalışınca çok iyi sonuçlar aldık.

Calıştığım cihaz elipse'ydi IPL olacaksa kesinlikle mukemmel bir cihaz. Koltuk altı ve özel bölgenin rengini bile açar. Kendim de girdim 3 sene oldu 8 seansta bitmişti 1 hamilelik geçirdim gram değişiklik olmadı.

Yapan kişinin vuruşları iyi olmali bizim cihaz 6 mm işliyordu bu yuzden güçlü çalışmak gerek.

Herkeste aynı etki olmamasının sebebi hormonlar, kişinin tüy ve ten yapısı. En etkili sonuc açık ten ve siyah kıldır. Akımı ona göre güçlü verirsiniz. Ama renk koyulaştıkça akım düşer bu yuzden daha geç biter.

En gec biten bölge vajina alt dudak, yüz ve kollardır. Buralarda akım yüksek girilmez yüz bölgesi ise hormon düzensizligini ilk algılayan bölgeedir bu da ayrıca etkiler.

aklıma gelenleri yazdım.

Emilyslittlepeanut

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2018
2.725
3.992
Merhaba herkese, ben Kocaeli’de yaşıyorum ve yüksek lisans öğrencisiyim. Herkesin ortak derdi olan kıl tüy derdinden artık bıkıp usandığım için lazere gideyim dedim ve şu an bin pişmanım. Büyük şehirlerde yaşayanlar bilir önüne gelenin güzellik salonu vardır. Adım başı lazer epilasyon broşürleri falan dağıtırlar. Neyse ben de lazer epilasyona başlamak için biraz araştırma yaptım. Bi arkadaşıma bu durumdan bahsettim. Ablası bir salona gidiyormuş hem fiyatı uygunmuş hem tüyleri gözle görülür şekilde azaltıyormuş. Biz bu konuşmayı yaptığımızda ablası onuncu seansına girmiş ve hiç tüy çıkmıyormuş. Zaten birisi tavsiye versin diye bekliyordum bunu duymak bana ilaç gibi geldi. Hemen güzellik salonunun numarasını aldım ve randevu ayarladık. Gittim görüştük sözleşme imzaladık taksitle ikibin küsürdü fiyatı peşin verirsem binyediyüzdü. Cihazlar zaten pahalı dedim en iyisi buraya başlayayım. Kadın da bu aşamada bir iyi bir anlayışlı ki sormayın yani. Koronadan dolayı dışarı falan çıkamıyorum alışveriş de pek yapmıyorum bursumdan biriktirdiğim paramı verdim sözleşme imzaladık. Ama ne bir fatura ne başka bir şey kadın eline bir kağıt parçası aldı yazdı çizdi imzalarımızı attık tamam. Fiş fatura sordum tabi ki ama geçiştirdi ben de üzerinde durmadım baya umutluyum çünkü. Neyse baya uzattım kusura bakmayın, bu ay dördüncü seansa girdim. Belli yerlerde dökülme var evet ama genel olarak her yerim olduğu gibi duruyor. Kadına söylüyorum bunu daha zamanı değil birkaç seans sonra tam dökülecek diyor. Ama açıkçası hiç umudum yok. Arkadaşımın ablası ilk seanstan itibaren farketti bende diyor bende tık yok. Başına böyle bir iş gelen var mı Allah aşkına yardımcı olsun bana. Para iadesi alamıyorum, devam ediyorum ama aylardır tüylerimle geziyorum dokunamıyorum. Dışarı çıkarken en kapalı ne giyebilirsem onu giyiyorum ama yaz geliyor elbise etek giymem imkansız yani bu halde. Aldım başıma belayı ne yapacağım bilmiyorum. Lazere giderken jilet ağda vs yapan var mı bir şey olur mu? Ya da bu lazerin etkisi gerçekten daha uzun süre sonra mı ortaya çıkar? İnanın günlerdir bu kafama takılıyor ve huzursuz oluyorum. Öğrenciyim kaç ayda biriktirdiğim paramı verdim aklıma takılıyor elimde değil.
Ben meşhur bi yere gittim yeterki bitsin diye. Seans başı ücret alıyolardı. 2 seans ve 2 komtrol seansına gittim hiç beğenmedim. Hep kıl bırakıyolardı uyarmama rağmen. Tüm vücut olmamasına rağmen sadecs 2 seans için 1000 tl çöpe gitti. Mahremiyet yok her seans başka biri oranı buranı görüyor iğrenç. Neyse eşim 4 yıl önce braunun ipl cihazınj almıştı evdeyim diye başladım.çok memnunum. 5 yapışta kıllarım yüzde 90 gitti. Benim için olumlu bi durum.

Zaren

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
104
330
Bir de bunu hiç bir salon paylaşmaz ben soyleyeyim. Atış arası sure 45 gündür etkili sonuc icin asıl vuruşları 45 günde etkili yaparsınız ama ticaret olunca kimse söylemiyor.

Mavigomlek

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2020
581
1.073
bacaklarınız kaçıncı seanstan itibaren dökülmeye başlamıştı peki?
Tam hatırlayamıyorum ama 1 sene 3 haftada bir gittim. Gitme vakti gelince çıkıyordu zaten. Sonra 5 _6 hafta da bir gitmiştim

gokkusaginadusenbukalemun

Yanlış yaptıysam doğrusu hoşuma gitmemiştir. 😌
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2021
1.095
1.322
Ben de lazer yaptırdım. 24 seans sürdü. 2.5 yıl. Ben kavruk buğday tenliyim. Tüylerim sarımsı. O yüzden bu kadar uzun sürdü. Şu an tamamen bitmiş durumda. 5 yıldır da çıkmıyor. Aleksandrait ve buz lazer karışımı lazer kullanıldı. Her bölgeye farklı. Jilet kullanıyordum. Herhangi bir zararı yok demişti gittiğim yer. O zamanın parasıyla 3850 TL ödedim.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 66 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 163 cm. Başlangıç Kilom :54 Kg. Şimdiki Kilom :49 Kg.

damdan

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mart 2012
26.576
60.948
ödeme biçimi çok sıkıntılı değil mi ya? bir tek bana mı anormal geldi yani. kredi kartına taksit yapmak varken sözleşme imzalamak falan nedir? senet sepet mi yapıyorsunuz anlamadım geçenlerde biri daha böyle sözleşmeli şekilde yapmış ödeme kısmını, başı derde girmişti iade almak istedi alamadı vs. iade zaten yapmazlar o ayrı konu da ne bileyim.

nakit mi ödediniz? nakit bile olacaksa paranı banka kartına yatırırsın karttan geçerler en azından belgesi olur dijital kaydı olur vs

Bankadan alırsa vergi öder

Bu nedenle elden almaya çalışır elden ödemeye indirim yapar

Geçen yıllarda dershaneye gittim o bile aynen böyle çalışıyor parayı elden alıp indirim yapıyor

Peşin olsun 10 gün sonra öde deyip senet yaptılar

matrusqa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
3.136
3.295
Ben 2 sene gittim yinede tüylüyüm lütfen yapmayın 😂🤣🤣

nazlihilton

Zaten kırılmış bir kızım 👰🏻
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2016
2.021
4.022
Lazer yaptiriyorum permatikle cikanlari alabiliyordum. Ayrica yazin zaten lazer yapmiyorlar bazi yerler güneş isinlarindan dolayi

xander

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2020
166
94
Merhaba herkese, ben Kocaeli’de yaşıyorum ve yüksek lisans öğrencisiyim. Herkesin ortak derdi olan kıl tüy derdinden artık bıkıp usandığım için lazere gideyim dedim ve şu an bin pişmanım. Büyük şehirlerde yaşayanlar bilir önüne gelenin güzellik salonu vardır. Adım başı lazer epilasyon broşürleri falan dağıtırlar. Neyse ben de lazer epilasyona başlamak için biraz araştırma yaptım. Bi arkadaşıma bu durumdan bahsettim. Ablası bir salona gidiyormuş hem fiyatı uygunmuş hem tüyleri gözle görülür şekilde azaltıyormuş. Biz bu konuşmayı yaptığımızda ablası onuncu seansına girmiş ve hiç tüy çıkmıyormuş. Zaten birisi tavsiye versin diye bekliyordum bunu duymak bana ilaç gibi geldi. Hemen güzellik salonunun numarasını aldım ve randevu ayarladık. Gittim görüştük sözleşme imzaladık taksitle ikibin küsürdü fiyatı peşin verirsem binyediyüzdü. Cihazlar zaten pahalı dedim en iyisi buraya başlayayım. Kadın da bu aşamada bir iyi bir anlayışlı ki sormayın yani. Koronadan dolayı dışarı falan çıkamıyorum alışveriş de pek yapmıyorum bursumdan biriktirdiğim paramı verdim sözleşme imzaladık. Ama ne bir fatura ne başka bir şey kadın eline bir kağıt parçası aldı yazdı çizdi imzalarımızı attık tamam. Fiş fatura sordum tabi ki ama geçiştirdi ben de üzerinde durmadım baya umutluyum çünkü. Neyse baya uzattım kusura bakmayın, bu ay dördüncü seansa girdim. Belli yerlerde dökülme var evet ama genel olarak her yerim olduğu gibi duruyor. Kadına söylüyorum bunu daha zamanı değil birkaç seans sonra tam dökülecek diyor. Ama açıkçası hiç umudum yok. Arkadaşımın ablası ilk seanstan itibaren farketti bende diyor bende tık yok. Başına böyle bir iş gelen var mı Allah aşkına yardımcı olsun bana. Para iadesi alamıyorum, devam ediyorum ama aylardır tüylerimle geziyorum dokunamıyorum. Dışarı çıkarken en kapalı ne giyebilirsem onu giyiyorum ama yaz geliyor elbise etek giymem imkansız yani bu halde. Aldım başıma belayı ne yapacağım bilmiyorum. Lazere giderken jilet ağda vs yapan var mı bir şey olur mu? Ya da bu lazerin etkisi gerçekten daha uzun süre sonra mı ortaya çıkar? İnanın günlerdir bu kafama takılıyor ve huzursuz oluyorum. Öğrenciyim kaç ayda biriktirdiğim paramı verdim aklıma takılıyor elimde değil.
Bende gittim her gittiğimde de ağda yaptım evet gözle görülür bi azalma oldu ama gebe kaldım hormonlar değiştiği için tekrar tüylenmem oldu biraz sabret mesela ağda yaptın ya bir hafta sonra git bana lazeri yapan kız kendini söyledi birde lazerden eve gittiğinde mutlaka kendine kese yap limon sür kafan rahat olsun gider baya bi 😘🥰

Gameking

Popüler Üye
Pro Üye
31 Temmuz 2011
2.080
5.556
Lazer esnasında yapılan atışların şiddeti nasıl mesela. Hiç acı hissetmiyorsaniz derecesini artırmasını söyleyin. Birde 4 seans olmuş ve 4. Seans kusma seansı oluyor genelde yani tüm tüyleriniz çıkar ve hiç işe yaramadığını düşünürsünüz fakat bir sonraki seansta bariz bir azalma görürsünüz

sweetgirlcandy

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
2 Ağustos 2013
5.713
13.401
Baştan toplu ödeme yapılan yerler bana hiç güven vermiyor. Yıllar önce koltuk altına gidiyordum her seansta ödüyordum ücretini gayet de memnun kaldım. Bir kaç ay önce buz lazere gittim genitale her seansta ödeyecektim ama bana toplam 12 seansta bitiyor bunu da 10 a bölüyoruz dediler ama seans başı fazladan 30 lira falan ediyordu 1 kere gittim sonra bıraktım. Ev tipi var ama düzenli kullanmadım kullansam etki edecek biliyorum. İmkanınız varsa ev tipi ipl alın derim

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 69 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 167 cm. Başlangıç Kilom :76 Kg. Şimdiki Kilom :72 Kg.

Z e r d e c a l

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2018
357
532
Büyük ihtimal ile alex yada diod dedikleri ama yaptıkları makine farklı bir markaya ait olan belki fda onayı bile olmayan çin malı üretimdir. Gerçek sonuç için makinenin ismine markasına özellikle dikkat etmelisiniz en başta. Zaten bu mecrada tektir ismini muhakkak bilirsiniz google bile yazdığınızda, hoş bunların da çakmalarını yapıyolar ben gittiğim yerin makinesi orjinal mi diye distribütörlüğünü aramıştım öyle yazılmıştım .Her seanstan önce jilet vurduruyolar. Koltukaltı 3 seansta alt bacak ve kol 7 seansta bitti. Genital ise malesef bitmiyor zamanla inceliyor orası için belli aralıklarla hep devam etmek gerekiyor.Eğer bu seanslardan uzun sürüyorsa ya makine problemli yada hormonel olarak bir problem var demektir

jnkdfghl

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2020
404
592
Her lazer sonunda tuyler ıkı hafta uzamanya devam eder ve dökülür.Ben de paket program almıştım 13 sene önce 5 seans 5 rötüş şeklinde uygulandı lazer yaptırırken tüyleri kökünden alamazsınız ama jılet kullanabılırsınız.Paket program sonrası benım bıttı tek tuk arakı bulasın seklındeydı ama bes yıl sonra tekrar cıkmaya basladı.Pişman mıyım ? Asla. Eski durumum korkunctu bır kokten uc adet cıkıyordu su an seyrek ama yıne de almaya ıhtıyac oluyor.Beyaz tene koyu renk kıl lazerde daha cabuk sonuc verıyor.Eger cok ınce ıse tuylerınız ya da sarı ıse lazer gormuyor.