lazer epilasyon kollarımı mahvetti

Rebel Honey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2014
57
4
30
arkadaşlar ben lazer epilasyona gittim yarım bacak koltukaltı bıyık ve kısmen genitalden memnunum. ama kollarımı da yaptırmam gerekiyordu ve başta yarım kol başladım. sonra bi gün doktor "artık cihaz kıllarını görmez, seni diodeye yönlendireyim" dedi, onu da başka bi doktor yaptı. bu doktor bu sefer ince tüylerde işe yarar diye kollarımın üst kısmını da yaptı, ama faydasını görmedim. aslında olduğundan daha uzun çıkmaya başlamıştı tüyler ama hala sarıydı (benim kendi kıl tipim siyahtır bu arada, ince olan yerlerde herkes gibi sarıdır ve tenim de beyaz, siyah saçlıyım, bu yüzden lazerle başladım) sonra ben faydasını görmüyorum diye kendi doktoruma döndüm yani alexandraya. o da üst kollarımdaki tüyleri uzun görünce hemen lazeri tuttu. o gün bugündür o tüyler artık sarı da çıkmıyor artık, simsiyah saç gibi çıkıyor çok mutsuzum.

ben yüzümde hiç fayda göremediğim için iğneliye başlayacağım. yüzümde sakal gibi çıkar. bi azalma olmadığından yüzüm en az 1 seneye daha ihtiyaç duyuyor bana göre. bir sene boyunca daha çok para bayılacağım anlayacağınız. üst kollarımı da iğnelide mi yaptırayım dersiniz? çok mutsuzum eskiden yarım kol giyemiyodum alt kollarım yüzünden. şimdi üst kollarımda alt kollarımdan daha çok var o kadar iğrenç duruyor ki, erkeklerde bile bu kadar yoktur. yaz da geldi hiç kısa kol giyemeyecek miyim ben! bacaklarda çıkar yazın sıcakta pantolon giymek zorunda kalırsın. kollarda çıkar yazın tişört giyemezsin. o kadar üzgünüm ki lütfen bana bir çare söyleyin...

karınca yumurtası falan diyorlar siz ne diyorsunuz?

edit: kollarımı iğnelide yaptırırsam ödeyeceğim para 3 katına çıkacak. kol hem geniş bi bölge hem de yüzümden daha çok kıl var...

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar ben lazer epilasyona gittim yarım bacak koltukaltı bıyık ve kısmen genitalden memnunum. ama kollarımı da yaptırmam gerekiyordu ve başta yarım kol başladım. sonra bi gün doktor "artık cihaz kıllarını görmez, seni diodeye yönlendireyim" dedi, onu da başka bi doktor yaptı. bu doktor bu sefer ince tüylerde işe yarar diye kollarımın üst kısmını da yaptı, ama faydasını görmedim. aslında olduğundan daha uzun çıkmaya başlamıştı tüyler ama hala sarıydı (benim kendi kıl tipim siyahtır bu arada, ince olan yerlerde herkes gibi sarıdır ve tenim de beyaz, siyah saçlıyım, bu yüzden lazerle başladım) sonra ben faydasını görmüyorum diye kendi doktoruma döndüm yani alexandraya. o da üst kollarımdaki tüyleri uzun görünce hemen lazeri tuttu. o gün bugündür o tüyler artık sarı da çıkmıyor artık, simsiyah saç gibi çıkıyor çok mutsuzum.

ben yüzümde hiç fayda göremediğim için iğneliye başlayacağım. yüzümde sakal gibi çıkar. bi azalma olmadığından yüzüm en az 1 seneye daha ihtiyaç duyuyor bana göre. bir sene boyunca daha çok para bayılacağım anlayacağınız. üst kollarımı da iğnelide mi yaptırayım dersiniz? çok mutsuzum eskiden yarım kol giyemiyodum alt kollarım yüzünden. şimdi üst kollarımda alt kollarımdan daha çok var o kadar iğrenç duruyor ki, erkeklerde bile bu kadar yoktur. yaz da geldi hiç kısa kol giyemeyecek miyim ben! bacaklarda çıkar yazın sıcakta pantolon giymek zorunda kalırsın. kollarda çıkar yazın tişört giyemezsin. o kadar üzgünüm ki lütfen bana bir çare söyleyin...

tatlım karınca yumurtası yalanmış inanma onada ben aldım tabi doğru düzgün kullanmadım snra eczacı kadın hiç bi faydası yokmuş onun at dedi bana

bu arada bizde sennle aynıyız saçlarım koyu tenim beyaz benimde tüğlerim gür çıkmıyor senin gür müydü hayatım ya da kalın mıydı

bu arada bizde sennle aynıyız saçlarım koyu tenim beyaz benimde tüğlerim gür çıkmıyor senin gür müydü hayatım ya da kalın mıydı

canım benim saçlarım gür değildir ama vücudumun geri kalanı erkek gibidir incecik tüyler bile beni rahatsız eder ama önce kalınları halledemedim ki...

bacaklarım çok gürdü tam erkek gibiydi şimdi alt kısımlarda çıkmıyor ama üst kısımlarda var yine...

ama bu kollarım beni çok üzüyor yani bi çözüm yolu biliyosan lütfen söyle

aldığım sonuçtan o kadar memnun kalmadım ki kurumu mahkemeye bile verebilirim çok üzülüyorum maymuna döndüm resmen şimdi bile ağlamaklıyım...

Sizinke benzer sorunu bende yaşıyorum kurumsal bir firmada alex ve diode yaptırdm. 6 seansta %80 biter dediler , seanslar bitti halen tüyler bitmedi. Aksine yarım kol banada yapıldı hatta tüy olmayan yerlerde,elimin üstünde siyah siyah tüyler çıkmaya başladı. Bacaklarımın üstü de aynı durumda.kuruma memnuniyetsizliğimi bildirdim sonuç 0. Şimdi tekrardan para verecek durumum yok, yaz geldi kollar açık ağda yapsan lazer işlemleri mahvolcak. Hep mağduriyet hep mağduriyet, ama seanslara başlamadan canım cicim ...

canım benim saçlarım gür değildir ama vücudumun geri kalanı erkek gibidir incecik tüyler bile beni rahatsız eder ama önce kalınları halledemedim ki...

bacaklarım çok gürdü tam erkek gibiydi şimdi alt kısımlarda çıkmıyor ama üst kısımlarda var yine...

ama bu kollarım beni çok üzüyor yani bi çözüm yolu biliyosan lütfen söyle

aldığım sonuçtan o kadar memnun kalmadım ki kurumu mahkemeye bile verebilirim çok üzülüyorum maymuna döndüm resmen şimdi bile ağlamaklıyım...

tatalım allaha şükür benm pek tüğ problemim yok yüzümdekileri yakıyorum mesela göbeğimdekileride yakıyorum hani vardır ama yakıyorum inceleri görünmüyo o zman bacaklarımda zaten kollarımdakiler gibi çıkar kollarımı yaktım bi kere kalın çıktı mesela sonra sir yaptırdım incecikleri şimdi çamsakızıda inceltiyor kollarımı kollarımı aldıkça inceliyor benm sir öneririm aöma sivilce yaptı bende hiç ellemedim geçti

Bende 2 yil kadar once yuzume lazer yaptirdm ama gel gorki suan yuzum felaket bi durumda hergun epilasyonla aliyorm ve boyun kismimda kil batmalari arti siyah lekeler var sokaga cikmaya utaniyorm ;(

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yazın lazer olmadığı için yüzüme şimdi bir haftada bir sir ağda yapıyorum sürekli çıkıyor hemde tahriş oluyor sivilce vs. depresyona girdim bunun yüzünden bende çok mutsuzum ayrıca benimde kollarım kıllı ben sürekli ağda ve epilatörle uğraşıyorum diode dan memnun olan arkadaşlarım vardı kollarında aslında size neen öyle oldu acaba makinden makineye fark mı var:18:

yazın lazer olmadığı için yüzüme şimdi bir haftada bir sir ağda yapıyorum sürekli çıkıyor hemde tahriş oluyor sivilce vs. depresyona girdim bunun yüzünden bende çok mutsuzum ayrıca benimde kollarım kıllı ben sürekli ağda ve epilatörle uğraşıyorum diode dan memnun olan arkadaşlarım vardı kollarında aslında size neen öyle oldu acaba makinden makineye fark mı var:18:

canım ben size yazdığım sorunları bir iğneli epilasyoncuya bahsettim sana diode yapalım diyor sanırım diode yararmış umarım bu da yalan söylemiyordur

benim alexandraya gittiğim hastanede diode de olması lazım ama ben memnun kalmadım diye hatırlıyorum sanırım doktor yüzünden

bu iğneli epilasyoncu diode makinesini çok övüyo bakalım

Ben de lazer magdurlarindanim senin gibi, yuzumdeki killar lazerle 3 katina cikmisti resmen, simdi halen igneli epilasyon yaptiriyorum azaldilar tabi ama baya bir para doktum ortaya. Sahsen yuzune igneli tavsiye ederim ama dikkat et isinin ehli olsun ve akimi dusuk tutmasin yoksa hem cok paran gider hem de iz kalabilir. Ben kolun hakkinda da soyle bir yorum yapabilirim, benim bi arkadasim da kollarina lazer yaptirdi ve hic memnun degil keske hic yaptirmasaydim diyor su an, o da iyi bir yer bulabilirse igneli dusunuyor. Umarim istedigin gibi bi yer bulabilirsin ve bu forumdaki yorumlari mumkun oldugunca oku bence cok faydasini goreceksin bence boylece kendin de bir fikir edinmis olursun.

edit: kollarımı iğnelide yaptırırsam ödeyeceğim para 3 katına çıkacak. kol hem geniş bi bölge hem de yüzümden daha çok kıl var...
zararın meresinden dönersem kardır diye düşünerek iğneleniye başlayın derim maalesef lazer özellikle yüz kol gibi bazı bölgelerde çoğunlukla tam tersi sonuçlar doğuruyor bu lazer makinası iyiymiş deyip bir hata daha yapmayın tek çözüm İĞNELİ EPİLASYON

zararın meresinden dönersem kardır diye düşünerek iğneleniye başlayın derim maalesef lazer özellikle yüz kol gibi bazı bölgelerde çoğunlukla tam tersi sonuçlar doğuruyor bu lazer makinası iyiymiş deyip bir hata daha yapmayın tek çözüm İĞNELİ EPİLASYON
Zaten ben de diode a güvenmiyorum hepsi para tuzağg. Evet iğneliye çok para gidiyor ama en azından peşin gidiyor, yani yararını görmediği n/zararını gördüğün anda bırakma lüksün var. Ben bi yere öyle yaptım. Şimdi gittiğim yer daha iyi, hızlı, ucuz, önceki seansa göre farki az da olsa görebildim, bide iz bırakmıyor. Tabi orda yüzümü yaptırmad.m hiç. Yaptırdığımda o deneyimlerimi de paylaşacağm. Zaten şu anda benim için kollar önemli çünkü dedi.giniz gibi ters sonuç aldım. Vücudumun diğer yerlerinde böyle bir şey olmadığı için lazere devam ediyordum belki de . Belki de kollarımda böyle bişeyin başıma gelmesi gerekiyormuş gözlerimi açmam için. Neyse kısmet...

Vücudumun diğer o bölgelerine aylardır gitmiyorum ve gitmeyi de düşünmüyorum. Alt kollarım hiç alınmamış gibi. Üst bacaklarım da keza öyle. Alt bacaklarım tek tük de olsa çıkıyor. Göbeği mde de var ve göğüs bölgemde eskisi gibi çıkıyor.

Genital bölgemde de hiçbi değişiklik olmadı. Benim de deneyimlerim bunlardı. Bundan sonra ister alexandrite ister diode lazere gitmek isteyen 2 kez düşünsün. Yaptığınız tek şey para ödemek, vergi gibi. "ben kazım gel beni yol" demek gibi.

bu arada lazeri de tamamen kötü yapmayalım....hangi kıla hangi bölgede hangi epilasyon etkili olacağına doğru karar verip uygulama yaparsak hiç bir sorun yaşamayız....sonuçlar da yüz güldürücü olur.:KK5:

karınca yumurtası yeni doğduğunda veya ergenliğe girmeden işe yarıyormuş canım. şimdi bi faydası olmaz. bi arkadaşım yapmış daha da çoğalmış hatta. söyleyim de.

arkadalar benim lazer yapılalı bugün 10. gün genital dışında gözle görülür bir dökülme yok çıkan tüyler diken diken duruyor çok rahatsız edici hepsi birden dökülüp yeniden mi çıkıyor yoksa bir kısmı mı dökülüyor sadece bilmiyorum dökülmesini beklemeden kısaltmayı düşünüyorum hepsi dökülür mü beklesem mi bilemedim

X