lazer epilasyon sonrası adet ağrısına benzer ağrı

_Joey_

Guru
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2011
1.591
720
kızlar merhaba, bugün lazer epilasyon ilk seansıma girdim. çıktığımda birşeyim yoktu ama 1 2 saat önce hem karnım hem arka tarafım ağrıyor adet ağrısı gibi aynı. sizce neden böyle olmuş olabilir? acı çektiğim için kendimi çok kastım, umarım bununla ilgilidir. korkmaya başladım. hiç böyle ağrı çeken var mı?

kızlar merhaba, bugün lazer epilasyon ilk seansıma girdim. çıktığımda birşeyim yoktu ama 1 2 saat önce hem karnım hem arka tarafım ağrıyor adet ağrısı gibi aynı. sizce neden böyle olmuş olabilir? acı çektiğim için kendimi çok kastım, umarım bununla ilgilidir. korkmaya başladım. hiç böyle ağrı çeken var mı?

hem acı çektiğin için hem de soguk odada uzun süre çıplak kaldıgın için olabilir tatlım benim de kasmaktan agrıyo karnım

Epilasyon yapılırken çok mu acı oluyor

Merhabaa oncelikle cok gecmis olsun ayni sorunu ben de 2 aydir yasiyorum 8 ay once basladim lazere fakat son 2 seansa kadar soguk lazer yaptiriyordum sehir degisikligi yaptigim icin burada buz lazer bulabildim ilk seans sonrasi 3 defa kadin doguma gittim hatta ve hicbirinde bir seyim cikmadi buz lazerde 2. Seansimdan yaklasik 1 hafta once bu agrilarim kesilmisti dun yaptirdigim 2. Seans sonrasi yine bu agrilar basladi ve lazerle baglantili oldugunu dusunuyorum ama sixin bu yazinizdan baska bu konuyla baglantili hicbir sey yok internette sanirsam birakicam lazeri cunku dayanilabilecek bir agri degil, sizin lazer metodunuz nedir nerede yaptiriyorsunuz belki bir baglantisi vardir yanitlayabulirseniz cok sevinirim

X