Lazer Epilasyon Lazer Epilasyon

Ama sir agda veya iple almaktan baska caren yok. Dogumdan sonraya kaldi artik. Dogumdan sonra diod lazer yaptir derim. Bende yaptiriyorum.
Diod tan gerçekten memnun musun? Azaltıyor mu gerçekten? Ben 2 defa girdim çenem için ama aşırı canım yanmış ti

Diod tan gerçekten memnun musun? Azaltıyor mu gerçekten? Ben 2 defa girdim çenem için ama aşırı canım yanmış ti
Can yaniyor gercekten bu dogru. Butun yuz yaptiriyorum boynuma kadar. Biyik bolgesine geldimi zor tutuyorum kendimi. 2 seans 2 kontrol oldu daha. Inceldi gercekten. Buzlazer soprano ice diod utuleme benim ki. Benim cimbizla aynayi elime almadan disari cikamazdim. Cok sukur rahatim simdi. Cimbizdan 1000 kat iyidir.

Can yaniyor gercekten bu dogru. Butun yuz yaptiriyorum boynuma kadar. Biyik bolgesine geldimi zor tutuyorum kendimi. 2 seans 2 kontrol oldu daha. Inceldi gercekten. Buzlazer soprano ice diod utuleme benim ki. Benim cimbizla aynayi elime almadan disari cikamazdim. Cok sukur rahatim simdi. Cimbizdan 1000 kat iyidir.
Evet çok acıyo gerçekten. Eğer bende olduğum yerde aynı cihazda n bulursam doğumdan sonra yaptırım artık. Benim tüyleri m siyah değil. Ama sıklığı çok açık renkli ama sık yani.

Slm kizlar,
Bende hamileyim amayuzumde tuylenme artti, bacagimda yada kolumda azaldi sanki hormonlardan, bakalim dogumdan sonra napsam bilmiorum

Selam kızlar,

epilasyona başlayacağım ve görüştüğüm kadın vücudumu incelerken kollarıma bakıp kollarına da yapabiliriz dedi. Kollarımı normalde sir ağda ile alıyorum ve bir ay idare edebiliyorum. Kol tüylerim ince yapılı çok kalın değiller tenim ise esmer. Kullanacağı makine alexandrite ve bildiğim kadarıyla kollardaki tüylerin yapıları diğer bölgelere göre farklı ve kollarda uyuyan tüyler olduğunu okumuştum. Daha önce kollarına lazer yaptırıp kıllanması çoğalan oldu mu mesaj atarsanız sevinirim.

Selam kızlar,

epilasyona başlayacağım ve görüştüğüm kadın vücudumu incelerken kollarıma bakıp kollarına da yapabiliriz dedi. Kollarımı normalde sir ağda ile alıyorum ve bir ay idare edebiliyorum. Kol tüylerim ince yapılı çok kalın değiller tenim ise esmer. Kullanacağı makine alexandrite ve bildiğim kadarıyla kollardaki tüylerin yapıları diğer bölgelere göre farklı ve kollarda uyuyan tüyler olduğunu okumuştum. Daha önce kollarına lazer yaptırıp kıllanması çoğalan oldu mu mesaj atarsanız sevinirim.
Sakin sakin yaptirmayin. Alexandrite ince tuyleri tetikliyor cunku

Beşiktaşta o kadar yer gezdim koluma ve koltuk altıma tilia diye bir yere yaptırdım heöde 1200 liraya soyguncular şimdide nişantaşına taşınmış hiç bir sonuç alamadım sonra yüzüme liatris diye bir yere gittim daha fena yaptılar bacak ve genitalima gidiyorum şu an cosmoparkta 3seans oldu istediğim sonucu alamadım ve insana para gözüyle bakıyorlar ve kibarlıktan yoksunlar üye oluncaya kadar çok iyi davranıyorlar üye olduktan sonra eyvah diyeceğim şu ki gidin hastanede yaptırın

Merhaba kızlar ben uzun süredir lazer epilasyon düşünüyordum şimdi özel bir hastaneden fiyat aldım. Bacak (alt mı tamamı mı hatırlamıyorum) + genital + kol altı bin lira. "%80 azalma garantisi, kalan tüylerde seyrek ve ince olanlar. 8 seans gerektiğinde uzatabiliyoruz" dedi. Toplam 1000 tl. Ben hiç anlamam bu işlerden pahalı mı iyi mi sizce? Benim için önceliği cildimi yakmaması bundan korkuyorum yoksa tamamı gitmese de %80 bile iyi bir sonuç benim için. Nasıl emin olurum yakmayacağından, hangi makineler iyi mesela? Nelere dikkat etmem lazım :KK43:
Cihaz ipl dir bukadar ucuz olmasi kesinlikle bitmeyecek anlamina gelir cunku asil cihazlarda fiyat oranlari daha fazla iyi arastir derim

Cihaz ipl dir bukadar ucuz olmasi kesinlikle bitmeyecek anlamina gelir cunku asil cihazlarda fiyat oranlari daha fazla iyi arastir derim

Henüz yaptırmadım. Teşekkür ederim öneri için. Yaptırmadan cihaz isimlerini soracağım mutlaka.

X