Kontakt Lens lazer ile göz tedavisi esnasında göz rengi değişir mi?

aylindaffodil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2011
63
0
Gözlerim açık kahverengi ve birazda miyopum,renkli göz sevdalısı biri olarak şunu öğrenmek istiyorum.Zaten lazer ile gözlerimi çizdirip tedavi olmak istiyorum ancak bu esnada göz rengimde biraz yeşile doğru açılma olursa bu durum pek hoşuma gidecek.Lazer ile göz tedavisi esnasında göz rengi değişir mi yada farklı bir ton değişimi olabileceğine dair herhangi bir bilgisi olan var mı?

Gözlerim açık kahverengi ve birazda miyopum,renkli göz sevdalısı biri olarak şunu öğrenmek istiyorum.Zaten lazer ile gözlerimi çizdirip tedavi olmak istiyorum ancak bu esnada göz rengimde biraz yeşile doğru açılma olursa bu durum pek hoşuma gidecek.Lazer ile göz tedavisi esnasında göz rengi değişir mi yada farklı bir ton değişimi olabileceğine dair herhangi bir bilgisi olan var mı?

İlginç bir soru hiç aklıma gelmemişti,yarım ton açar mı acaba,zannetmiyorum öyle bir durum ama,belki gözden kaçacak kadar açar mı,merak ettim şimdi:KK53:

eşim ve ablam (eşimin ablası) bu ameliyatı oldular..eşimin gözleri mavi ,ablamın orta kahve idi,hala gözleri aynı ton ama ablamın 6 numara olan gözleri ,şuan keskin bıçak gibi.yani renkte değil ama görüşte değişim var:)

Çizdirme dediğimiz Lasik ameliyatı sadece numarayı düşürür . Göz rengini değiştirmez. Ancak göz rengini değiştirmek istiyorsan onu ameliyatı farklıdır

X