Lazer Maceram

folik

nickimin kenarı
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2013
5.950
2.647
Merhaba kızlar :KK3:
Nihayet ben de ışınlanmaya karar verdim :KK1: Uzun zamandır araştırıyordum ve benim gibi olan arkadaşlar olduğunu da biliyorum. İlgilenenler için bu süreci adım adım paylaşmak isterim. :KK9: Görüşmek üzere..

kesinlikle lazere bulaşmadan iğneli epilasyona git..benim gibi paran da umutların da yanmasın:KK20:
nasıl bir yere gideceğin de önemli sonuç için fakat iğneli en etkilisi..

kesinlikle lazere bulaşmadan iğneli epilasyona git..benim gibi paran da umutların da yanmasın:KK20:
nasıl bir yere gideceğin de önemli sonuç için fakat iğneli en etkilisi..

tavsiye için teşekkür ederim ama belli ki yanlış bir seçim yaptınız, ben uzun zamandır araştırıyorum. sonuç kötü olmayacaktır umarım. sizin maceranız nasıldı ki?

tavsiye için teşekkür ederim ama belli ki yanlış bir seçim yaptınız, ben uzun zamandır araştırıyorum. sonuç kötü olmayacaktır umarım. sizin maceranız nasıldı ki?

yanlış seçim değildi gittiğim yer, çok iyiydi hala da giderim güvenip fakat benim demek istediğim lazer tam olarak bitirmiyor..ben sana çevremden gördüklerim ve burdan okuduklarım çerçevesinde tavsiyede bulundum..karar senin tabi:KK14:

yanlış seçim değildi gittiğim yer, çok iyiydi hala da giderim güvenip fakat benim demek istediğim lazer tam olarak bitirmiyor..ben sana çevremden gördüklerim ve burdan okuduklarım çerçevesinde tavsiyede bulundum..karar senin tabi:KK14:

Hmm, şimdi anladım, evet %100 bitmediği konusunda bilgim var. ama iğneli için vaktim yok malesef. belki lazer süreci bitince geride kalanlar için düşünebilirim iğneliyi. teşekkürler!

Evime yakın iyi bir lazer merkezi bulunmasına rağmen fiyat farkından dolayı farklı bir lazer merkezini tercih ettim. Telefonda görüştüm ve ilk randevuma 1 haftadan az kaldı. Şimdiden çok heyecanlıyım. :KK52:

iğneliyi bilmiyorum ama normal lazer epilasyon da kesinlikle faydalı! özellikle beyaz tenli siyah tüylüyseniz.

Evet normal lazer epilasyon. tüm vücut istiyorum. açık tenli siyah tüğlüyüm ama inşallah artık tüğsüz olucam :KK52: :KK12:

Evet normal lazer epilasyon. tüm vücut istiyorum. açık tenli siyah tüğlüyüm ama inşallah artık tüğsüz olucam :KK52: :KK12:

inan ki, eğer şansın yaver giderse daha ilk seanstan itibaren rahat etmeye başlıcaksın. şuan benim kıl tüy derdim kalmadı, almıyorum çünkü çıkmıyor :KK70: 2 seans girdim daha 8 seans bitince nolur bilemiyorum :KK70:

inan ki, eğer şansın yaver giderse daha ilk seanstan itibaren rahat etmeye başlıcaksın. şuan benim kıl tüy derdim kalmadı, almıyorum çünkü çıkmıyor :KK70: 2 seans girdim daha 8 seans bitince nolur bilemiyorum :KK70:

çok özendimmm :KK76: benim de bitsin artık yün derdim benim de :21: randevuyu iple çekiyorum!!

kızlar ben bugun ongorusmeye gittim tek seans tüm bacak 500 lira sizce pahalı mı 6,7 seans gidicem düşünürsek 3000 tl tüm bacak biraz pahalı geldi bana :44:

kızlar ben bugun ongorusmeye gittim tek seans tüm bacak 500 lira sizce pahalı mı 6,7 seans gidicem düşünürsek 3000 tl tüm bacak biraz pahalı geldi bana :44:

Canım ben Ankara'da 3 makinalı bir merkezde tek seans tüm bacak, koltuk altı ve genital 500 lira veriyorum peşin. Gerçi henüz bir seans gittim. İlk seansta da alex candela kullanıldı. Yani çok gibi bence.

teşekkür ederim cnm bi kaç yerle daha görüşeyim en iyisi:nazar:

Forumdan okuduğum kadarıyla bir kaç makine bulunan yere gitmen daha iyi olabilir. Ben çok fazla gezdim öyle karar verdim. Gerçi kararım ne kadar doğru şu an anlayabilecek durumda değilim ama. :)

nihayet ilk randevuma gidebildim hihohhoyt :KK8: her şey umduğum gibiydi, ön araştırma yapmak acımı hafifletmedi belki ama işimi kolaylaştırdı :KK14: bacaklarda belli bölümlerde acı hissettim, genital tahminimden fazla değildi, normal epilasyon ya da ağdada ne kadar acıyabilirse o kadar işte.. koltukaltı en çabuk biten işlem olması hasebiyle beni yormadı. kollara gelinceee :KK25: bilhassa bebek teni gibi yumuşak olan iç kısımları :KK25: o ne acıydı öyle anlatamam, gözlerim doldu resmen! sonuç derseniz :KK52: her şey yolunda! :KK51:

Lazer epilasyon yaptıran arkadaşlar, gittiğiniz merkezde dijital spektrofotometre ile cilt tayini yapıldı mı? bilgilendirirseniz sevinirim... :KK54:

Arkadaşlar bacak genital kol altı için 500 tl çok fazla.hele sadece bacak ve tek seans uçuk bir rakam bence..Araştırmanızı tavsiye ederim.Ben komple bitene kadar 200 tl ye yaptırıyorum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

3. seansımı 3 gün önce yaptrıdım canım MAHAŞALLAH diyelim kıllar tüye dönüşüyor yavaş yavaş :KK66:

Değerli Arkadaşlar ben Ankara'da yaşıyorum. Yıllar önce alexsander lazer yapan bir yere gittim. Önce alt bacağıma koltuk altım ve genital bölgeye lazer yaptırdım. Sonuç çok iyiydi. Sonrasında bu lazer çeşidinin bütün tüylere de etkisi olacağını gidermese de sarartacağını söylediler. İyi ki yüzüme bu lazeri uygulatmadım ancak kalçalarım, üst bacak, kollarım, omuzlarım birkaç uygulamadan sonra uzun, siyah ve sert kıllar şeklinde çıktı. Yaklaşık on yıldır bu derdi çekiyorum. Kıllarım öyle siyah ve şekilsiz çıkıyor ki rabbim kimselere böyle bir hayal kırıklığı yaşatmasın. Yaklaşık üç yıl önce bir süre özel hastaneye gittim cihazları Nd-Yag hiçbir sonuç vermedi. Şimdiyse 2 yıla yakındır Tunalı Hilmi'de Diod ütüleme yapan bir güzellik merkezine gidiyorum. Paramı peşinen aldılar. Onca seanstır sürekli jilet yaptılar. Epeydir gitmeme rağmen hiçbir şey değimedi bilakis gittikçe kıllar daha da kötü oldu cildimin yapısı bozuldu. Kalça bölgem arka üst bacağım batıklar ve kötü bir cilt görünümüne büründü. Ben daha bekarım ancak psikolojim mahvoldu. Evlenmek anne olmak istiyorum böyle kendime çok güvensizim. Bu ülkede bir çare yok mu? Bu kadar geniş bölgelere iğneli epilasyon da yaptıramam. Çok acılı olur üstelik derim kabuk bağlayıp iyice mutsuz bedbaht olurum. Allah aşkıyla melekler aşkıyla bana yardım edin. Eğer etkili bir yol bulunursa Rabbim sizlere en güzel şeyleri nasip etsin.

Son düzenleme:
gittiğim yeri fiyat uygun olduğu için tercih ettiğimi burada yazmıştım ama şimdi fiyattan daha önemli gördüğüm şeyler ve beni rahatsız eden tutumlardan dolayı değiştiriyorum. 3 kuruş fazla olsun, insan olduğunuzu hissedin. :KK16: benden söylemesi :KK34: bu arada ilk seansımın üzerinden 1 ay geçti ama hala tüylerim çıkmadı, almama gerek bile yok. şimdilik durum bu! kolay gelsin hanımlar :KK3:

X