Lazer Maceram

folik

nickimin kenarı
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2013
5.903
2.624
Merhaba kızlar :KK3:
Nihayet ben de ışınlanmaya karar verdim :KK1: Uzun zamandır araştırıyordum ve benim gibi olan arkadaşlar olduğunu da biliyorum. İlgilenenler için bu süreci adım adım paylaşmak isterim. :KK9: Görüşmek üzere..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1079 gün geçti.

selen16

hayırlı bir kapı aç Rabbim..
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2012
3.901
174
kesinlikle lazere bulaşmadan iğneli epilasyona git..benim gibi paran da umutların da yanmasın:KK20:
nasıl bir yere gideceğin de önemli sonuç için fakat iğneli en etkilisi..

folik

nickimin kenarı
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2013
5.903
2.624
kesinlikle lazere bulaşmadan iğneli epilasyona git..benim gibi paran da umutların da yanmasın:KK20:
nasıl bir yere gideceğin de önemli sonuç için fakat iğneli en etkilisi..

tavsiye için teşekkür ederim ama belli ki yanlış bir seçim yaptınız, ben uzun zamandır araştırıyorum. sonuç kötü olmayacaktır umarım. sizin maceranız nasıldı ki?

selen16

hayırlı bir kapı aç Rabbim..
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2012
3.901
174
tavsiye için teşekkür ederim ama belli ki yanlış bir seçim yaptınız, ben uzun zamandır araştırıyorum. sonuç kötü olmayacaktır umarım. sizin maceranız nasıldı ki?

yanlış seçim değildi gittiğim yer, çok iyiydi hala da giderim güvenip fakat benim demek istediğim lazer tam olarak bitirmiyor..ben sana çevremden gördüklerim ve burdan okuduklarım çerçevesinde tavsiyede bulundum..karar senin tabi:KK14:

folik

nickimin kenarı
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2013
5.903
2.624
yanlış seçim değildi gittiğim yer, çok iyiydi hala da giderim güvenip fakat benim demek istediğim lazer tam olarak bitirmiyor..ben sana çevremden gördüklerim ve burdan okuduklarım çerçevesinde tavsiyede bulundum..karar senin tabi:KK14:

Hmm, şimdi anladım, evet %100 bitmediği konusunda bilgim var. ama iğneli için vaktim yok malesef. belki lazer süreci bitince geride kalanlar için düşünebilirim iğneliyi. teşekkürler!

folik

nickimin kenarı
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2013
5.903
2.624
Evime yakın iyi bir lazer merkezi bulunmasına rağmen fiyat farkından dolayı farklı bir lazer merkezini tercih ettim. Telefonda görüştüm ve ilk randevuma 1 haftadan az kaldı. Şimdiden çok heyecanlıyım. :KK52:

Joey_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2011
940
27
iğneliyi bilmiyorum ama normal lazer epilasyon da kesinlikle faydalı! özellikle beyaz tenli siyah tüylüyseniz.

folik

nickimin kenarı
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2013
5.903
2.624
Evet normal lazer epilasyon. tüm vücut istiyorum. açık tenli siyah tüğlüyüm ama inşallah artık tüğsüz olucam :KK52: :KK12:

Joey_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2011
940
27
Evet normal lazer epilasyon. tüm vücut istiyorum. açık tenli siyah tüğlüyüm ama inşallah artık tüğsüz olucam :KK52: :KK12:

inan ki, eğer şansın yaver giderse daha ilk seanstan itibaren rahat etmeye başlıcaksın. şuan benim kıl tüy derdim kalmadı, almıyorum çünkü çıkmıyor :KK70: 2 seans girdim daha 8 seans bitince nolur bilemiyorum :KK70:

folik

nickimin kenarı
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2013
5.903
2.624
inan ki, eğer şansın yaver giderse daha ilk seanstan itibaren rahat etmeye başlıcaksın. şuan benim kıl tüy derdim kalmadı, almıyorum çünkü çıkmıyor :KK70: 2 seans girdim daha 8 seans bitince nolur bilemiyorum :KK70:

çok özendimmm :KK76: benim de bitsin artık yün derdim benim de :21: randevuyu iple çekiyorum!!

barbizeynep

Guru
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2007
305
3
kızlar ben bugun ongorusmeye gittim tek seans tüm bacak 500 lira sizce pahalı mı 6,7 seans gidicem düşünürsek 3000 tl tüm bacak biraz pahalı geldi bana :44:

biseydiyo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2014
16
0
kızlar ben bugun ongorusmeye gittim tek seans tüm bacak 500 lira sizce pahalı mı 6,7 seans gidicem düşünürsek 3000 tl tüm bacak biraz pahalı geldi bana :44:

Canım ben Ankara'da 3 makinalı bir merkezde tek seans tüm bacak, koltuk altı ve genital 500 lira veriyorum peşin. Gerçi henüz bir seans gittim. İlk seansta da alex candela kullanıldı. Yani çok gibi bence.

biseydiyo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2014
16
0
teşekkür ederim cnm bi kaç yerle daha görüşeyim en iyisi:nazar:

Forumdan okuduğum kadarıyla bir kaç makine bulunan yere gitmen daha iyi olabilir. Ben çok fazla gezdim öyle karar verdim. Gerçi kararım ne kadar doğru şu an anlayabilecek durumda değilim ama. :)

folik

nickimin kenarı
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2013
5.903
2.624
nihayet ilk randevuma gidebildim hihohhoyt :KK8: her şey umduğum gibiydi, ön araştırma yapmak acımı hafifletmedi belki ama işimi kolaylaştırdı :KK14: bacaklarda belli bölümlerde acı hissettim, genital tahminimden fazla değildi, normal epilasyon ya da ağdada ne kadar acıyabilirse o kadar işte.. koltukaltı en çabuk biten işlem olması hasebiyle beni yormadı. kollara gelinceee :KK25: bilhassa bebek teni gibi yumuşak olan iç kısımları :KK25: o ne acıydı öyle anlatamam, gözlerim doldu resmen! sonuç derseniz :KK52: her şey yolunda! :KK51: