Lazer Epilasyon Lazer öncesi ağrı giderici krem önerisi alabilir miyim?

dryfc

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2014
2.568
1.628
34
Arkadaşlar koltuk altı bacak bölgesinde uygulama yapılırken hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. Ancak bikini bölgesinde yaşadığım acı tarif edilemez. Birkaç yıl önce gittiğim lazerde hiçbir bölgemde faydasını görmedim. Ancak yeni başladım başka bir merkezde buz lazere. Yine bikini bölgesinde inanılmaz acı hissettim ve devam edemedim. Doğru düzgün uygulanamadı benim acı çekmemden dolayı. Seans öncesi kullanabileceğim bir krem önerir misiniz? Anestol pomad kullandığımda aşırı sürdüğüm için bende taşikardi yapmıştı seneler önce. Korkumdan artık cesaret edemiyorum tekrar denemeye. Uygun fiyatlı ve faydasını gördüğünüz anestezi kremi var mı? Sprey de olabilir.

Evol krem kullanıyorum ben baya memnunum. Yarım saat sonra falan etki göstermeye başlıyor güzel uyusturuyor. Tabi bunyeden bünyeye değişiyor

Evol krem kullanıyorum ben baya memnunum. Yarım saat sonra falan etki göstermeye başlıyor güzel uyusturuyor. Tabi bunyeden bünyeye değişiyor
Çok teşekkür ediyorum cevabınız için. Nereden bulabilirim kremi? İnternette ya da eczanelerde satışı var mı?

İçeriğini bulamadım bir yerde. Etken maddesi ne olarak yazıyor acaba?
IMG_20200727_114534.jpg içindekiler kısmında bunlar yaziyor 😊

X