Oftalmoloji - Göz Hastalıkları Lazer vb. Göz Ameliyatı Tavsiyesi

Siz nerde ve en önemlisi hangi yöntemle operasyon oldunuz acaba

Okudum, okudum, okumaz olaydım sikayetvar'ı xa okudum. Şikayetler de çok, o nedenle kararsız kalıyorum...

Belki de en çok operasyonu yapan hastane orasidir Türkiye'de bilemiyorum ancak sikayetvar'da en çok şikayet bunlara yazılmış. Biraz korktum dünya göz hastanesinden

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim
Orası devlet hastanesi olarak mı operasyon yapıyor

Ayy ben de çok istiyorum lakin gözüm 1.5 miyop tamam az ama ben gözlüksüz yaşayamıyorum ki. Keşke düşük derecede de yapsalar ama olmuyormuş yani yapılsa da6 aya eski haline dönüyormuş düşük numaralarda

Merhaba, izmirdeyim ve iki ay önce yakın bir arkadaşıma LASEK yaptırdık. Tüm süreç boyunca yanındaydık. Benim anladığım ilerde göz numarası büyüyenler ve ameliyat iyileşme süresi uzayanlar daha eski Teknolojilerle operasyon geçirenler.
Arkadaşım Ekol gözde esat çınar beye yaptırdı. Önce ayrıntılı muayane edip gözünün uygunluğunu tane tane anlatıyor. Olası riskleri anlatıyor. Ameliyat sonrası 6 7 saatlik bir baş ağrısı yanma batmadan sonra ertesi gün güneş gözlüğü ile normal hale dönüyor gözleriniz. Bir hafta sonra da tamamen geçmiş oluyor her şey görmeniz normalleşiyor.
Benim arkadaşım Esat beyden çok memnun kaldı. Kaşkalooğlu mesela peşin 8 bin, taksitle 9 bin demişti Lasek için üstelik prof ünvanlı hekimlere yaptırmak isterseniz de 12 bin fiyat veriyor. Piyasa araştırması yaparak en uygunu ekole karar vermişti o da.
Esat bey 7 bin fiyat vermişti ama biz sağlık çalışanı olduğumuz için 6 bine indirdi. Fiyat konusunda esnek olduğunu zaten duymuştuk.
Bence çok konforlu ve başarılı bir operasyon oldu. Size de şimdiden geçmiş olsun.

kuzenim yaptırdı ama 2 sene sonra tekrar gözlük takmak zorunda kaldı hala da takıyor.iyi araştırın yaptırmadan önce en az 3 doktora görünün

Çok teşekkürler verdiğiniz bilgiler için. Ekolü düşünüyordum, nokta atışı oldu söyledikleriniz

yok ya yaptırmadım, olumsuz yorumlar keyfimi kaçırdı. şimdilik kalsın dedim. aslında gözlükten de kurtulmak istiyorum ama henüz bir girişimde bulunamadım :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…