Lazer Epilasyon Lazer yanığı sonrası beyaz lekeler

shn_es

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2018
12
1
32
Merhaba kızlar, Kadıköy Nova Estetik Lazer de tüm vücudum yandı. Şubat ayında ilk seansımda yaktılar. Üstelik doktor kontrolünde bir merkez. (dr. Suzan Murat) İlk önce kabuk bağladı yaralar. Sonra kabuğun altından bembeyaz bir deri çıktı. üç ay oldu izler hala aynı. Daha önce böyle yanan var mı acaba? Geçti mi izleriniz? krem önerisi olan var mı?
7ad0370f-1fd9-4c13-98b1-f97b28cfa208.jpg

eski konularda vardı böyle bir şey. Normal değil bence. Uzmanınıza sordunuz mu?

kendisi sadece geçer diyor kese yap diyor. ama bana hiç geçecekmiş gibi gelmiyor. zaten o da 3 aya geçer demişti üç ay sonra durum fotoğraftaki gibi

dermataloga da gittim tabiki contractubex krem verdi. lazer için gittiğim yerin doktoruna söyledim içim rahat etmediği için başka bir doktora gittiğimi bu kremi verdiğini. kesinlikle kullanma bu kremi dedi benim dediğim dışında bir tedavi uygularsan sorumluluk kabul etmem dedi. öyle olunca ben de kullanmadım kremi.

cnm bende 1 hafta önce lazerden tüm bacakalrım yandı benek benek lekeler oluştu ve güzellişk salonunu dava ettim..sende hakkını ara

Merhaba, benim de bacaklarımı alex epilasyon sırasında yaktılar. Önce kızarıktı sonrasında kabuk bagladı, kabuklar düstü fakat altından bembeyaz deri geldi. Renk esitsizligi olustu, gecer mi bu izler renk esitleniyor mu sonradan? Simdi yaz da geldi gunesten korumak mı gerekir yoksa az az guneslendikce mi esitlenir bilmiyorum :KK43: pigment ölmesi gibi bi durum olabilir mi kalıcı bi durum olmasında korkuyorum :KK43:

Merhaba kızlar, Kadıköy Nova Estetik Lazer de tüm vücudum yandı. Şubat ayında ilk seansımda yaktılar. Üstelik doktor kontrolünde bir merkez. (dr. Suzan Murat) İlk önce kabuk bağladı yaralar. Sonra kabuğun altından bembeyaz bir deri çıktı. üç ay oldu izler hala aynı. Daha önce böyle yanan var mı acaba? Geçti mi izleriniz? krem önerisi olan var mı?
Eki Görüntüle 2145010

Merhaba, bir ustteki mesajda yazdıgım gibi benim de bacaklarım alexandrite lazer sonucu yandı. Kabuklar döküldügünde bembeyaz deri geldi renk esitsizlikleri var suan. Siz bir cozum bulabildiniz mi?

cnm bende 1 hafta önce lazerden tüm bacakalrım yandı benek benek lekeler oluştu ve güzellişk salonunu dava ettim..sende hakkını ara

Benim de bacaklarımı yaktılar ne yazık ki :KK43: once kırmızı benek benek lekeler olustu sonra kabuklandı, kabuklar dustugunde de bembeyaz deri geldi renk esitsizligi var simdi :KK43: davayı nasıl actınız bilgi verirseniz cok sevinirim.

Benim de bacaklarımı yaktılar ne yazık ki :KK43: once kırmızı benek benek lekeler olustu sonra kabuklandı, kabuklar dustugunde de bembeyaz deri geldi renk esitsizligi var simdi :KK43: davayı nasıl actınız bilgi verirseniz cok sevinirim.
konuya dahil oldum ama ilk gidip hastaneden bir rapor alın sonra bir avukuta danışıp savcılığa gidin ilgileniyorlar zaten

Benimde bacagimi yaktilar ama benim ki sizinkinin aksine kapkaraydi...her dusta kese yapiyorum rengi giderek açılıyor ama hala siyah lekeler..benimki neden siyah acaba

Benimde bacagimi yaktilar ama benim ki sizinkinin aksine kapkaraydi...her dusta kese yapiyorum rengi giderek açılıyor ama hala siyah lekeler..benimki neden siyah acaba
Merhaba, ya koyu renk yada beyaz lekeler oluyormus.. şuan için benimkinde bir gelişme yok umarım sizinki geçer..

Merhaba, ya koyu renk yada beyaz lekeler oluyormus.. şuan için benimkinde bir gelişme yok umarım sizinki geçer..
Öyle mi bunu bilmiyordum...benim simsiyah olmustu suan hala oyle ama sanki giderek aciliyor gibi rengi bana gececek dedi lazeri yapan kişi

Eki Görüntüle 2145010
Oncelikle gecmis olsun benim yakin bir arkadasimin da kollari boyleydi.Kese yapmisti uzun zaman aldi ama duzeldi gunesten koruyun krem surmeden cikmayin.Biz sikayette bulunmustuk kurumu.Saglik bakanligi boyle konular hakkinda cok yardimci oluyo bilmenizde fayda var.

Merhaba benimde üç hafta önce yandı kabuklarım düştü alttaki deri bembeyaz sizin yanıklarınız geçti mi lütfen cevaplayın

Eki Görüntüle 2145010
slm canim ayni durumda benim suan ayni lekeler bendede kaldi 5hafta gecti ama bir deyisiklik yok
senin lekeler gectimi insallah gecmistir neler yaptin? lütfen daha bu forumdaysan cevap yaz yardima ihtiyacim var

daha forumdamisin bilmiyorum ama bayaz lekelerin gectimi? aynisi benim basimada geldi tamamen gecicekmi bu lekeler merak ediyorum

Merhaba canım ne yaptın izlerin geçti mi? Geçtiyse eğer ne uyguladın ? Bende de aynı durum var daha sık şekilde berbat duruyor 4 bucuk ay olacak geçmedi 😞

Eki Görüntüle 2145010

X