Lazer Epilasyon Lazerden hemen sonra jilet kullanılır mı?

sweet_lady90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2011
5
0
merhabalar. ben istanbulda özel bir hastanede yüz ve göbek bölgesi için lazere başladım. sanırım adı diod elos'tu. çenemdeki tüyler siyah ve çok ince değil. yapılırken çok acı hissettim. ama hala yüzümde duruyorlar :KK43: ne zaman dökülmeye başlarlar? gerçi 2 hafta sonra kontrol seansım var. ama görüntü çok kötü gözüktüğü için yüzümdekileri jiletle kısalttım. lazerden sonra jiletle kısaltmak tedaviyi olumsuz mu etkiler? cevaplar için şimdiden teşekkürler.

merhabalar. ben istanbulda özel bir hastanede yüz ve göbek bölgesi için lazere başladım. sanırım adı diod elos'tu. çenemdeki tüyler siyah ve çok ince değil. yapılırken çok acı hissettim. ama hala yüzümde duruyorlar :KK43: ne zaman dökülmeye başlarlar? gerçi 2 hafta sonra kontrol seansım var. ama görüntü çok kötü gözüktüğü için yüzümdekileri jiletle kısalttım. lazerden sonra jiletle kısaltmak tedaviyi olumsuz mu etkiler? cevaplar için şimdiden teşekkürler.

tüyler dökülürdü 1hadftadan sonra.keşke makasla kesseymişsin.lazerden sonra jilet vurma bence bir daha kıl köklerini etkiler.benim gittiğim yerde öyle söylenildi jilet vurmuyorum hiçbi şekilde.

Ben lazerden sonra dökülmeyen tüyler içim jilet uyguladım, bazen aralarda da uyguluyorum. Daha iki seansa gittim ama kısaltmanın bir zararını görmedim tüylerim gayet azaldı şimdiden. Gittiğim merkezde söylediklerine göre seans aralarında 1-2 defa jilet uygulayabilirmişim, yine de çok kullanmamaya dikkat etmeliymişim.

aynı olay bende de var 4gün geçti dökülmedi doğal olarak.ben ama mecburenmakineyle kısaltçam bugun.mantıken eğer onların kökleri yandıysa ve 15gün içinde derinin altından yanmış kıl kökü kendini dışarı atacaksa benim uçlarından kısaltmamaın hiç bir sakıncası olmaz :)

bencede en mantıklısı makasla uçtan kısaltmak ben bugün gittiğim yeri arayıp sordum kız dediki bi defalık yapabilirsin ama yapmasan daha iyi olur kısaltman daha iyi. ben 2.seansıma gitmeden önce jilet vurmicam sadece kısaltıcam

Merhaba arkadaşlar,
Ben 8 gün önce bacaklarım için 5. seansıma gittim. İşlem gördüğüm cihaz Alexandrite. Kıllarımın bir kısmı dökülmeye başlamıştı, ama malum yaz, uzayanlar beni rahatsız etti ve ben de jilet yaptım. Sizce kılların dökülme süreci -15 günü uzatmış olabilir miyim?

X