Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları leke sorunu

kızlar bim de satılan sarı renkte güldal var..valla çözümü onda buldum..bildiğiniz çamaşır suyu ama %80 renklilere zarar vermiyor..nasıl oluyor bilmiyorum oluyor işte..çok da ucuz..yalnız suya basmak yerine direkt lekenin üstüne dökün.elinizle çitileyin durulayın tamamdır...

kızlar bim de satılan sarı renkte güldal var..valla çözümü onda buldum..bildiğiniz çamaşır suyu ama %80 renklilere zarar vermiyor..nasıl oluyor bilmiyorum oluyor işte..çok da ucuz..yalnız suya basmak yerine direkt lekenin üstüne dökün.elinizle çitileyin durulayın tamamdır...

ciddimisin ben onu hep alırım ama banyo wc temizliğinde kullanıyordum çamaşırda da denicem saol

ciddimisin ben onu hep alırım ama banyo wc temizliğinde kullanıyordum çamaşırda da denicem saol

dene hayatım..ben çözümü onda buldum...valla renklilere de pek birşey yapmıyor...30 tane yıkadıysam 2-3 tanesinin rengi açıldı...yalnız dediğim gibi direkt lekenin üzerine dök..çitile..durula...kosla / ariel filan hikaye..hele ariel ellerimi mahfetti benim...içinde nasıl bir kimyasal varsa...

yaaa bende hacı sakır granulmatık kullanıyorum...guzel leke cıkaranlar var ama kımyasalları fazla degılmı bebeklerımız ıcın zararlı degılmı leke cıkmasada olur napııım :KK43:

ben leke çıkarmada ankara sodamatik kullanıyorum, özellikle beyaz çamaşırlarda çok işe yarıyor... içerisinde leke çıkarmaya yarayan kimyasalda perkarbonat yani aktif oksijen gücü diye söylerler ya o işte... hem daha uygun fiyatı kosla yada domestosa göre...

X