Lenf kanseri olanlar

Evet şuan için kötü bir hücreyle karşılaşmadıklarını söylediler ama tanı koyulsa daha mutlu olacağım artık
Ay canım benim bu bile çok güzel bı haber ama hamd olsun iyi çıkmış bak.Sen daha kötüsünü düşünüyordun ama öyle olmadı bak çok şükür ki

Evet şuan için kötü bir hücreyle karşılaşmadıklarını söylediler ama tanı koyulsa daha mutlu olacağım artık
Ay canım benim bu bile çok güzel bı haber ama hamd olsun iyi çıkmış bak.Sen daha kötüsünü düşünüyordun ama öyle olmadı bak çok sukur
Evet birazdan arayacaklarmış sabırsızlıkla bekliyorum vallahi
Ay hemen yaz kuzum benimde gözüm burda hep.Guzel haberler 💐

Ay canım benim bu bile çok güzel bı haber ama hamd olsun iyi çıkmış bak.Sen daha kötüsünü düşünüyordun ama öyle olmadı bak çok sukur

Ay hemen yaz kuzum benimde gözüm burda hep.Guzel haberler 💐
Aradılar cuma günü gideceğim bazı testler yapılacakmış olmazsa üniversite hastanesine sevk vereceklermiş artık 😘

Eşim kanserdi iyileşsin diye 2 sene baktım bebek gibi sonra aldattı boşanıyoruz 20 yaşında beni hasta ettiler yani :/
iyileşti mi peki o?
ben de yenş boşandım ben de çoküzldm yıprandım şu süreçte,
benm de ondan çıktı sanırım, ben de zayfladım, 1,5 yıldır bu süğreçlerdeyim, herkes çok zayfladın diyor bunu duymka hoşuma gitmiyor

iyileşti mi peki o?
ben de yenş boşandım ben de çoküzldm yıprandım şu süreçte,
benm de ondan çıktı sanırım, ben de zayfladım, 1,5 yıldır bu süğreçlerdeyim, herkes çok zayfladın diyor bunu duymka hoşuma gitmiyor
Evet iyileşti sadece kontrole gidiyor banada dediler çökmüşsün ne oldu diye sanırım hayat herkese adil davranmıyor

X