Lenf kanseri olanlar

merhabalar, bizde aynı süreçlerden geçtik. önerebileceğim çok iyi bir doktor var arkadşlar. yardımcı olmak isterim bana mesaj atabilirsiniz.

nasıl belrszlk?
ne diye geliyo evin önüne,
beni affet mi diyor
telefonda konuşuyor musunz
Belirsizlik hem ayrılmamı istemiyor başkası olmasın hayatımda diye hemde bana iyi davranmayı becerip yanımda duramıyor yani yok her yerden engelledim konuşulacak birşey kalmadı ki artık ben hastayken beni umursamadı şimdi gelip iştediği kadar içip bağırsın ama ben bana yapılanı yutmak istemiyorum artık

Belirsizlik hem ayrılmamı istemiyor başkası olmasın hayatımda diye hemde bana iyi davranmayı becerip yanımda duramıyor yani yok her yerden engelledim konuşulacak birşey kalmadı ki artık ben hastayken beni umursamadı şimdi gelip iştediği kadar içip bağırsın ama ben bana yapılanı yutmak istemiyorum artık
haklıısn
bazı şeyleri sindrmek gereçkten çok zor

evet cidden zor boşanmak
benm bir de evladım var ama zaten biz de yıllardr sorunlu bir evlilik yaşadık...
çocuk sevncm de kursağımda kaldı
Evet çocuk olunca daha zorlu bir süreç oluyor ama biz kadınlar çok güçlüyüz herşeyi başarırız emin olun olmayanın yerine Allah bizim için o kadar güzel şeyleri bekletiyor ki hayırlısı olan neyse o yoldan yürütsün Allâh hepimizi

X