lens almak istiyorum acil yardım

gamze159

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
313
1
kızlar öncelikle meraba bn gamze lens almak istiyorum. numaralı renkli.gözlerim ela kumralım.bana hangi renk yakışır.hangi markayı öneriyosunuz?

renkli ve numaralı lens kullanan var mı aranızda?

Gamzecim merhaba.Ben yıllarca numaralı renkli lens kullandım.Sonra lazer olunca bıraktım.
benim de gözleri ela ve kumralım. Gözlerim öyle bir ela ki yeşile çalanlardan. O yüzden su yeşili diye bi renk kullandım. Çok ama çok güzeldi.... Bosh & Lomb kullandım ben.

çok teşekkür ederim canım.
b&l diyosun yani iyi bi marka dimi canım?
ben gri renk yada şeffaf düşünüyodum.

sence bizde gri renk nasıl durur?
çok teşekkür ederim cevap verdiğin için :))

renkli, numaralı farketmez lenslerin kralı b&l bence. hem batma yapmıyo, hem oksijen geçirgenliği yüksek, hemde gözü kurutmuyo. ilk lens kullanışın olucaksa şeffaf al bence, renkli olaylarına girme. alıştıktan sonra renklisini de alırsın. gözlerin elaymış zaten renkliye ne gerek var.

illa renkli alıcam diyosan da b&l grey hoşuma gidiyor benim. kullanan arkadaşlar varsa sana yardımcı olsunlar. ya da b&l light green kullanabilirsin yakışır bence.

Cnm özel takmıcaksan yani gözlükten kurtulmak amacıyla kullanıcaksan benim gibi, renkliyi falan bi yana at derim...
Bende heveslenmiştim ama renkli şeffaf kadar net olmuyormuş, bidahada hiç düşünmedim renkli falan..şeffaflardan gayet memnunum, 2 seneden fazla bi süredir sürekli olarak kullanıyorum..
Sana marka öneremicem ben en iyi doktorun karar verir buna göz yapına bağlı olarak...

X