Lens Yokken Gözümde Batma Oluyor Yardım Edin =(

rapunzel0316

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2009
1.086
13
B&L numarasız renkli lens kullanıyorum ama arada bir takıyorum,kaç gündür de takmamıştım bugün sabah uyandığımda gözümde bi batma hissettim,temizlemeye çalıştım ama hiçbirşey yok gözümde.Ama birşeyle batıyor gibi acıyor.Panik oldm peçeteyme falan birşey var mı diye bakmaya calıştım ama gözümün köşesinde beyaz kısmında zar gibi birşey kayıyor gibi peçeteyle dokununca.Korktum bu normal birşey mi? Daha önce hiç dikkat etmemiştm gözümüzde zar mı var yoksa ben de mi sorun var lütfen yardım edin okul dolayısıyla doktora gitme şansım da yok=( Böyle bir şeyle karşılaşanınız oldu mu?

B&L numarasız renkli lens kullanıyorum ama arada bir takıyorum,kaç gündür de takmamıştım bugün sabah uyandığımda gözümde bi batma hissettim,temizlemeye çalıştım ama hiçbirşey yok gözümde.Ama birşeyle batıyor gibi acıyor.Panik oldm peçeteyme falan birşey var mı diye bakmaya calıştım ama gözümün köşesinde beyaz kısmında zar gibi birşey kayıyor gibi peçeteyle dokununca.Korktum bu normal birşey mi? Daha önce hiç dikkat etmemiştm gözümüzde zar mı var yoksa ben de mi sorun var lütfen yardım edin okul dolayısıyla doktora gitme şansım da yok=( Böyle bir şeyle karşılaşanınız oldu mu?

Büyük ihtimalle alerji olmuştur.Benim bir kere aynısı gibi oldu.Doktora gittim göz kapağımın altında pütürcükler oluşmuş dedi.onlar batıyor dedi gözüne.damla falan verdi geçti.Tabiki kızkardeşim benim sürmemi kullandığı için ondan geçmişti banada.bunu sonradan farkettim.Birde geçen gün farklı solüsyonları üstüste kullandığım için yine ayzı sorunu yaşadım ama bin beterini.Doktora gitmedim bu defa.Kendiliğinden geçti gibi.Ama hala uyurken batma hissediyorum hafif.Buna rağmen llenslerimi taktım yine.umarım bişey olmaz.Bende senin gibi doktora gidemiyorum.Bir iki gün bekle azalma varsa takma kafana.Ama batma devam ediyosa ve çok rahatsız ediyosa bi doktora görün opalcim.:1hug:

Aslında her an batma olmuyor ama bi anda başlıyor 1 saat batıyor sonra geçiyor ertesi gün tekrar başlıyor, 2 gün oldu umarım geçer saol cnm a.s.

X