Leslie Sansone ile yürüyorum

blackcat07

Guru
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2012
329
227
Kızlar merhaba. Ben 1.55 m boyunda 48 kg ağırlığında bir kadınım. Aslında boyuma göre kilom gayet iyi ancak evlendiğimden beri yemek yeme saatlerim değiştiğinden bir ara 51 kg’ye kadar çıktım. Yemek yeme saatlerimi düzenleyerek ve daha hareketli bir yaşamla geri eski kiloma inmeyi başardım. Şu anki sıkıntım ise kilom iyi olmasına rağmen daha kilolu gösteriyorum, gören herkes kilo almışsın diyor. Tam bir skinny fat’im yani. Maalesef ayvadan bayağı büyük bir göbeğim ve beni çok mutsuz eden bozulmuş bir postürüm var. Bunları düzeltmek için öncelikle Leslie Sansone ile yürümeye başladım. Yaklaşık bir 10 gündür düzenli yürümeye çalışıyorum. Faydası var mı, bence evet. Basenlerimde farkedebildiğim incelme mevcut ve artık daha dik duruyorum. Sporu hayatıma tamamen entegre etmek istiyorum. Burasının beni daha disiplinize edeceğini düşündüğümden konu açmaya karar verdim. İsterseniz siz de bana katılabilirsiniz. Birlikte daha fit, sağlıklı, özgüvenli kadınlar olabiliriz.
Biz istedikten sonra yapamayacağımız hiçbir şey yok. :spor:

Merhabalar. Yürümek sağlık ve kendimiz için yapabileceğimiz aslında en basit ve güzel şeylerden biri. Sizin amacınız nedir? Kilo vermek, sıkılaşmak?
Merhaba ben doğum yapalı 2,5 ay oldu fazladan 5 kg kaldı emzirdiğim içinde diyet yapamıyorum üstüne kilo almamak ve sıkılaşmak olursa da belki kilo kaybı için yapıyorum hamile kalmadan önce de yapardım 45 dklık videoyu ve çok faydasını gördüm güzel inceltti 😊 hem de leslie güzel enerji veriyor

Merhaba ben doğum yapalı 2,5 ay oldu fazladan 5 kg kaldı emzirdiğim içinde diyet yapamıyorum üstüne kilo almamak ve sıkılaşmak olursa da belki kilo kaybı için yapıyorum hamile kalmadan önce de yapardım 45 dklık videoyu ve çok faydasını gördüm güzel inceltti 😊 hem de leslie güzel enerji veriyor
Maşallah :nazar: Sağlıkla büyüsün bebeğiniz. Ne kadar güzel, 2.5 ayında spora başlamış bir anne. En kısa zamanda istediğiniz sonucu alırsınız umarım.:anne::KK200:

Ne zamandır arıyorum bulamıyorum şeslie videolarını :KK43: basen benimde kabusum. Kilo vermeye değilde sarkmış görüntümğn toparlanması gerek

Ne zamandır arıyorum bulamıyorum şeslie videolarını :KK43: basen benimde kabusum. Kilo vermeye değilde sarkmış görüntümğn toparlanması gerek
Merhaba. Youtube, Dailymotion, Vimeo ve Rus Facebook’u VK’de bir çok videosu var. Ben VK’den indirdim, oradan yapıyorum.

Kızlar bende Leslie 3 mile ile başladım birde 30 günde fit uygulamasını indirdim her bölgeye ve tüm vücuda ayrı egzersizler var ikisi daha faydalı olur diye düşünüyorum 10 kilom gitmeli artık :KK43:

Kızlar bende Leslie 3 mile ile başladım birde 30 günde fit uygulamasını indirdim her bölgeye ve tüm vücuda ayrı egzersizler var ikisi daha faydalı olur diye düşünüyorum 10 kilom gitmeli artık :KK43:
Canım düzenli bir şekilde yaparsan, yediklerine dikkat edip bol su tüketirsen gider tabi kiloların. Kiloların gitmekle de kalmaz üstüne bir de sıkılaşırsın. Motivasyonunu kaybetme yeter. Sen kendin için bir şeyler yaptıkça vücudun sana karşılığını verecektir. :KK66:

Canım düzenli bir şekilde yaparsan, yediklerine dikkat edip bol su tüketirsen gider tabi kiloların. Kiloların gitmekle de kalmaz üstüne bir de sıkılaşırsın. Motivasyonunu kaybetme yeter. Sen kendin için bir şeyler yaptıkça vücudun sana karşılığını verecektir. :KK66:
İnşallah canım ya öyle çok istiyorum ki valla birbirimize güzel haberler vermek umuduyla ♥️

X