Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
merhaba kızlar ben yazın aerobik yapıyordum düşük tempodan başlamıştım ve oldukça da yükselmişti tempom fakat sağlık sorunlarım sebebiyle doktorum bir süre spor yapmamamı söylemişti, sorunlar ortadan kalkınca da bir türlü başlama fırsatım olmadı. videolara göz attıktan sonra başlamayı düşünüyorum, umarım pes etmeden yapabilirim, pes etmeye çok yatkınım

Sagol canim arada birkac gün yazmasam da beni unutmamaniz mutlu ediyor. Gerci arada yeni katilan arkadaslardan basligin memuresiymisim gibi özel mesajla firca da yedigim oluyor paylasmadigim bir link, ya da görmeyip hemen cevaplamadigim bir soru yüzünden. Bu tavri ayipladigimi da buradan belirteyim firsati gelmisken. Kizlar ben severek motivasyon veriyorum ve paylasiyorum ama buranin mesai ile calisan memuresi degilim. Bu sekilde düsünen arkadaslara buradan mesajimi iletmis olayim.
Neyse ben iyiyim canim spora tam gaz devam. Sen neler yapiyorsun.

Burasida cok güzelmis herkes leslie yapiyor
3 mil fast walk bitti bugun

Thalix cim seni de aramiza aldik ya... Biraz devam et göreceksin cok iyi gelecek. Ben dün kaplicadaydim saatlerce yüzdüm. Bugün bos günüm yarin yine basliyorum insallah.

Ben de seni tanıdığım için mutluyum ablacım.Mesajını iletmekle iyi ettin,kimsenin bu şekilde kızmak fırçalamak haddi değil çünkü diyelim memure olsan bile.Sen bizi hiç bırakma senin paylaşımların,motivasyonun olmasaydı bu kadar olamazdık..
Ben de iyi olmaya çalışıyorum biraz boşlamıştım her şeyi kendime gelmeye çalışıyorum:) İyi olmana sevindim.

buna ilk başlangıçta hangisinden başlamak gerek acaba? bilemedim beeen :44:

şununla başlasam olur mu sizce?

[video=youtube_share;-rnB9rDRrCM]http://youtu.be/-rnB9rDRrCM[/video]

Merhaba güzel hatunlar.

3 mil Leslie yapılmıştır. 8 dk da ip atladım,geberiyordum az daha.
Maşallah :) Harikaa ben de özledim Leslie yi en kısa zaman da başlamak istiyorum tekrar..
buna ilk başlangıçta hangisinden başlamak gerek acaba? bilemedim beeen :44:

şununla başlasam olur mu sizce?

[video=youtube_share;-rnB9rDRrCM]http://youtu.be/-rnB9rDRrCM[/video]

O teyze varya görünen 1 ile 2 mil arası o yaptırıyordu yanlış hatırlamıyorsam.O kısım biraz tempolu geçiyor.Hiç spor yapmadıysanız şimdiye kadar biraz yorulabilirsiniz.Önce 2 mil başlayıp sonra 3 mile geçiş yapabilisiniz.

teşekkür ederim, 1 millik başlangıç videosuyla başladım bile

az önce Leslie ile walk at home yaptım

1 millik videosuyla başladım, çok eğlenceliydi.

15 dk'lık bir videoydu, ve gerçekten iyi hareket ettirdi, nabzım baya arttı yaparken, üstelik hiç de sıkılmadım

bir kaç gün 1 millik videoyu yaparım sonra 2 millik olana geçerimm

ben de bugün 4 fast mil yaptım.
ama, haftasonu benim için biraz sıkıntılı ya,
pek dikkat edemiyorum.

artık yarın sabah düzene girer.

bir de; ben genelde sporu sabah yaparım,
h.sonu akşama kaldı,
sabah yaptığımda kendimi daha iyi hissediyorum,
daha iradeli oluyorum.

O teyze sonraki bazı videolarda ne kadar zayıf dikkatinizi çekti mi
Ben bugün yapamadım gıcık öksürüğüm hala devam ediyor
Terleyince iyice kötü olurum diye korktum

Leslie can yaa ben çok alıştım valla.

Hoş geldiniz,inşallah siz de görürsünüz faydasını.

Leslie can yaa ben çok alıştım valla.

Hoş geldiniz,inşallah siz de görürsünüz faydasını.

inşallah, ben zaten haftada 4 gün spor salonuna da gideceğim, gitmediğim günler lesli ablanın 45-50 dklık videolarıyla çalışırım, gittiğim günler ise sadece 1 mil ya da 2 millik programlarını yapacağım extra olsun diye

Merhaba bugün yapmadım izin verdim kendime.. Bir de bi arkadaş çok zayıfsın dedi daha motive oldum leslie ablayı bırakmak yok yarın kaldığım yerden devam edeceğim inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…