Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
Merhaba güzel anne :)
Aramıza hoşgeldin,, ne güzel 2 aydır diyettesin leslie ile destekleyip 5 kilo vermişsin. Güzel bi rakam. Keşke bende bi 5 kg versem.
Leslie 2 aydır düzenli yaptın mı canım ? Benimde bir iki tane içine giremediğim pantolonlarım var inşallah girerim :)
Tatlı krizleri nasıl önlenir bilemiyorum tatlı hiç sevmem aama tuzlu delisiyim bende :26:

teşekkür ederim . genelde düzenli yaptım bir ayda en fazla 5 6 gün yapamadım onda da şartlar müsait olmadığı için oldu. birde termal sauna şort vardı onu buldum onunla yapmaya başladım . eski bedenime tam dönemesemde bazı pantolonlar oluyor bazıları olmuyor daha .

Kızlar az önce bende Leslie Sansone Walk Slim: 4 Fast Miles yaptım aslında eğlenceli gibi geldi hatta ben çok yürüdğüm zaman oturdğumda kalça kısmımda böyle yağların oynadığını hissediyorum sizde de oluyo mu bilmiyorum ama sanırım bu iyi bir şey bundan sonra yapmayı düşünüyorum bilgili arkdaşlarım beni de aydınlatabilirler mi acaba ? Hergün mü yapılıyor hep 4 miles mi yoksa diğerlerinide mi yapmalı :KK54:

Kızlar az önce bende Leslie Sansone Walk Slim: 4 Fast Miles yaptım aslında eğlenceli gibi geldi hatta ben çok yürüdğüm zaman oturdğumda kalça kısmımda böyle yağların oynadığını hissediyorum sizde de oluyo mu bilmiyorum ama sanırım bu iyi bir şey bundan sonra yapmayı düşünüyorum bilgili arkdaşlarım beni de aydınlatabilirler mi acaba ? Hergün mü yapılıyor hep 4 miles mi yoksa diğerlerinide mi yapmalı :KK54:

Keyfine göre degistirebilirsin vücut alismasin, bazen 3 bazen 4. Haftanin 6 günü yapabilirsin. 3-6 gün arasi.

Burn it off 30 bir aylik bir program haftada 6 gün yapiliyor bir ay boyunca. Haftanin 3 günü bölgesel koymus diger günler kardio. Diger milleri de degisik degisik yapabilirsin vücut sasirsin alismasin diye.

derya kaç yaşındasın merak ettim sana abla diyorlar bende mi desem acaba :KK66:
bu arada bu burn it off nasıl bir şey nereden indirebilirim

derya kaç yaşındasın merak ettim sana abla diyorlar bende mi desem acaba :KK66:
bu arada bu burn it off nasıl bir şey nereden indirebilirim

Ben 44ün icindeyim canim uzun süredir 43 te takildim ama 2014 e gelmisiz 1970 dogumluyum. Yok yok derya diyebilirsin kendimi daha genc hissediyorum. Su anda you tube da var bir arat bulamazsan link atarim.

Haftada 1-2 gün aksamalı yani öyle mi tatlım ? her gün değiştiriyim mi milesleri ?

Yok yok o farketmez ister bir hafta bir hafta degistir ister gün asiri keyfine göre. Mesela her gün hizli miller cok yoruyorsa haftada 3 gün hizli mil yap diger günler normal millerden v.s.

Ben 44ün icindeyim canim uzun süredir 43 te takildim ama 2014 e gelmisiz 1970 dogumluyum. Yok yok derya diyebilirsin kendimi daha genc hissediyorum. Su anda you tube da var bir arat bulamazsan link atarim.

açıtcası karşı taraf istemezse ben pek abla kelimesini kullanmayı sevmiyorum benim gibi düşünüyorsun sevindim :) ben senin yarı yaşındayım ama enerjim senden ne kadarda düşük maşallahın var kim bilir bu enerjiyle ne kadar harika görünüyorsundur :)
buldum baktım leslie bana daha iyi geldi leslie e devam :)

açıtcası karşı taraf istemezse ben pek abla kelimesini kullanmayı sevmiyorum benim gibi düşünüyorsun sevindim :) ben senin yarı yaşındayım ama enerjim senden ne kadarda düşük maşallahın var kim bilir bu enerjiyle ne kadar harika görünüyorsundur :)
buldum baktım leslie bana daha iyi geldi leslie e devam :)

Mersi sekerim eh fena sayilmam. Kimse inanmiyo yasima zaten 30 filan diyolar. Resim eklemistim tatlim ilk halimi de eklemistim.

$IMG_1726.jpg $IMG_1725.jpg $IMG_1724.jpg $IMG_1302.jpg $IMG_1299.jpg $asset.jpg

En sondaki de leslieye baslamadan önceki halim kizimin dogumundan sonra.

Sana da gecmis olsun canim. Ben de leslie ye ilk basladigimda ilk kollarim incelmisti. Cok sevinmistim cünkü kollarimin üstü hep kalindi simdi incecik ve siki oldu alttaki sarkma filan yok oldu. Bak gördün mü etkisini görmeye basladin bile.

Ne kadar sürede kollarınız böyle oldu :KK53:

X