Leslie ve yürüyüş yaparak zayıflıyorum.

Mucizemsn

Hedef 55 😌
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2016
2.466
8.729
31
Bende bir günlüğüm olsun istedim. Hem daha düzenli olur diye düşündüm. Hergün kaç mile leslie ve toplamda kaç adım attığımı paylaşacağım. Güncel kilom 66
Bismillahirrahmanirrahim.
20.12.2020 =12.013 adım(66kg)
21.12.2020 =15.327 adım
22.12.2020 =12. 003 adım
23.12.2020 =17.024 adım
24.12.2020 =9.061 adım
25.12.202 =12.223 adım
26.12.2020=13.053 adım
27.12.2020=12.003(65.9kg)
28.12.2020 =12.026(65.55kg)
29.12.2020= (65.55kg)

Kızlar bir hafta sadece yürüdüm diyet yapmadım ve inanılmaz yedim açıkcası. Buna rağmen 65.9 çıktım bugün tartı da. Şimdi if diyeti de ekliyorum bugünden itibaren. 5 saat yeme 19 saat oruç şeklinde yapacağım. Saat 2 ile 7 arası yemek uyuyor bana. Gün gün kilo ve yediklerimi paylaşacağım. Etkilerini beraber görelim istiyorum. Tabi 12 bin adım hedefine devam.
Kızlar diyetisyenle konuştum. 1 ocağa kadar yürümek ve diyet yapmak yok dedi rahat rahat takıl dedi. 1 ocakta başlayacaz dedi. Yürümeyi de bırak ki rutinleşmesin vücut spor olarak algılamaz dedi. En azından 3 gün dinlen dedi. Şaştım kaldım napsam :KK43: 1 ocağa kadar mola vereyim olmazsa. 1 ocakta görüşürüz 🤗

Son düzenleme:

Videosu yapıldı. 🤗

Eklentiler

• sporthealth-1-20201220-235900.jpg
    sporthealth-1-20201220-235900.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 88
Bende sürekli başlayım deyip erteliyorum ama vakti geldi geçiyor ben de başlarsam katılayım sana :)
Olur hatta çok güzel olur. Bende free takılıyorum zaten. Sadece düzenli olsun diye günlük yaptığım leslie ve adımları atayım buraya dedim. Yavaştan da olsa başla istersen bugün 1 mile bile olsa yap. Yada 3 bin adım at. Sonra yavaş yavaş yükseliyor. 1 mile leslie yaptığım ilk gün çok zorlanmıştım şimdi nasıl bitiyor 3 mile anlamıyorum bile 🤗

Günaydııın bende bugün başlıyorum canım leslieciiiime. Ben daha önce 3 mil 4mil yaptım 12bin adımları bulmuyordu sanki 2kez mi yapıyorsun peşpeşe

Günaydııın bende bugün başlıyorum canım leslieciiiime. Ben daha önce 3 mil 4mil yaptım 12bin adımları bulmuyordu sanki 2kez mi yapıyorsun peşpeşe
Yok adımı kendim tamamlıyorum hedefim 12 bin hergün. Onun altına düşmek istemiyorum. Günlük yaptığım leslie videolarını da paylaşıyorum öyle 🤗 beraber yapalım o halde. Daha eğlenceli olur hem.

Ben bu sabah başladım kaç mil olduğunu unuttum ama 30dk 3.50 km yürümüşüm telefona göre adımlarım da 3bin civarı.. Günde 2 kere yapmayı planlıyorum sabah akşam, fırsatım olursa dışarı yürüyüşe de çıkarım 😊 diyetle birlikte inşallah güzel sonuçlar alırım acil zayıflamam lazım😝

Ben bu sabah başladım kaç mil olduğunu unuttum ama 30dk 3.50 km yürümüşüm telefona göre adımlarım da 3bin civarı.. Günde 2 kere yapmayı planlıyorum sabah akşam, fırsatım olursa dışarı yürüyüşe de çıkarım 😊 diyetle birlikte inşallah güzel sonuçlar alırım acil zayıflamam lazım😝
İnşallah canım bende 76 kilo idim ilk başladığımda hem diyet hemde hergün yürüyerek 65leri gördüm. Sonra yine 68e çıktım şimdide 66 civarı. Diyete fazla alışınca vücut duruyor artık. Ara verdiğim diyetsiz beslendiğim zamanlar oldu. Sonra yine başlayınca yine gitti kilolar. Sende verirsin hiç dert etme. Acele de etme ama tamamen zaman işi. Ben 56 kilo idim evlenirken. 76ya çıktım 4 yılda. O sebeple 20 kiloyu 3 4 ayda gitsin diye beklemek yanlış olur. 1 sene de gitsin ama gitsin 🤗

Ben daha pek bişey yapamadım açıkcası eşim evde 3 gibi gidiyor işe. O gidince başlıyorum bende. Bugün chloe ting 28 günlük egzersizine de başlayacam. Yaparım dersen atayım sanada. Günde yarım saatte egzersiz eklemiş oluruz yürüyüşe. 🤗 ZeyElif ZeyElif

Ben daha pek bişey yapamadım açıkcası eşim evde 3 gibi gidiyor işe. O gidince başlıyorum bende. Bugün chloe ting 28 günlük egzersizine de başlayacam. Yaparım dersen atayım sanada. Günde yarım saatte egzersiz eklemiş oluruz yürüyüşe. 🤗 ZeyElif ZeyElif
Eveet isterim tabii bunu bilmiyorum.. Ben hamile kalmak istiyorum o yüzden 1 sene daha kaybedemem 4 yıldır uğraşıyorum hamilelik için yani ikinci çocuğuma😊 2 3 ay en fazla 4 ay içinde 10 15 kilo vermeyi hedefliyorum ki başaranlar da var onlardab ilham alıyorumm. Diyetle başladım son öğünümü 5 de yiyorum dükkanı kapatıyoeum😍

Eveet isterim tabii bunu bilmiyorum.. Ben hamile kalmak istiyorum o yüzden 1 sene daha kaybedemem 4 yıldır uğraşıyorum hamilelik için yani ikinci çocuğuma😊 2 3 ay en fazla 4 ay içinde 10 15 kilo vermeyi hedefliyorum ki başaranlar da var onlardab ilham alıyorumm. Diyetle başladım son öğünümü 5 de yiyorum dükkanı kapatıyoeum😍
Harikasın. Bende 4 yılı geçti uğraşıyorum. Senin bir tane evladın var ne güzel şanslısın. Benim hiç olmadı malesef. Bana da doktor kilo vermemi söyledi troid ve insülin direncim olduğu için hızlı kilo veremedim için biraz zaman alıyor ama olsun sonuçta gidiyor. Doktor 60 kilo dedi minimum ama elimden gelirse 55 56 kilolara düşüp öyle gitmek istiyorum bakalım. 4 tüp bebek denemem var başarısız. Bu kez olumlu olur umarım bakalım. 🤗

Bugün de böyle olsun bakalım 🤗

Eklentiler

• sporthealth-1-20201223-235451.jpg
    sporthealth-1-20201223-235451.jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 74
Herkese merhaba :)
Aranıza yeni katıldım. 10 Aralıktan beri İF yapıyorum ve son 10 gündür Leslie yapıyorum. Buna rağmen sadece 2 kilo verebildim. Umarım bu sitedeki insanlar bana motivasyon sağlar ve istediğim kiloya ulaşabilirim. Ben sabah kalkıp 1ya da 2mil Leslie yapıyorum. Öğleden sonra yarım saat yürüyorum ve akşam 6-7gibi yemeğimi yiyorum. Aradan bir kaç saat geçince 2 ya da 3 mil daha yapıyorum. Sizce bu fazla mı? Ayrıca buna rağmen kilo veremiyorum yada inceldiğimi hissetmiyorum. Değerli fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Herkese merhaba :)
Aranıza yeni katıldım. 10 Aralıktan beri İF yapıyorum ve son 10 gündür Leslie yapıyorum. Buna rağmen sadece 2 kilo verebildim. Umarım bu sitedeki insanlar bana motivasyon sağlar ve istediğim kiloya ulaşabilirim. Ben sabah kalkıp 1ya da 2mil Leslie yapıyorum. Öğleden sonra yarım saat yürüyorum ve akşam 6-7gibi yemeğimi yiyorum. Aradan bir kaç saat geçince 2 ya da 3 mil daha yapıyorum. Sizce bu fazla mı? Ayrıca buna rağmen kilo veremiyorum yada inceldiğimi hissetmiyorum. Değerli fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
Merhaba hoşgeldin. Hemen kilo verilmiyor malesef bende sürekli yürüyüş ve elimden geldikçe egzersiz yapıyorum. Bir hafta sıkı bir diyette yapmama rağmen vermek yerine 400 gram aldım. Ama vücut bazen böyle tepkiler veriyor. Vazgeçmek yok devam. Bende karışık yapıyorum leslie yürüyüş egzersiz vs ama adımı 12 bin altında yapmıyorum. Diyete 1 hafta ara vermiştim yarın tekrar başlıyorum 🤗

Merhaba hoşgeldin. Hemen kilo verilmiyor malesef bende sürekli yürüyüş ve elimden geldikçe egzersiz yapıyorum. Bir hafta sıkı bir diyette yapmama rağmen vermek yerine 400 gram aldım. Ama vücut bazen böyle tepkiler veriyor. Vazgeçmek yok devam. Bende karışık yapıyorum leslie yürüyüş egzersiz vs ama adımı 12 bin altında yapmıyorum. Diyete 1 hafta ara vermiştim yarın tekrar başlıyorum 🤗
Hoş karşılama için teşekkürler 🤗
Regl olduğum döneme denk gelmiş olmasıda tartıda istediğim sonucu almama engel olmuş olabilir. Ama bu sitede bu konuda gerçekten çok azimli kadınlar gördüm. Umarım hep birlikte başarırız. We can do it 💪

X