Letu 2.5 mg kullanan var mı? Yorumlarınızı bekliyorum kızlar

Bende bel ağrısı kasık ağrısı var sanki birazdan adet olucak gibi iğnenin etkisi sanırım bazılarında böyle oluyormuş bazılarında hiç belirti vermiyormuş hayırlısı artık 🥹 sen çatlama iğnesi mi oldun 😊 Allahım mucize olsa bu ay hepimiz kim istiyorsa gebelık haberlerimizi yazsak buraya
Canım durumlar nasıl

Haklısınız🙂Allah isteyen herkese nasip etsin
Öyle tabi nasip kısmet zamanı var demek ki üzülme dicem elde olan bir sey değil ama olmamasının en büyük olasılığı stres doktorlarda söylüyor stres yaparsan olmaz akışına bırakcaksın

Öyle tabi nasip kısmet zamanı var demek ki üzülme dicem elde olan bir sey değil ama olmamasının en büyük olasılığı stres doktorlarda söylüyor stres yaparsan olmaz akışına bırakcaksın
Stres yapmıyorum da çok kuruntu yapıyorum galiba kaşık ağrılarım bacak ve bel ağrılarım mide bulantım psikolojik galiba kendi kendime yapıyorum.

Stres yapmıyorum da çok kuruntu yapıyorum galiba kaşık ağrılarım bacak ve bel ağrılarım mide bulantım psikolojik galiba kendi kendime yapıyorum.
Psikolojik olabilir ben aşılama sonrası bi doğurmadım nasıl kurduysam kafamda bütün belirtileri yaşadım. İnşallah senin güzel haberlerini alırız

X