Letu - ovitrelle

Canım sana şöyle söyleyeyim 5 hamilelik geçirdim 3 ü düşükle sonuçlandı tabi. Yani 5 hamilelik tecrübemle diyorum ki belirtiler aynı adet olacakmış gibi. Kasık ağrısı ve göğüs hassasiyeti. Hatta çoğu hamileliğimi hep geç öğrendim adet olcam diye bekledim test yapmadım. Tabi bu belirtiler sonucunda adette olunabilir. Bence sen en iyisi test yap. Varsa çıkar artık.
İnan korkuyorum negatif görmekten birinci iğnede 17. Günde adet olmuştum

Elimizden geleni yapıyoruz canım Allahtan gerisi artık bide doktor bana farklı olarak salı günü başlamam için progestan hap verdi

İnan korkuyorum negatif görmekten birinci iğnede 17. Günde adet olmuştum
Seni o kadar iyi anlıyorum ki ben neler yaşadım ne korkular. Kaç kere hem de. Korkma sakın hep şöyle düşün varsa da yoksa da senin için en hayırlısını verir Rabbim. Zaten he bugün he yarın yapacaksın bu testi mecbur. Böyle şüpheyle merakla beklemek çok daha fazla yıpratır canım.

Seni o kadar iyi anlıyorum ki ben neler yaşadım ne korkular. Kaç kere hem de. Korkma sakın hep şöyle düşün varsa da yoksa da senin için en hayırlısını verir Rabbim. Zaten he bugün he yarın yapacaksın bu testi mecbur. Böyle şüpheyle merakla beklemek çok daha fazla yıpratır canım.
Yok aslında alıştım sanki beklemeye ve hamile gibi hissediyorum belki psikolojik belki de gerçekten öyle dediğin gibi Rabbim en hayırlısını en hayırlı zamanda verir biliyorum ❤

Yok aslında alıştım sanki beklemeye ve hamile gibi hissediyorum belki psikolojik belki de gerçekten öyle dediğin gibi Rabbim en hayırlısını en hayırlı zamanda verir biliyorum ❤
İnşallah hamilesindir canım dualarım seninle. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun ❤️

Test yapıp olumsuz çıkarsa umudumuzu kaybediyoruz aslında o yüzden beklemeyi seçiyoruz Allah gönlüne göre versin canım inşallah gebelik oluşmuştur. Bizede haber verirsin umut olur

Günde iki kere ama mahf ediyor beni ya
Çok yan etki yaparsa fitil olarak da kullandiriyolarmis aynı hapı doktoruna Bi danış istersen bana da salı akşam başla dedi bende aksam dan akşama icicem sandım ama günde 3 defa yazıyor ilacın üstünde bende onu Bi sorucam ramazan da giriyor nasıl olucak bilmiyorum

Çok yan etki yaparsa fitil olarak da kullandiriyolarmis aynı hapı doktoruna Bi danış istersen bana da salı akşam başla dedi bende aksam dan akşama icicem sandım ama günde 3 defa yazıyor ilacın üstünde bende onu Bi sorucam ramazan da giriyor nasıl olucak bilmiyor

Sabah akşam aldığın için 400 mg alıyorsun ağır geldi muhtemelen olsun sabret her şey bebiş için

En geç 18. Gün adet olunuyor zaten gebelik yoksa umarım hamile kalmışsınızdır

X