letu ve çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar yazabilir mi kızlar ❤️

kedicikler var

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2024
30
8
28
merhaba kızlar doktorum letu verdi ilk ay olmadı 14. gün regli oldum şimdi tekrar verdi letu ve catlatma iğnesi kullananlar sizler hamile kaldınız mı

Bende bugün başladım letuya inşallah işe yarar 🙏🏻

İlk kulanimda hamile kaldım iki yumurta vardı ikisi de tutu
Allah sizlerde nasip etsin:)

inşallah benimde bugün 3. günüm bitince doktora gidicem ona göre çatlama iğnesi yapicak bakalım yumurtalar büyüdüyse tabi
İnşallah büyümüştür. 2 ay klomen kullandım 2şer yumurtam büyüdü ama olmamıştı. Doktorun dediğine göre letu veya femara daha kaliteli yumurta geliştiriyormuş. Bende 23-24-25-26-27 kullanıcam 2 nisandada kontrole çağırdı

Letu yu kaç gün kullandın kaçıncı defa kullanmanda hamile kaldın canım bide ilişkiye nasıl girdiniz çatlatma öncesi mi sonrası mı
Galiba 3 gün başlamıştım ilk kulanimda hamile kaldım çatlama iğnesi vurduktan sonra ilişki oldu

Galiba 3 gün başlamıştım ilk kulanimda hamile kaldım çatlama iğnesi vurduktan sonra ilişki oldu
Bana 5. Gün başla 5 gün sabah akşam kullan gel dedi sen 3. Gün başlayıp kaç gün kullandın 5 günden fazla kullandırmıyorlar
merhaba kızlar doktorum letu verdi ilk ay olmadı 14. gün regli oldum şimdi tekrar verdi letu ve catlatma iğnesi kullananlar sizler hamile kaldınız mı
bende letu kullanıyorum cumartesi kontrole gidecm bilmiyorum çatlatma iğnesi verecek mi

Bana 5. Gün başla 5 gün sabah akşam kullan gel dedi sen 3. Gün başlayıp kaç gün kullandın 5 günden fazla kullandırmıyorlar

bende letu kullanıyorum cumartesi kontrole gidecm bilmiyorum çatlatma iğnesi verecek mi
Bende letu ile kalmıstım 5. Gun sizin gibi gunde 2 tame basladım daha sonra ilaç bittikten 6 gun sonra. Sanırım kontrole gittiğimde 1 adet 22 mm yumurtam olmustu dr odssında vurdu iğneyi o ay hamşlemkaldım ilişki ise doktora gitmeden bir gece önce ilişki oldu daha sonra sperm sorunumuz oldugu için bir gun ilişki bir gun mola seklinde . Ama 10. Haftada gelişimi durdu . İlaçtan kaynaklı degildir diye düşümüyoruö bende pkos var bu arada

Arkadaşlar şimdi size birşey sormak istiyorum bugün de randevum vardı yumurtam 16 mm olmuş yarın tekrar çağırdı doktorum 18 mm olucağını hesapladı yarın iğne yapalım derse söyle bir durum var eşim perşembe akşam 11e kadar çalışıyor nasıl yapacağım

Arkadaşlar şimdi size birşey sormak istiyorum bugün de randevum vardı yumurtam 16 mm olmuş yarın tekrar çağırdı doktorum 18 mm olucağını hesapladı yarın iğne yapalım derse söyle bir durum var eşim perşembe akşam 11e kadar çalışıyor nasıl yapacağım
ya eşiniz izin alacak yada doktora soylicekseniz ona göre ignegi evde siz kendiniz yapicaksiniz biz öyle yapmıştık esim çalışıyordu çalışma saatine uygun yaptk ignegi canm

X