lh hormonu yüksekliği?...

merhaba bende de lh hormonu yüksek çıktı :KK43: doktorum 3 ay dogum kontrol hapı kullanarak bu hormonu düşürmemi ve daha sonra gebelik için tedaviye başlayabileceğimizi söyledi. hayıt otunu da kullanmak istiyorum ama dogum kontrol hapı ile birlikte bu otu kullanan var mı acaba aramızda??

Ben 44 yaşında bir bayanım. aynı gün içinde 2 ayrı hastanede fsh ve lh hormonlarıma baktırdım. lh 20,28 ve fsh 52,3 diğer hastanede fsh 44,72 lh 13,57 çıktı ve her iki doktorda bana menopoza girdiğimi ve çocuk sahibi olmamın mümkün olmadığını söyledi. o an kendimi o kadar kötü hissettimki daha önce ne adet düzensizliği yaşamıştım nede başka bir belrti vermişt. ama araştırdım bir sürü doktorlarla görüştüm. testlerin bikaç kez tekaralanmasını istediler. 2. testi yaptırmak için 1 ay beklemek çok azap verdi . bu arada sitede gördüğüm tüm otları aldım ama bir türlü kullanamadım. doğurganlık masajı yaptırmaya karar verdim 3 seans sonunda günümde kanamam oldu ve 3. gün testlerimi yaptırdığımda sonuçlar inanılmazdı. fsh 7,86 lh 8,88 di ve bana menopoza girdin artık yapılcak bişey yok bu hormonlar düşmez diyen doktorum 1000 kadından birinde bu gerçekleşebilir sana ümit veremezdim dedi ya ben o doktorun dediğiyle hareket etseydim durumu kabullensydim. anladımki moral çok önemli ve yaptırdığım masajın çok katkısı oldu. bundan sonrada allahın izniyle hamile kalıp çocuk doğurmayı düşünüyorum..

cnm doğurganlık masajı nedir ve kim yapar?ilk kez duyuyorum:18:

Selam arkadaşlar.Benim lh 9,72 fsh 5,38 dr ilaçla tedavi edeceğini söyledi yalnız eşidede sprm harekesizliği var aktif hareketlilik 18 ürolojiye gitin önce dedi bana daha sonra ilaç vereceğini söyledi.Hareketliliği çoğaltmak için ne gerekli yardımcı olurmusunuz..LÜtfen

ızlar hormon sonuçlarımı aldım

FSH:6.01
LH:19.41
PROGESTERON:0.160
TESTESTERON:0.156
PROLAKTİN:6.49

kızlar doktorum sadece lh düşürmen lazım dedi yolladı benı hiç bişey açıklamadı. bıkdım vallahı hastane kapılarında burunlarından kıl aldırmıyolar dogru dürüst ne napcam hastalıgım ne boyutta anlatmıyolar. siz bı yardımcı olu verin ne ne değil doktor LH kırman lazım dedi kıramazsan ilaç başlayacagız dedi. nasıl kırbılırım lh degerini. agdetlerim düzensiz

Merhaba ,

Lh hormonu yüksekliği için hayıt otunu öneririm. Günde iki kez 3 ay içiliyor , aktarlardan bulabilirsin.

kızlar doktorum sadece lh düşürmen lazım dedi yolladı benı hiç bişey açıklamadı. bıkdım vallahı hastane kapılarında burunlarından kıl aldırmıyolar dogru dürüst ne napcam hastalıgım ne boyutta anlatmıyolar. siz bı yardımcı olu verin ne ne değil doktor LH kırman lazım dedi kıramazsan ilaç başlayacagız dedi. nasıl kırbılırım lh degerini. agdetlerim düzensiz

Merhaba ,

Lh hormonu yüksekliği için hayıt otunu öneririm. Günde iki kez 3 ay içiliyor , aktarlardan bulabilirsin.

merhaba bende de lh hormonu yüksek çıktı :KK43: doktorum 3 ay dogum kontrol hapı kullanarak bu hormonu düşürmemi ve daha sonra gebelik için tedaviye başlayabileceğimizi söyledi. hayıt otunu da kullanmak istiyorum ama dogum kontrol hapı ile birlikte bu otu kullanan var mı acaba aramızda??

Merhaba ,

Bende ikisini bir arada kullanıyorum.

lh:20 benım degerim 20 25 gündür hayıt içiyorum kızlar buradaya yazmışdım yumurtladıgımı bugunde reglı oldum 28. günumde oldum ben hep 2 3 ayda bı oluyodum.çok mutluyumn

tüm pcolu arkadaşlarıma öneriyorum hayıtı

günde 1 bardak içdim 1.5 çay kaşıgı hayıt tohumunu demleyip içdim

Kızlarr PKO'luyum. Adetimin 3. günü yaptırdığım tahlilde LH'ım 12,6, FSH'ım 4,30 çıktı. Doktorum 3 ay Yasmin kullanıp, düzene soktuktan sonra hamilelik için tedaviye başlayacağını söyledi. 3 ay daha doğum kontrol hapı kullanmak istemiyorum:KK43: Acaba sadece 1 ay kullanıp bıraksammı diyorum, hayıt tohumuna başlayayım. 1 ay boyunca da doğum kontrol hapıyla hayıt içsem bi sakıncası olur mu sizce?

Kızlarr PKO'luyum. Adetimin 3. günü yaptırdığım tahlilde LH'ım 12,6, FSH'ım 4,30 çıktı. Doktorum 3 ay Yasmin kullanıp, düzene soktuktan sonra hamilelik için tedaviye başlayacağını söyledi. 3 ay daha doğum kontrol hapı kullanmak istemiyorum:KK43: Acaba sadece 1 ay kullanıp bıraksammı diyorum, hayıt tohumuna başlayayım. 1 ay boyunca da doğum kontrol hapıyla hayıt içsem bi sakıncası olur mu sizce?

Hayır , bende ikisini bir arada içmiştim.
Hayıt tohumunu günde 3 kez içmelisin.
Eğer kistin yoksa , doğum kontrol hapı kullanma bence , sadece hayıt otunu içmeyi dene 3-4 ay kadar bırakmadan devam etmeyi denemelisin.
Bebek düşünüyor musun ?

Arkadaşlar merhaba ben de yeni katıldım foruma. 30 yaşındayım,bi türlü hamile kalamayınca kadın doğuma gittim,rahim ve yumurtalıklar normal kist de yok ama prolaktinim:39.5 çıktı yüksekmiş ondan hamilelik olmamış Fsh:17.7 ve Lh: 20 test adetin 5.günü yapıldı bu arada,doktor fsh ve lh için bişi demedi ama internette araştırdım bu değerler kötü galiba ve sizce prolaktin yüzünden mi fsh ve lh bozuldu? Birde doktor beni psikiyatriste gönderdi prolaktin stres hormonuymuş, psikiyatrist de hamileliği 1 yıl daha ertelememi istedi,depresyon teşhisi koydu ve ilaç yazdı ve kadın doğumun yazdığı dostinexi kullanma dedi,benim asıl sorum eğer 1 yıl daha bekleersem bi daha hiç normal yollardan hamile kalamazmıyım?Çok korkuyorum eğer bilginiz varsa nolur yardımcı olun...

kızlar bundan 9 ay önce lh:10.06
fsh:8.86 iken bundan 3 ay önce hayıt suyunu içmeye başladım ve
hayıtı içmeye başladığım 2 ayımda lh:6.24
fsh:5.3 e düştü.Şuan hala küçük bir sıkıntı hormonlarda ama hayıtla bunu yeneceğim ve hamile kalacağım:KK16:

Arkadaşlar merhaba ben de yeni katıldım foruma. 30 yaşındayım,bi türlü hamile kalamayınca kadın doğuma gittim,rahim ve yumurtalıklar normal kist de yok ama prolaktinim:39.5 çıktı yüksekmiş ondan hamilelik olmamış Fsh:17.7 ve Lh: 20 test adetin 5.günü yapıldı bu arada,doktor fsh ve lh için bişi demedi ama internette araştırdım bu değerler kötü galiba ve sizce prolaktin yüzünden mi fsh ve lh bozuldu? Birde doktor beni psikiyatriste gönderdi prolaktin stres hormonuymuş, psikiyatrist de hamileliği 1 yıl daha ertelememi istedi,depresyon teşhisi koydu ve ilaç yazdı ve kadın doğumun yazdığı dostinexi kullanma dedi,benim asıl sorum eğer 1 yıl daha bekleersem bi daha hiç normal yollardan hamile kalamazmıyım?Çok korkuyorum eğer bilginiz varsa nolur yardımcı olun...

Merhaba ,

LH hormonunu düşürmen lazım, bu yumurtlama hormonudur ve polikistik overi gösterir yumurtlama bozukluğunu.
Hayıt tohumunu günde 3 kez içmeyi dene 3-4 ay kadar , bu lh hormonunu düşürür.
LH hormonunun fsh hormonuyla aynı değerde olması lazım hamile kalabilmek için.
Lh hormonu fsh hormonundan yüksek olmamalıdır.
Bu siteden okuduğum kadarıyla birçok kişi hayıt ile lh hormonunu düşürmeyi başardı.

kızlar bundan 9 ay önce lh:10.06
fsh:8.86 iken bundan 3 ay önce hayıt suyunu içmeye başladım ve
hayıtı içmeye başladığım 2 ayımda lh:6.24
fsh:5.3 e düştü.Şuan hala küçük bir sıkıntı hormonlarda ama hayıtla bunu yeneceğim ve hamile kalacağım:KK16:

Merhaba ,

Benimde lh hormonu yüksek inşallah düşer , inşallah rabbim bize de nasip eder.

X