Bölgesel İncelme Liposuction yaptırıyorum

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

merveweh

Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2020
94
85
27
Merhaba arkadaşlar

Uzun süredir doğum, bakım, alışma süreci derken buraya girecek vakit bulamadım. Sonunda yine önerileriniz, tecrübelerinize danışmak istediğim icin buradayım :)
18’nde Ankara’da bacak ve kol lipo olucam. İsim vermeyeyim hemen, cünkü henüz memnuniyet veya sikayet paylasacak bir süreçte değilim. Aksine sizin tecrübelerinize ihtiyacım var. Kaç cm incelme oldu, iyileşme süreciniz nasıldı, özellikle ameliyat sonrası ananas tabletler ödemi atmada gerçekten yardımcı oluyor mu? Mutlaka şunu yanında götürmelisin ihtiyacın olacak dediğiniz birsey var mı? aslında cok kilom yok, fakat bölgesel olaarak bende yağ birikimi var. Özellikle kol ve bacakta gerekmezse dren takılmadıgını, genelde göbek icin yapılan islemlerde gerek görüldüğünü duydum. Bu konuda da bilgisi olan not düşerse cok sevinirim. Ameliyat sonrası tecrübelerimi mutlaka paylaşacagım sizinlede . simdiden tesekkürler hepinize

merhaba yeniden malesef donus yapan olmamis, ama süreci paylasayim. henuz malesef ameliyat olamadim. bir kac gun kala covid oldugum icin ertelemek zorunda kaldik. azin 9 nda olacagim , kol bacak kombine olacak. sorusu olan varsa bildiklerimi aktarabilirim. deneyimlerinizide dinlemek isterim

X